Te fundit

10:37

10:28

10:25

10:15

10:12

10:00

09:57

09:50

2024-03-03 14:00:00Lifestyle TEMA

3 Komente

 1. X
  X

  29 vjeç, vetem 29? Me keto gjinj prej lehone? Bo?

  1. F
   Fatkeqesi

   Kjo ne cdo foto duket dru, e pavetedijshme fare. Ja cfare i ben paraja zorrezopeve qe dalin nga hici , u heq edhe ate pak mendje.

   1. L
    Leonardi

    Thone qe njerezit ndahen ne dy kategori ....ata qe kan mendje dhe skan para , dhe ata qe kan para po skane mendje ne kok ...

   Lini një Përgjigje

   11:33 Lifestyle

   09:40 Lifestyle 8 komente

   19:41 Lifestyle

   18:16 Lifestyle 88 komente

   18:06 Lifestyle 3 komente

   16:11 Lifestyle

   09:23 Lifestyle 11 komente

   19:16 Lifestyle 1 koment

   19:06 Lifestyle 1 koment

   18:53 Lifestyle 6 komente

   Më të lexuarat

   11:52 Bota 13 komente

   18:59 Politika 53 komente

   12:03 Politika 17 komente

   11:05 Kronika 11 komente

   22:10 Kronika 1 koment

   17:55 Sociale 29 komente

   Blog Tema

   10:15 Blog

   15:30 Blog 5 komente

   15:00 Blog 7 komente