Te fundit

22:15

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

21:10

2023-11-30 21:40:00Lifestyle TEMA

4 Komente

 1. C
  Carlo Bole-ino

  Fiks si dasma e Ymerit në Pështan

  1. .
   ...

   Dhe mbas nje viti do degjoni qe u divorcuan

   1. A
    Aron

    Ne fakt, i gjith ky lek qe eshte shpenzuar i eshte kthyer krejt ekonomise dhe njerzve qe kane bere nga prodhimet e deri tek sherbimet per kete ceremoni, ndaj edhe nuk duhet te jemi kundra shume ketyre shpenzimeve te super-medha. Eshte me mire sesa ti mbajne ato te mbyllura ne banke duke u vjel vetem interesin.

    1. M
     Me prokurë të posaçme

     Vërtet, konsumi është benefit i shumë anshëm, prandaj ata që kanë bëjnë mirë që shpenzojnë, sidomos filantropët, se pasurinë nuk do ta marrin me vehte në amëshim. Gjithçka, sidomos paraja, kur qarkullon vetëm atëhere ka vlerë.

     Lini një Përgjigje

     20:35 Lifestyle 1 koment

     18:34 Lifestyle

     16:42 Lifestyle 3 komente

     14:30 Lifestyle 2 komente

     13:20 Lifestyle 1 koment

     12:34 Lifestyle 1 koment

     11:53 Lifestyle 7 komente

     11:39 Lifestyle

     11:02 Lifestyle 2 komente

     10:30 Lifestyle 2 komente

     Më të lexuarat

     12:02 Politika 13 komente

     10:05 Blog 49 komente

     11:32 Politika 9 komente

     13:15 Bota 21 komente

     17:52 Politika 24 komente

     09:19 Politika 20 komente

     Blog Tema

     20:38 Blog

     17:11 Blog 7 komente

     10:05 Blog 49 komente