Te fundit

19:30

19:19

19:11

19:01

18:52

18:42

18:33

18:25

2024-03-04 15:09:00Lifestyle TEMA

8 Komente

 1. .
  .

  Modelja e njohur thone. Eskort ne dubai. Eskort ne Miami. Eskort ne Milot. Shoqja e ngushte e Bris Mehmetit dhe Nevina Shtylles gjithashtu eskorta.

  1. A
   Anii

   Po si mund te flisni me kaq siguri per jetet e te tjereve xhanem. Ku i di qe ato emra jane eskorta?

   1. X
    Xha

    Dy pare mend po të kesh, e kupton edhe vetë

  2. s
   sam

   Si u kalb kja shoqeria Shqiptare Vetem kurva shef neper gazeta dhe e vetja gje qe ju mungon esht çmimi qe kane për sherbimet qe tashmë I ofrojnë

   1. s
    sali

    E KUSH JA HEQ SHPENZIMET KESAJ MODELE LESHI QE SE KEMI PARE GJEKUNDI

    1. Q
     Qytetari i Thjeshte

     Ne nga anet tona u themi prostituta ne gjuhen letrare dhe kurva ne gjuhen e popullit!

     1. L
      Lymi Tymi

      Kjo super modele me ato “levizjet sensuale” tamam si Pitkini ne spital.

      1. K
       KURVARI

       Ju vazhdoni kritikojeni, une per vete ja haj pjeshken se qeka si yll

       Lini një Përgjigje

       13:59 Lifestyle

       12:38 Lifestyle 7 komente

       11:37 Lifestyle 1 koment

       11:22 Lifestyle 14 komente

       10:48 Lifestyle

       09:55 Lifestyle 2 komente

       16:24 Lifestyle 4 komente

       14:00 Lifestyle 3 komente

       11:33 Lifestyle

       09:40 Lifestyle 8 komente

       Më të lexuarat

       12:41 Politika 46 komente

       19:59 Kronika 8 komente

       11:35 Politika 23 komente

       09:31 Politika 5 komente

       10:26 Sociale 24 komente

       09:16 Politika 10 komente

       Blog Tema

       18:18 Blog 1 koment

       21:40 Blog

       19:50 Blog 3 komente