Te fundit

16:41

16:34

16:23

16:15

16:06

16:01

15:55

15:38

2024-04-16 14:33:00Lifestyle TEMA

6 Komente

 1. p
  pilo Lala

  Nuk je e para, edhe pse nuk e ben per para. Ka plot qe flene me Kasapin, edhe pse ai vjen era mish apo peshk, te vjen per te vjelle.

  1. D
   Doktori

   Çeshtja eshte se nese Dr qe ti fjete, detyrohet te flere me nje paciente qe ka te njejtin problem por ne nje moshe me te re, si i behet moj zonje? Prandaj mendohu mire se mjeket kapin shume kembe si te tuat, ne mos me te mira!

   1. l
    lani

    se cfar bukurie ka ky doktorri nje Zot edi..oj sofja baxhelle plake

    1. k
     koalad

     konflikt interesi?

     1. K
      Ka per te tere

      Sifia Verkar ka bere cmos te bente femije me ish burrin por ishte e vjeter dhe nuk kishte me m.... kjo kurve nga Kolumbia t'a shpif me ate zerin qe nuk e flet mire as angrishte ku i gjen keta trapa hamshore te bardhe? Zanati i saj prej kurve.

      1. X
       XXXL

       Doktor gjuri apo doktor pidhi , hyxhym Sofia kush te del perpara hapi shalet, apo ti me shalet hapur rri se nuk i mbyll dot.

       Lini një Përgjigje

       13:28 Lifestyle

       12:29 Lifestyle

       12:08 Lifestyle

       11:27 Lifestyle 23 komente

       10:48 Lifestyle

       10:20 Lifestyle 7 komente

       19:07 Lifestyle

       19:00 Lifestyle 1 koment

       18:43 Lifestyle 8 komente

       17:13 Lifestyle 2 komente

       Më të lexuarat

       13:17 Politika 14 komente

       17:51 Bota

       18:50 Rajoni 1 koment

       11:38 Politika 4 komente

       18:16 Kulturë 1 koment

       19:47 Editorial 2 komente

       Blog Tema

       20:50 Blog 1 koment

       11:20 Blog 20 komente

       18:08 Blog 3 komente