Te fundit

22:41

22:29

22:20

22:12

22:00

21:50

21:40

21:39

2023-12-01 19:05:00Lifestyle TEMA

9 Komente

 1. J
  Jorgo

  pra bythderret qenkan me te mencurat!... Rrofte bytha dhe shkenca qe e mbeshtet ate... ( s'e kujtoj dot si queht kjo shkence,... poo... c'rendesi ka)

  1. p
   patrioti

   bythologji

   1. L
    Labi

    Ahahaha… koment perfekt!

  2. S
   Shefqet Çela

   JA NJË SHËNJË "SHKENCORE" E INTELIGJENCËS SALILLARE: Kur këngëtarja deklaroi " e kam bëjthën të mirë" e nxori në podiumin e vet.. të PD.

   1. s
    sexsologu

    Po ..po….ky qenka nje kostatim i jashtezakonshe me siguri i sponsorizuar nga prodhuesit e siliconit…ha…ha….

    1. Çkurvëria

     Ky po që është zbulim i rëndësishëm shkencor. Sa po përparon shkenca. Tani femrat kanë edhe një arsye më shumë për t'i zmadhuar me mbushje që, përveç mbushjes së syve t'u mbushin edhe mendjen meshkujve që janë të zgjuara.

     1. T
      Tani

      Prandaj dhe Kim Kardashian është femra më e zgjuar e planetit. Budallallëku ka marrë Sovranitetin dhe po mbretëron botën

      1. E
       Eleganti

       Gratë bythëmëdha janë të preferuara vetëm në botën arabe. Të tjerat janë "studime" të gazetës "Tema", marrëzira.

       1. P
        Patriot

        Ku institucion duhet te jete ose ne boten arabe ose tani me ftese te te gjatit mund te jete ne Kavaje.

        Lini një Përgjigje

        18:19 Lifestyle 1 koment

        18:02 Lifestyle 2 komente

        17:55 Lifestyle 3 komente

        17:43 Lifestyle 5 komente

        17:34 Lifestyle 36 komente

        16:30 Lifestyle 3 komente

        15:27 Lifestyle 1 koment

        14:12 Lifestyle

        13:20 Lifestyle

        12:09 Lifestyle 23 komente

        Më të lexuarat

        09:09 Bota

        16:07 Bota

        17:29 Sociale

        10:52 Bota

        19:10 Dossier

        17:20 Politika

        Blog Tema

        20:10 Blog

        20:00 Blog

        10:25 Blog 1 koment