FOTO: Ish-i i Kanye West frymëzohet nga Bianca Censori, pozon me veshje transparente në Javën e Modës në Paris

4 Mars 2024, 11:37Lifestyle TEMA

FOTO: Ish-i i Kanye West frymëzohet nga Bianca Censori, pozon me veshje

Julia Fox dukej se kishte kopjuar pamjen e Bianca Censorit, teksa doli e ekspozuar për Javën e Modës në Paris.

Ish-i i Kanye West u paraqit e veshur me një trupore krejtësisht të tejdukshme, të zbukuruar me temina transparente dhe fije të mëdha ngjyrë argjendi. Modelja zbukuroi faqet me temina, ndërsa pozoi para kamerave.

Ajo krijoi një model të këndshëm topuzi në majë të kokës dhe mahniti fansat me grimin e veçantë.

1 Komente

  1. q
    q.va gruan e tao balles

    ne ferr atje e ke vendin

    Lini një Përgjigje