Te fundit

16:59

16:57

16:52

16:45

16:33

16:30

16:22

16:13

2023-12-01 17:55:00Lifestyle TEMA

3 Komente

 1. p
  pilo Lala

  Do i behet nder Porsche te reklamohej nga nje vajze e talentuar dhe e bukur si Dua Lipa.

  1. K
   Kosovarja

   Turp. E cfare beri kjo per Shqiperine qe ti behet ky privilegj i pamerituar? Shqiptaret kane kontribuar per 79 vjet dhe kushdo mund te perfitonte kete siperqafe toke ne bashkepunim me kompani te tjera. Qeveria akoma nuk po kompeson ish pronaret per siperfaqet e zena nga shteti dhe ben ndere artisteve qe me nje kenge behen pronare trualli. Kjo nuk ka ku te rije. Vazhdon neperkembja e vendasve. Jepi qeveri, mos ja ndaje.

   1. S
    Shqiptari

    A je në temë? Këtu nuk ka gisht asnjë qeveri në botë, është një kontratë mes 1 kompanie dhe 1 individi. Milionat e fituara nga Dua Lipa janë fort të merituara. Turp duhet të kenë ata që milionat i kanë nga krimi. Je jashtë teme, nuk bëhet fjalë për tenderë qeveritar!

   Lini një Përgjigje

   17:43 Lifestyle 5 komente

   17:34 Lifestyle 36 komente

   16:30 Lifestyle 3 komente

   15:27 Lifestyle 1 koment

   14:12 Lifestyle

   13:20 Lifestyle

   12:09 Lifestyle 23 komente

   11:40 Lifestyle 1 koment

   10:42 Lifestyle

   21:40 Lifestyle 4 komente

   Më të lexuarat

   21:22 Politika 39 komente

   18:09 Blog 25 komente

   09:10 Kulturë 9 komente

   17:10 Politika 67 komente

   19:47 Politika 53 komente

   19:19 Bota 9 komente

   Blog Tema

   10:04 Blog 13 komente

   09:06 Blog 2 komente

   08:48 Blog