Te fundit

08:51

08:31

08:22

08:15

08:01

23:21

23:13

23:09

2023-12-03 09:28:00Lifestyle TEMA

18 Komente

 1. A
  AC/DC

  Mbasi sh*** u Rita Oren dhe Dua Lipen rradhen e ka Bebe rexha. Greku i"poshter" na e q*u nderin dhe krenarine e kombit albanistanas.

  1. A
   Arvanitasi

   Ik or pederast ruaj gruan se po ta pallojne shqiptaret ne kar me gunga para e prapa. Ti lyej sumen me vaj e pallohu me dhespot kakena ate bej.

   1. S
    Sebastiano

    Zhanzi grek qire te shkerdhefsha gruan e papuan o kurve qe çkepesh nga prapa me burra, letyre

    1. V
     Vasili

     Evgjit grek qire kujdes gjineken dhe Elpidhen se ta mbyten shqipot ne kar, o sum hap

     1. T
      Tarrasi

      Ti jevg grek qire mo u kemaq shume se po qijne shqiptaret dite e nate greke ne mes te Athines sa dhe femijeve po u ngjisin emra shqiptaresh... Skane faj se burrat zhabzi grek qira e kane mendjen te shkerdhehen ne bythe me burra. Ptu more vemje

     2. z
      zhigolo

      Ngushëllime Dua,mos u brengos,je e re,jeta është para teje.Gjithsesi pidhi nuk është sapun të harxhohet.Ke mundësi ti provosh të gjitha kalibrat e ngjyrat.Suksese!?

      1. Ka ardhe koha per rrocke zezaku tani

       1. D
        Deni

        Loqe grek qire je i njejti me nofke tjeter.. Ik or te pallofsha ne hajdar grua vajze e cte kesh ne fis,

        1. M
         Mary

         Meaty Te lumber goja, fjala tende ne vesh te perendis!

         1. S
          Seti

          Evgjit shiko ate qe ke ne shpi ti or bastard se u knaq ne kar me gunga e lere dynjane ne pune te vet

         2. M
          Mooooos ,ska per te gjet mo tjeter !!

          Gjat e coi me kte.Oune dreqi.Sdi ku calo puna ktu.Ska fat them,asgjo tj.

          1. .
           ....

           Hajde rradhaaaaa si ke berberi

           1. I
            I rradhes

            Mos u ndal Dua. Bej sevap. Me keto rritme do futesh në Gines si ngrensja me e madhe e kokave te peshqve. Perpara me k..a.

            1. L
             Ledina

             Keqardhje per disa komentues te papergjegjshem. Vajza shqiptare e mrekullueshme Dua Lipa do ta ngreje familjen e lumtur me nje djale flori nga Shqiperia.

             1. M
              Me mire hiqini fare

              gozha vajze nuk di te veshe mbathjet e saj,cfare eshte ky model nje cope lecke ne fund shpine e jo aty ku duhet

              1. P
               Patriot

               Mos u merzisni se ne vere do te filloi dashuri shqiptare si beznesmene te toka KM me € 1 metri.

               1. d
                dsa

                I "dashuri" i kesaj kurves ka qene edhe hypesi i Rita Ores, i paska qejf kodoshi kurvat nga Kosova.

                1. K
                 Kristi

                 Bela ...pothuaj me te gjitha kengetaret, Cilesohen kengetare te mira,apo me emer,..dhe Ju duket se patjeter jane dhe bukuroshe,apo seksi..

                 Lini një Përgjigje

                 17:25 Lifestyle 5 komente

                 12:03 Lifestyle 1 koment

                 09:22 Lifestyle 20 komente

                 22:10 Lifestyle 1 koment

                 19:05 Lifestyle 9 komente

                 18:19 Lifestyle 1 koment

                 18:02 Lifestyle 2 komente

                 17:55 Lifestyle 3 komente

                 17:43 Lifestyle 5 komente

                 17:34 Lifestyle 36 komente

                 Më të lexuarat

                 11:29 Ekonomia 30 komente

                 10:16 Politika 22 komente

                 11:13 Kronika 8 komente

                 11:59 Dossier

                 20:00 Rajoni 78 komente

                 09:18 Bota

                 Blog Tema

                 21:10 Blog

                 17:08 Blog

                 09:19 Blog