Te fundit

08:12

22:55

22:40

22:25

22:16

22:10

22:10

22:05

2023-12-02 09:22:58Lifestyle TEMA

20 Komente

 1. f
  fshataret gangstera

  me se meret ky rrot cari qe ka kaq shume lek

  1. q
   qim pyka i hasit

   Me motren e tij pas ores 10 e ke poshte ures dajlanit me 20 mij leke ora, mdersa ky spurdhjaku eshte menaxher i motres

   1. a
    anadoll

    kozaku nivel drejtor drejtorie as me shume as me pak.

   2. K
    Kalec Dega

    Jo kote Tema e Meros eshte replike e Zerit te Popullit, githmone e sinqert dhe e hapur me popullin....lol

    1. k
     k

     Klasiku i injorantit mediokër fshatar shqiptar. Të shesi pordhë dhe të hiqet e kundërta e asaj që ëeshtë.

    2. I
     Ignoranti

     Sa poshtë ka rene ky vend e kta njerëz. Te dhjevsha gazetarinë e Mero Gelbaza!

     1. D
      DMK

      Nivel i lartë investigimi nga mediat shqiptare

      1. J
       Juristi

       Bos patatinash po mer atë siguracionin që ke bë dhe rri urtë blej 1 tjetër

       1. D
        DrejtShkrim

        personazhe si ky te dale nga llumi e bajgat e shoqerise ushqen Tik Toku? Ku ka perfundua bota, fundi eshte i afert ...

        1. G
         Gurabardhi

         Djegia e makinës është veprim i gabuar por, ky tip, duket se është i tepërt në këtë botë.

         1. T
          Tironci

          Kur i ke leket me thas shko jeto tek vilat e lundres i ke me roje private , mos rri tek bregu lumit , mjaft mer çun u shat mar e prap neper tiktok se ai stan kte bulmet ka , ti je bab me kalamo , rri pak me serioz , me dhemysesh kur te shof para makines sikur ke bo foto ne Palestin tek rrypi gazes .

          1. T
           T

           Ik mor malok injorant .

           1. E
            Era

            Qenka per ndihme me kete fjalor qe paska!

            1. T
             Treni

             Çfarë publikoni artikuj për këta lloj ondividësh... S'ka ky gjë për të thënë përveç "fjalorit të bukur".

             1. A
              Arbërori

              Mero. Po e degjeneron gazetën. A mund të bëhet lajm një tip si ky dythundraku ripërtypës? Ke rënë shumë poshtë Mero.

              1. K
               Ku jemi katandis,dhe bëjmë shqiponjën

               Zoti arbëror edhe disa lart që fajsojnë Meron se boton këto lajme,ai bën mirë që ju të njihni këtë rracë të degjeneruar,që ndoshta edhe ju që indinjoheni mund të jeni si ky fshatari malok

              2. H
               Homiristi

               Ki mo,vetem e artin nuk ka pune!

               1. T
                Ti

                Mos ja merni per ters esht gjyna , po me vika keq per te ,

                1. T
                 Tirona

                 Nese e ka bere me siguracion te plote makinen , te jeni te sigurte se ja ka vone vete flaken makines

                 1. K
                  Klevio

                  Hajt se ta blen gruja prap, e ndihmon Stresi.

                  Lini një Përgjigje

                  22:10 Lifestyle 1 koment

                  19:05 Lifestyle 9 komente

                  18:19 Lifestyle 1 koment

                  18:02 Lifestyle 2 komente

                  17:55 Lifestyle 3 komente

                  17:43 Lifestyle 5 komente

                  17:34 Lifestyle 36 komente

                  16:30 Lifestyle 3 komente

                  15:27 Lifestyle 1 koment

                  14:12 Lifestyle

                  Më të lexuarat

                  12:41 Politika 50 komente

                  11:35 Politika 23 komente

                  09:31 Politika 7 komente

                  17:33 Politika 7 komente

                  10:26 Sociale 27 komente

                  09:16 Politika 12 komente

                  Blog Tema

                  18:18 Blog 2 komente

                  21:40 Blog

                  19:50 Blog 3 komente