Te fundit

14:00

13:54

13:49

13:40

13:29

13:21

13:12

13:03

2023-09-30 22:24:22Lifestyle TEMA

19 Komente

 1. .
  ..

  Ti je nje prostitute dhe do benin mire te hidhnin mut se balten e ke pak

  1. R
   Raimond Vlonjati

   Komentet ketu vetem me sharje .Tani kjo Luana nuk po thote ndonje gje qe ta shani.Kjo po thote qe 'nuk jame une aty", sepse ai sharlatani Karamuco tha qe " eshte nje vajze shume e dashur per publikun" . Ai tamam burre bythec , se nuk flet mashkulli keq per femrat. Dhe meqe ra fjala Luana nuk eshte ne ate video, sepse po qarkullojne disa foto te marra nga ato videot ku ato vajzat jane brune, dhe nuk ngjajne fare me kete Luana Vjollcen. Po qe kushdo qe te jete ne ato video, nuk ka pse ti gjykoni dhe shani, se nuk shahet femra more , se po lini nam me keto komente te pista, qe tregojne nivel te ulet fare

  2. V
   Vlora.Vlora

   ha ha pse te djeg ty prositute televizioni ,nejse per 100 mije euro ai qe ti ka ofruar ka qene nje cope gomari se ti vetem silicon je

   1. k
    k

    Në llumin ekzistencial të shoqërisë së degraduar shqiptare,kurvëria dhe prostitucioni nuk janë e keqja më e madhe pasi ka pasoja vetëm personale.

    1. a
     aa

     pasoja personale ka e vertet.. por nese ketyre tipave u behet jehone ne tv atehere ato jane shembull shume i keq per adoleshentet e rinine. te gjithe e dime si jane 12-13 vjecaret qe nuk mendojne gjate.... jetojne vetem per momentin, e kopjojne cfare paraqitet ne tv persa i perket modes e stilit te jeteses, moshe ku influenca e shoqerise eshte me e madhe se ajo e prinderve. do te te peqente ty nese femija jot do mundohej te imitonte kete lloj tipi?

   2. s
    shka i kon ba Shqipnis kto bre

    kuuuuuuuu - kuuuuuuuuuuuu hip mbi Kamel foto erotike ne prehrin e bubuzhelave te shkretetires duke ber - ate qe s'thuhet .sa turp !

    1. K
     Kujtim

     Vajzë!!!!??.. Në çfarë viti?

     1. D
      Daullxhiu

      Mire e ke o Kujtim, kjo eshte gjithcka po vetem e felliq fjalen vajze. Ti moj shoqa silikon ke zgjedhur te hash mut kamele ne arabi bile edhe mut arabi per ca dollare, te befte mire, po mos na bej te virgjeren. Vajze quhet nje femer qe se ka provuar penetrimin. Mesoje mire o shoqa silikon.

     2. b
      beni

      Dihet qe shumica e ketyre prezantuesve,kengetareve modeleve qe tregojne se bejne gjoja pushime ne vende shume te shtrejta, ne fakt punojne si prostituta , ketu dalin dhe na bejne moral.

      1. a
       aa

       po ty cka qe te djeg moj cupe???? Ervini thote qe eshte njera nder me te bukurat e ekranit.... ne syte e mi nuk je vetem ti e bukur... une kujtova se ishte Rudina D...

       1. l
        llazi usa

        Keto kurva e prishen kete vende

        1. T
         TAIPI

         Nuk kane faje ata fajin e keni ju qe me silikone jeni bere njesoj Ti me dukesh si motra e asaj ROZA LATIT

         1. T
          Tixhja, ish komshia :gojt e kqia thon;

          Gojoren e ? e ka Specialitetn e saj . Bulldum Fik i.Topja ne gerrmaz mi druq !pupupupupu c'jan bo nji kto sot

          1. E
           Erdogan

           Dergoni nja dhjete te tilla me nga 100.mije Evro Nata tek vellezerit tuaj te Allahut o Arnaute dhe mbaron ceshtja e Ekonomise Arnaute. Do ja kaloni edhe Mon-Arxo fashisteve Greke Arvanitas qe lane kokallat (kockat "shqip") duke luftuar Barbaret Osmanllinj dhe Vezireve,Pashallareve,Bejlereve etj Skini perse ja jepni Arabeve Portin e ish Epidhamonosit (Durresit). Per you Evropa eshte e huaj pavaresisht se Geo-Grafikisht gjendeni atje. Sa te kini Pashain Greke nga fshati me emer Greke Vuno por i shitur tek Baba Erdogani mos kini frike.

           1. I
            I neveritur nga programe pisash

            Degjenerata! Ku e njohin turpin këto plehëra, kur në programet e tyre servirin kofshë, gjokse, vithe, llapë, tatuazhe, byzë dhe b¥thë...a thua se me këto "sende" ndërtohet familja, jeta dhe e ardhmja e rinisë?! Ky është degjenerim, shkatërrim masiv i jetës së të rìnjve dhe të rejave përmes guximit prej horrash, që s'kanë as moral, as tru, as norma njerëzore. Pa u shprehur fare Karamçua, situata është ulërimë dhe të vësh duartë në kokë. Ku po vete Shqipëria?! 30 vjet më parë vajzat dhe djemtë shkëlqenin nga bukuria, nga zelli për mësim, për punë, për familje dhe për jetën dinjitoze... Sot lemeria përhapet pa pushim nga programet degjenerativë të të çmendurave dhe të çmendurve të guximshëm që s'e njohin turpin dhe moralin. Midis tyre është edhe kjo luanesha e vjollcës, që nga emrat e përdorur për identifikim, duket se është "produkt" vetëm i dy femrave...

            1. E
             Elmira

             Tmerrr..tmerrr..mbyllni televizionet...,,AMA,, të çohet në ,S,P,A,K,.. e shthurrën rininë.. 12. 13 vjeçarët..bredhin natën..nuk mblidhen në shtëpi..nuk dëgjojnë prindërit..vajza e djem bashkë ..mbi stolay që ka vendosur bashkija..pinë ,,drogë,,dhe pastaj zihen e ukërasi ..nuk po dinë ku janë..u flet nga ballkoni..uleni zërin se ora 1 e natës..të gjuajnë me gurrëëë.të gjitha këto nga stacionet telev...

             1. K
              Kilja

              Mos aludon per veten ky dhe nuk kuptojme gje?

              1. V
               Vk

               Je ti Luana 100%. Me floke te zeza ose paruke. Tatuazhet nese ende i ke, i mbulon me makeup ose i ke hequr me lazer. Me e thjeshta eshte qe kane qene tatuazhe me ngjitje qe hiqen ose lahen. Ec mos na derdellit me po pranoje.

               1. E
                E di

                Tatuazhet ne dore mbi dy gishta i ka ama... i ka personi ne video te njejtat tatuazhe mbi dy gishta?

                Lini një Përgjigje

                21:30 Lifestyle

                20:21 Lifestyle 3 komente

                19:32 Lifestyle 5 komente

                17:09 Lifestyle 1 koment

                15:32 Lifestyle 1 koment

                13:03 Lifestyle 1 koment

                11:19 Lifestyle 2 komente

                11:10 Lifestyle

                10:12 Lifestyle 23 komente

                10:04 Lifestyle 2 komente

                Më të lexuarat

                20:10 Rajoni 4 komente

                10:09 Bota

                15:49 Politika 51 komente

                20:01 Sociale 18 komente

                18:11 Politika 55 komente

                22:40 Sport 1 koment

                Blog Tema

                19:27 Blog 8 komente

                18:00 Blog 6 komente

                16:41 Blog 4 komente