Te fundit

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:26

21:26

2023-12-03 22:22:00Lifestyle TEMA

4 Komente

 1. K
  Kalec Dega

  Kot nuk je Flori, lol!.....

  1. G
   Gimi me tha mua 7 % nga ana ime

   Ky te ha mutin , dhe te le pa byth ...kujton se ngrinte dikur si rot kari ca hekura dhe i dukej dhe i duket vetja i forte dhe i hekurt , pesshngrites i tmershem ....ky te vetmen gje qe di te beje me mjeshteri dhe te keput ne mes eshte te vjedhi ....atje me gjith mend i heq kapelen ....te keput ne mes ....per te tjerat te ha llarin...

   1. B
    Beracaku

    Rr.K :/ Brezash.

    1. D
     Daniel

     Ti te ha karin Thes me mut

     Lini një Përgjigje

     16:02 Lifestyle 1 koment

     15:00 Lifestyle 2 komente

     12:26 Lifestyle

     10:28 Lifestyle 2 komente

     09:28 Lifestyle 18 komente

     17:25 Lifestyle 5 komente

     12:03 Lifestyle 1 koment

     09:22 Lifestyle 20 komente

     22:10 Lifestyle 1 koment

     19:05 Lifestyle 9 komente

     Më të lexuarat

     09:16 Politika 16 komente

     09:27 Politika 24 komente

     11:13 Blog 29 komente

     12:08 Bota

     11:28 Politika 110 komente

     09:17 Politika 59 komente

     Blog Tema

     21:00 Blog

     19:24 Blog 6 komente

     16:58 Blog 3 komente