Te fundit

12:26

12:14

12:08

12:13

12:09

12:05

11:59

11:58

2024-03-04 12:38:00Lifestyle TEMA

7 Komente

 1. C
  Celo Mezani

  O Zot sa e shpifme ne cdo aspekt, sidomos ate te kengetares !

  1. B
   Beni

   Thjesht rrugaçe!!! Asgjë më shumë. Çfarë të bën dëshira për para!!!

   1. K
    Koli

    Sa turp, rraces shqiptare cfare spo i ndodh ! mire vete por po degjenerojne brezat me te rinj. Mjer familja shqiptare

    1. I
     Ina

     Kjo sikur me qene Rihana ….. te kesh dy bythe , nje ta cjerresh e nje ta mbash ……

     1. A
      At Petraqi

      Kjo laraska kujton se është e bukur dhe di të këndojë?! Shembull mëse e denjë për shprehjen: Fluturon me presh ne byth!

      1. B
       Black Jack

       E mer Bes !, ca I bone vetes

       1. C
        Cakja

        K... dhe asgje me teper

        Lini një Përgjigje

        11:37 Lifestyle 1 koment

        11:22 Lifestyle 14 komente

        10:48 Lifestyle

        09:55 Lifestyle 2 komente

        16:24 Lifestyle 4 komente

        14:00 Lifestyle 3 komente

        11:33 Lifestyle

        09:40 Lifestyle 8 komente

        19:41 Lifestyle

        18:16 Lifestyle 88 komente

        Më të lexuarat

        18:59 Politika 54 komente

        22:10 Kronika 1 koment

        17:55 Sociale 31 komente

        13:42 Politika 17 komente

        18:38 Politika 5 komente

        17:14 Kronika 10 komente

        Blog Tema

        12:05 Blog

        11:04 Blog 12 komente

        10:15 Blog 1 koment