Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:35

21:30

PHOTOS: From Arbana Osmani to Rudina Dembacaj, the VIP characters who started the summer prematurely

2022-03-24 15:56:12Lifestyle TEMA

PHOTOS: From Arbana Osmani to Rudina Dembacaj, the VIP characters who started

Before Instagram really "lit up" from the photos of everyone on the beach, we carefully noticed the first characters who opened the summer season prematurely. Visiting places with high temperatures, warm, exotic and many colors, some of the Albanian celebrities did not wait any longer to get sunshine and relax.

From Dubai to the Maldives or even Australia, these are the top destinations that celebrities have chosen.

Xhensila Myrtezaj, Arbana Osmani, Lei Kraja, Rudina Dembacaj, Klea Huta, Nora Istrefi shared the first photos, enveloping us as the temperatures in our country have been cold.

18 Komente

 1. c
  ceni, boston

  Rudina eshte tamam nje katunare e pa ushqyer. Te tjerat jane te gjitha bomba!

  1. R
   Roberto

   Une shoh vetem nje foto. Shigjeta eshte dhe del e njejta. Kontrolloni web-in o Tema.

  2. G
   Gopisti i NSHRAK-ut

   Unë njoh vetëm ktë të Topit pse s'u vini emër Gopit?!

   1. G
    Gopisti i NSHRAK-ut

    @IT . E provoi NSHRAK-u/ por, si prozë/ doli vargu./ Me sa duket/ miku im/ duhet ndrequr/ në formatim./

   2. G
    Guardium

    Xhensila per mua. Sa kushton? A ka çmim perderisa ka dal ne foto duke ekspozuar fizikun e bukur? Sa kushton vertet? Seriozisht sa kushton dal vivo?

    1. c
     ceni, boston

     Ka paret e Likes trapi i vet dhe tani per tani kjo muk e leshon me pare, vetem per qejf lale...

     1. A
      Aaa

      Ja beri cope likja

     2. A
      Arjan

      Prostitucion dhe vulgaritet i moderuar i thone kesaj..

      1. L
       Llazi @ usa . com

       Vene bashke per te ndrruar burrat me njera tjetren, se dhe burrat bythe qira i kane.

       1. d
        drilon

        ESKORAT PAGUHEN MIRE....

        1. H
         Hasan Prishtina i ri

         Pune kurvash , kohe krize kërkojnë te risin Çmimin

         1. D
          Durrsaku

          Tema ju qifsha formatin.

          1. g
           gjethja e thate e fikut

           Erdh pranvera lengezoi pidhi, sic lengezon shtogu dhe shkon me u fresku ne det

           1. B
            Bani Tulipani

            Sa tmira qenkan

            1. A
             Ani

             Pse shani ,a jeni mire,u ka lene covidi te manget,,,ato Jane bekime ,,shif mos shaj,,,xhelozet e cmendura ju moj katunare .....klbukur ju yjeee.

             1. A
              A

              Pse se nxjerr opinion it tim ,,a po ju pelqejn keta me kete fjalor o gjak prishurit ,,o katuanareee ..leni femrat tona rehat,,,

              1. Gazete plehrash, por detyrohesh te lexosh ndonje lajm nga vendi

               Lini një Përgjigje

               Më të lexuarat

               10:39 Politika 23 komente

               11:17 Dossier 27 komente

               14:07 Politika 101 komente

               11:48 Rajoni 9 komente

               10:14 Politika 9 komente

               09:43 Politika 74 komente

               Blog Tema

               19:30 Blog

               19:10 Blog 13 komente

               16:28 Blog 1 koment