Te fundit

09:10

09:18

09:17

09:13

09:05

09:02

08:45

08:32

2023-11-18 17:00:00Lifestyle TEMA

80 Komente

 1. M
  M

  Kush e ka shkruar kete artikull idiot

  1. T
   Tirona

   Nuk është artikull idiot, idiot je ti që nuk e kupton qe surratin hunpinok kjo shurra e ka rregullu me 10% që ia zhvashte bizneseve dhe njerezve te thjeshte,,,,, pa na del dhe na bo pish bulevardin e xhirove te famshme….

   1. G
    Genci

    Jojo! I ati i këtij transit ka dhënë urdhër tu gjakosej fytyra gjimnazisteve të vogla nga 18 vjeç që protestonin në 1996 tek i njëjti bulevard nga plehrat e SHIK-ut me të njëjtën çehre si të këtij palestinezit në foto... E kam parë me sytë e mi... Turp i zi nga i madhi Zot ti bihet në qafë një femre por po i madhi Zot e di që fara e Saliut meriton shumë më zi se kaq...! Nuk do me thënë që duhet të zbresim në të njëjtin nivel me të atij Sali kafshës por...Shkëzenittë babës mund edhe tja fërkojmë çik sumën ke bulevardi them unë... Ashtu jo vetëm quhet po plus i djeg më shum Saliut... Më shumë se për kët transin e sigurtë që po

    1. M
     Mese e drejte !

     Mese e drejte mendimi i komentuesit Genci ! Panvaresisht se Saliu apo grupi i Ciftelise meritojne me shume se kaqe ! por nuk duhet te bihem ne nivelin e tyre ! Me mire sic thua ti ! kure te shikojme Saliun apo te tjeret ! mos tja rasim me Grisht sic ja rasi Ai tipi i Respektuar Gerti por ti ferkojme tek suma ! dhe ti shiojme si do te kercejne ! sidomos rast i bukur eshte kure te hypin ne kanxhellat e Kuvendit ! aty ti rasim gishtin ! hahahha

     1. M
      Mese e drejte !

      Mese e drejte mendimi i komentuesit Genci ! Panvaresisht se Saliu apo grupi i Ciftelise meritojne me shume se kaqe ! por nuk duhet te bihem ne nivelin e tyre ! Me mire sic thua ti ! kure te shikojme Saliun apo te tjeret ! mos tja rasim me Grisht sic ja rasi Ai tipi i Respektuar Gerti por ti ferkojme tek suma ! dhe ti shiojme si do te kercejne ! sidomos rast i bukur eshte kure te hypin ne kanxhellat e Kuvendit ! aty ti rasim gishtin ! hahahha

    2. L
     Lili

     c'ju dueht ju me grat pa burr o popll llafazan. Ka dal me Lyp Car ,sepse s'ka burr .Plasni nash nga inati .Vec nji duhet me j than .I Gjati mos te fryhet kot , se s'ka me ja dhan

    3. D
     DMK

     Nuk kam asnjë simpati per Malltezin as Berishën por te talleni me familjen e tjetrit është e ulët dhe metode sovjetike e vjetër te sulmosh familjaret e kundërshtarit

     1. Z
      Zoni ,98 vjec

      Ore DMK...Nuk e shef qe ajo qelbesine po provokon duke eceur para kryeministrise,,,demek qe skeni ca te na beni.Ne vend qe kjo felliqsire buce te fshihet nga syte e publikut,mbasi akuzohet qe ka vene pasurine me gjakun dhe djersen e te pafajshmeve.Por me ato qe do te shikojme asnje cent familja e maskarait Berisha nuk do ti gezoje,,kudo qe ti fshehein ose ti transferojne.Askush ne Shqiperi (duke i perfshire te gjithe pa perjashtim) nuk mund te fshehin pasurit qe jane krijuar ne menyre te paligjshme dhe per kete mjafton qe te aplikohet nje sistem fiskal i ashper dhe te funksionoje drejtesia e pavarur.Paskemi qene race e keqe,,,shifni qe per 110 vite pamvarsi dhe shtet se ca ndyrsira politikanesh dhe qeveritaresh kemi patur.

      1. X
       Xoni

       Ka dale te shikoje sa « poshte ka rene « 

       1. D
        DMK

        Politikanët tanë janë pasuruar me vila e miliona euro se kanë ndërtuar sistemin që ju leverdis vetem atyre populli s'ka asnjë hapësirë vetem të votoje Sidoqoftë nuk duhet kaluar ne sulme familjare te ulëta duke përdorur gratë dhe fëmijët Mendim personal

        1. R
         Ridvan

         Si saliu si dhendri si vajza e tij Jan turpi i shqiptare e dhe i shqiperise

       2. C
        Cantarutti

        Kete ka bere babai i saj 33 vite,eshte marre me familjaret e kundershtarit sepse eshte nje komunist i ndyre,njeri shume i ulet prandaj mos u habit nga reagimet e njerezve.

        1. I
         Ilirjan

         Keshtu u reagua edhe më 1991-92 nga "demokratet",por edhe me 1945 nga "komunistet" . Keshtu di te reagoje populli i revoltuar(RAJÀ) dhe natyrisht... edhe ta justifikoje reagimin e tij JO QYTETAR,JO CIVIL, që nuk i dallon dot kufinjte,limitet dhe kalon në ekstreme te panevojshme e pastaj edhe të demshme.Sa më larg në ekstreme shkohet,aq më veshtire te kthehesh ne qender,ne ekuiliber kur do pastaj qe ta besh!! Te reagojme kur duhet e aq sa duhet...sa e veshtire!Lerjani drejtesise Argiten,qe me siguri do te pergjigjet per 3% e famshem etj, por ajrin e rruget e Tiranes...ka te drejte si të gjithe ne, ti shijoje.

        2. I
         Ilir

         Mire t'ja bejne. Po Saliu e di ti se jo vetem eshte tallur me familjaret e kundershtareve politike por i ka share me fjalet me te uleta: nenat, motrat, femijet gjusherit, mbesat. ujin e zi ti nxerrin Saliut- femijeve, gruas dhe mbesave te tij.

         1. I
          Ilir

          DMK: kur shan komunisti/serbi/rusi Sali ty te pelqen, ndersa kur shajne Saliun te duken metoda sovjetike. Make up your mind.

          1. D
           DMK

           Ilir nuk do bija kurrë në nivelin e Berishës që shan gra e femije dhe kedo qe i del kundër se ai është komunist i vjetër dhe i di metodat si Enveri që për një person dergonte ne internim gjithë fisin

           1. A
            Artan

            Nuk besoj se DMK e thote ate thote se eshte berishist, por nuk jam dakord me te, e para, sepse nuk ka pse te tregohesh si i krishtere e te mos i pergjigjesh me te njejten monedhe nje llumi si Sala qe nuk ka lene njeri ne goje pa marre, dhe e dyta sepse Gita nuk eshte thjesht nje familjare ne pune te vet, e paperlyer, po eshte pjesa me aktive e familjes, me teper edhe se i vellai e i shoqi madje.

           2. E
            Edhe pasqyra tmerrohet nga ju !

            Uuuuu DAMKA ose DMK e quan tallje me familjen e kurvave dhe krimineleve! Po pse more qen e biri qenit familje eshte ajo qe ka shperbere shqiptaret? Te vjen keq more pocaqi? Ata duhen zhdukur nga faqja e dheut e jo me te tallen me ta. Por je dhe ti e ca te tjere qe duhen zhdukur se ne Shqiperi po nuk u pastruat ju, s'ka rehati. Sali kerma po provokon nje '97 por kesaj radhe njerezit do gjejne pretekst qe ti zhdukin pa nam e nishan nje pjese te kesaj maskarade qe kane kaq vjet, bile edhe ate qe e ngrini larte sot se fitoi me kombtaren private per ne Eurosport bashke me thuthuqin. Kerma te qelbura qe shkaterruat nje vend te tere qe mezi u formua ne shekuj. Dhe me dalin historiane e patriote qe thone se qendra e botes ka qene Shqiperia, gjuha e pare Shqiperia, pordha e pare Shqiperia dhe rrine si muter para kermave qe shkaterruan Shqiperine ne kohet moderne e nuk i peshtyjne dot as ne fytyre keto kerma. Pa lere qe ky pocaqia me larte na kerkon qe dhe te respektohen kermat se na qenka familje. Po Rermzi Hoxha ka familje, por ata te 21 janarit kane familje, po ata te Gerdecit kane familje, po ata t '97 -98 kane familje,??? Paçavure. Ne Shqiperi duhet pastrim territori qe te jetojne te qete shqiptaret e vertete. E shikoni çfare ben kerma Sali Berisha? Tallet me drejtesine dhe prokuroret e gjykatesit si puna e atij qe do i bien topet ketu e aty dashit.! Perse nuk arrestohet kerma? Akoma doni ta merrni zvarre kete popull.?!

            1. D
             DMK

             Pasqyra bq lulishtje atëherë fëmijët e Enverit duhet t'i kishin pushkatuar në shesh per fajet e te babait? sipas teje legen mashkull

             1. L
              Lala i Mezeqesë malok si Ju

              Fëmijët e ENVERIT nuk vodhën, as ENVERI vet.

              1. M
               Mondi

               Te krahasosh enverin me kete fekalen duhet ta kesh IQ 20.Ashtu sic thote dhe zoteria nga Myzeqeja,Enveri dhe familja e tij nuk I vodhen ktij populli dhe vendi as dhe nje kacidhe.Per te tjerat, ato te enverit duken si lodra kalamajsh ne krahasim me çfare I ka bere ky qelbesire familjarisht shqiperise e shqiptareve.

              2. M
               Mondi

               Hallall.I ke thene ashtu si do I thoja dhe une dhe mijra te tjere.Respekt.

              3. V
               Vranakonti

               DMK! Ata (Berisha dhe Malltezi) e kane bere veten per t'u tallu., Argita eshte e bija e nje kryekrimineli qe ka shkaterruar shqiperine 'ka rrafshuar fabrika e kombinate,ka vjedhur popullin me firmat piramidale duke i mashtruar.Ka vrar shqipetar te pafajshem,ka demtuar rend demokracine,e shume e shume padrejtesi e krime te medha qe ka bere. Ata jo vetem qe duhen tallur por duhen te varen ne litar.

               1. A
                Aa

                Nuk po e kuptoj llogjiken tende..... ajo ka vjedhur taksat tona, ka bere shantazh , eshte fajtore ndaj popullit shqiptar, eshte shpallur non grata pikerisht per keto arsye dhe ti thua cfare kemi me familjen e kundershtarit?????

               2. Q
                Qafa e Llogarase

                Sinqerisht e e denoj per cfare ka bere por nje pershkrim I tille nuk eshte etike e profesionale. Mesa shoh as po parakalon por thjesht po ecen..dhe nuk ja vlen te mereni as me hunden as me syte...ka plot gjeta per tu mare...vec jo kaq te vegjel

                1. A
                 ABC

                 Ore miku , te ardhka keq per Argiten , po mos harro se Sali kafsha nuk ka lene njeri pa fyer e pa share , me liber shpie , deri dhe per grate , qe shqiptari nuk e ka zakon te merret me grate . Ate qe u bene te tjereve ate do te pësosh .

                 1. k
                  kete kisha tani per tani

                  Kur te zbresesh qafen e llogarase do llafosesh me vete! Ti mos u merr, merren ata qe ka vrare e vjedhur saliu e argita. Po ti je bashkepuntore, kuptohet por fshihesh se je dhe frikacake.

                 2. A
                  Albina

                  Ua , ua, lopa ?

                  1. T
                   Tave

                   Po ti kush je me ? Antilopa?

                   1. S
                    Sali kufoma

                    Jo jam teteme ,,,,,

                  2. O
                   Onix

                   Po ky laci qe i sheh bythen neper foto, i PD-se eshte? :D :D :D

                   1. A
                    Aleko Sallami

                    Ai ne Krah cfare eshte ,nga Keta qe sjellin Rama .Meloni…Shqiptaret kane filluar dhe Po Arabizohen edhe nga Pamja …Nuk dukeshin keshtu Shqiptaret e komunizmit….

                    1. d
                     deliu

                     Ja aq nuk e njeh dhe po e ngacmon duke ia lypun,pa ditur qe kush ashte.Kur ajo i tha se jam e martume,ai iu pergjigj:A po e kuptova ,por mos harro i tha se burri per bura ashte!Ndaj Ti je ba si zoçke e duhet me e vazhdue jeten!Gita duke i buzeqeshtun iu pergjigj:Dakort por me le sa kam do pune te tjera,flasim pas gjygjit ,apo te ka çue Luli?

                     1. D
                      Deni

                      Filluan te mernin me shume ngjyre te erret e pasoja kimikatesh qe nga shpershimi i Gerdecit! Edhe truri jot nuk po ben me perpara! Shko ndiqe kete histori ke doktorret,jo ato te 21 Janarit se japin diagnoza fallco dhe njerezve te vdekur nga plumbat nuk kane asnje plimb ne trup,vdiqen nga ataku kardiak kur kerrciti MP5 ke bodrrumi i Kryeministrise!

                     2. k
                      k

                      Nga shpella në bulevard.

                      1. s
                       shtjefen palushi

                       Mero loqja.... ka shume gjera me dramatike per tu marre se sa hunda e Agrites....Pershendetje dhe juve loqet e Meros......hahahahaha...

                       1. v
                        veshgjati i shqupit pa' vule

                        Mire ja bere Meros , dukesh qe je dora jone.

                        1. M
                         Mondi

                         Haàaa veshgjati me shkrive fare.

                        2. V
                         Vasili

                         Ik or pederast grek qire mos shkruaj me emrin e tjetrit te qifsha gruan e gocen shkerdhate burre qe pallohesh me burra. Merr vajin e lyej sumen se te pret dhespot kaka dhe papu bolefishkuri pas meshes qe te palloheni ne bithe, yt zhabzi grek qire

                        3. D
                         D

                         Familia e Saliut ka formen dhe permbajtjen e tij,kriminale dhe hajdute

                         1. t
                          tom

                          Nivel i ulet gazetaresk, nivel laperash

                          1. C
                           Cantarutti

                           Ka dal te kerkoj Manall

                           1. S
                            Shako

                            Duhet te jesh teresisht kafshe pylli, qe te besh kete “artikull”. Turp s’keni? C’eshte mer ky trakt si ne kohen e Dulles? Po a keni motra, nena a gra ne shtepi? U vjen mire me kete pacavure qe shkruani?

                            1. T
                             Tirona

                             Më duket se Ti je kafshë që mbron shtrigën me surratin hundere të rregulluar me lekët e korrupsionin të 10% që u a zvashte bizneseve dhe njerëzve të thjeshtë , ti shijojë edhe këto pak ditë në liri se burgu e pret edhe këtë hajdute

                             1. M
                              Miri

                              O “Tirona” nga Roskoveci, shko mer k*r, gjej shoket. Mbase shkruajne per gruan tende neser keta dhe e sheh sa te shijon.

                              1. M
                               Milo

                               O miri bythqiri pse te dogji mor legen materniteti ,apo te ka njomur xhepin dhe ndonje gje tjeter.Mbaje per vete respektin per sojin tend.Ne kete dynja ,kur peshtyn lart te bie mbi surrat mor shemtire taman si kjo shemtira.

                            2. t
                             tornitori

                             nivel mizerabel "gazetarie" ......

                             1. f
                              frezatori

                              Boomerang per vajzen e babait qe nuk ka lebe familje pa sulmuar dhe lenduar

                             2. 1
                              19

                              Po si babi vet qe nuk le njeri femer pa mbajt neper goje

                              1. G
                               Gurabardhi

                               Argita dhe Abi, i janë dashur njëri-tjetrit por, me siguri, kurrë nuk e kanë dahsur njëri-tjetrin. Ajo ishte loja.

                               1. L
                                Laura

                                Me fal, nuk kam asnje pelqim per kete familje dhe duhet te marrin te gjithe ate qe meritojne nga drejtesia. Po ketu tjetra thjesht po ecen ne rruge. Duke u nisur nga kjo, te shkruash nje artikull qesharak gjithe vrer duke thene po sfilon sikur po e sheh ne javen e modes ne Paris e duke bere hamendesime per nderhyrje plastike qe nuk kane lidhje fare, nuk quhet gazetari, ke shkruar nje palacollek per te nxitur komente te ndyra.

                                1. L
                                 Lexuesi gazetës

                                 Argita është e bukur dhe tërheqëse.Martesën me Malltezin ja imponoj i jati.Ka çuna miliarder që do kishin nderin ti kërkonin dorën e saj së jëmës (lirisë) duke parë Leonardo di caprio që interesohet për lumin vjosa apo ndonjë futbollist duke parë ndjeshmërin tonë.Divorci është hapi i parë wë bëhet te filmi vdekja kalit.

                                 1. T
                                  Tahiri

                                  Po fiks siç kanë bërë paarardhëset e tua qe hapnin këmbët me operativët

                                 2. B
                                  Bero Maze

                                  Mero-petlla, as ata me te thekurit rilindjote nuk po e gelltisin dot me corben tende...

                                  1. L
                                   Lala i Myzeqesë, pa Myzeqe

                                   Kërcen prifti nga belaja, themi këtej nga Myzeqea.

                                   1. E
                                    Edi

                                    Shkrim vertet vari carin, por mos harroni qe edhe babai i kesaj nuk i kursen duke share grate, bile edhe me keq

                                    1. i
                                     i paemri

                                     jo rrugeve te tiranes ,por para selise te kryesise te kuvendi popullor

                                     1. G
                                      Gino

                                      Lavire rrugesh thoshte shpellari per Ina Ramen,,,prokuroren

                                      1. F
                                       Frani

                                       Po ky stresi është që e shoqëron. Ku është ai turi dhia, zhulsi që o bëhet vip o bëetet @ o presidenti ilir meta, ku je,, haha të gjith zhulsat nji turi kanë. Të keqen e dhive të baftjarit për bukurinë që kanë.

                                       1. Y
                                        Yllka

                                        Sa nëna shqiptare ka veshur me shami të zeza sali krimineli. Kjo buce kriminele po ba shet mend. Ptu rracë e qelbur se edhe ty të ja humbur vula.

                                        1. k
                                         keqardhja

                                         vetem nje pyetje, kush eshte ky djali me argiten, duket sikur eshte vella ose djale i lulezim bashes?

                                         1. k
                                          keqardhja

                                          vetem nje pyetje, kush eshte ky djali me argiten, duket sikur eshte vella ose djale i lulezim bashes?

                                          1. N
                                           Njerez te vegjel

                                           Lereni shkrimin qe ju beri te komentoni, por eshte kjo Argita qe bashke me familjen e vet qe i piu gjakun ketij populli. Kujt i vjen keq per te le ti hape nje numer llogarije per ta ndihmuar. Sa njerez te semure ka qe e misherojne te gjoren. Ajo po ben jete lluksoze ped nje 10 breza, e ju qe ju vjen keq nuk e mbyllni dot javen me buke thate. Pse ka njerez te tille soji i tyre per 33 vjet e ropen kete popull. Mire na e bejne kur nuk jemi ne gjendje ti themi ndal kushdo qe te jete. U a kemi toleruar vete te na shkelin me kembe lloj lloj funderinash. Mbajiji ne kurriz tani. Per qejfin e politikaneve do te perzihen racat, pikerisht se nuk jemi ne nje mendje. Le te tallen sa te duan por do te vije nje dite, qe kembet do t'ju kthehen mbrapsh ne fytyre. Ja pafshit hajrin ketyre politikaneve qe menduan vetem per familjet e tyre. HARRAM.

                                           1. D
                                            Deep Purple

                                            O zot sa e shemtuar.Si Sala me verre.

                                             1. K
                                              KMD

                                              Oooo DMK, po te vjen keq se po meren me familjen e kesaj, po i ati kesaj hund pinokes sali hund derr pinoku, komunisti24 karat sovjetik, ska lene familje te politikaneve majtas, por dhe te atyre djathtas qe si pelqejne, pa i mare neper goje e pislliqet e tije te ndyra qe nxjer nga goja, i di gjithe dynjaja.

                                              1. H
                                               Hysen

                                               Në burg do të përfundojë dhe kjo shumë shpejt, të japë llogari për hajdutërinë e pashoq që e karakterizon.

                                               1. A
                                                Aa

                                                Eh ajo mendon: Beni cfare te doni eurot qe kam shpenzuar per operacionet nuk mi merrni dot ....e megjithate moj gru bej operacione Sa te duash, vishu me rroba te shtrenjta , prape pa shije dukesh , asnje gje ste ka lezet... se kush eshte I shemtuar nga Brenda e rrezaton jashte....

                                                1. m
                                                 mirel

                                                 Non grata e kelysh non grata... dardha bie nen dardhe.

                                                 1. A
                                                  Asd

                                                  E tradheton hunda, hunde shkaben si Sali...

                                                  1. U
                                                   UNE

                                                   E dini sa ka vjedhur kjo familje me mbiemrin Berisha ? Thoni nje numur. Mesoeni : kane vjedhur me shume se 200 miljon evro. Kane lene me shume se 3 mije nena me shami te zeza. Ne kete bote lahen te tera.

                                                   1. V
                                                    Vicidoli dhe lukunia e hajduteve

                                                    Cdo veprim i femijeve te Sali efendiut per te perfituar materialisht ne saje te pushtetit te tij i duket normale. Bile njerezit i duken si peme e te paditur. Keta nuk kuptojne se cfare ndjenje krijon tek tjetri kur i merr pronen dhe aq me keq kur i jep prone atij qe ska patur kurre. Babezia e kesaj ferme me fytyre Saliu jo te drejtoje hunden e prapaniken por cdo gje te bej prap e shemtuar eshte dhe finalja eshte se kane mare damken e hajdutit familjarisht per jete.

                                                    1. E
                                                     Eda

                                                     Nivel shume, shumei ulet gazetaresk... "Te ecesh ne rruge" eshte te ecesh ne rruge o ju zonja dhe zoterinj! Vetem njerezit pa kurrfare niveli e etiketojne "sfilate!". Kritikojeni per gjerat qe ja vlen ta kritikosh dhe mos u ktheni ne palaco vetem sepse e shihni duke ecur si cdo njeri ne rruge. Ai psikopati qe e ndiqka afer nuk juben pershtypje?! Hmm... njerez palaco si ju paska Shqiperia me shumice... lapangjoze pa fund.

                                                     1. M
                                                      Mësuesi

                                                      Po, shkrim jo vetëm i nivelit mediokër, por ka edhe dozë paditurie: në burg nuk lejohet telefoni. Sa neveritje! Kurse për pjesën e debatit për zonjën Argita Malltezi është tjetër temë e që përmblidhet me dy rreshta: Berishët duhen të përballen me drejtësinë, e jo t'u shmangen si mashtrues neveritës.

                                                     2. L
                                                      Linda

                                                      E paska bere si hunden time qe ma kane bere dhurate prinderit.

                                                      1. V
                                                       Vicidolësi

                                                       Para pak ditësh po lexoja ca komente për Argitën që nuk ka deklaruar pagesat e marra nga institucioni shtetëror Kontrolli i Lartë i Shtetit, në një lohë wë nuk ja qenë fare punonjëse e këtij institucioni. Përse vazhdon të mos i deklarojë marrjen e të ardhurave nga ky institucion i rëndësishëm i shtetit shqiptar. Edhe kjo i ka ngjarë të jatit korrupsionist dhe kriminel.

                                                       1. D
                                                        Daullxhiu

                                                        A mortja skollagen tona kur kan profesore argita debilen qe I.meson si vidhet jo si luftohet vjedhja.

                                                        1. F
                                                         FEJZIU

                                                         LAVIRE BULEVARDI THOSHTE SALI MUT BERISHA PER INA RAMEN.

                                                         1. B
                                                          Bledo

                                                          Sot u binda qe ne gjithe keto vjet kam bere shume mire qe asnje here nuk kam lexuar nevojtoren Tema. Faleminderit Mero qe ben maksimumin per te na treguar nivelin e ulet ku e ke cuar gazetarine dhe median.

                                                          1. S
                                                           SHESHI FLAMURIT

                                                           KJO SI EJEMA E MORTJES I THEMI NE NGA VLORA OSE ME SHKOQUR SI QUKAPIKE E KOPSHTIT ZOLLOGJIK

                                                           Lini një Përgjigje

                                                           14:40 Lifestyle 4 komente

                                                           13:10 Lifestyle

                                                           11:26 Lifestyle

                                                           22:10 Lifestyle

                                                           19:11 Lifestyle

                                                           17:58 Lifestyle 112 komente

                                                           17:02 Lifestyle 1 koment

                                                           15:02 Lifestyle 3 komente

                                                           13:41 Lifestyle 1 koment

                                                           12:46 Lifestyle 7 komente

                                                           Më të lexuarat

                                                           10:03 Politika 15 komente

                                                           20:50 Sociale

                                                           13:10 Kronika 25 komente

                                                           13:37 Politika 59 komente

                                                           17:00 Politika 7 komente

                                                           18:10 Politika 9 komente

                                                           Blog Tema

                                                           20:54 Blog

                                                           20:30 Blog 1 koment

                                                           20:10 Blog 1 koment