Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:39

21:40

21:30

2023-12-10 14:30:00Lifestyle TEMA

3 Komente

 1. B
  Bisha

  Ceka si edi rama????‍♂️

  1. T
   Tr

   O gazekar. Quhet kafshim jo pickim

   1. A
    Arian

    Çfare "kerpudhesh" flisni o injorante gazetare dhe ju redaktore qe nuk kontrolloni budallalleqet e atyre qe perkthejne me Google! Behet fjale per "fangs" dhe jo "fungus" o idote monumentale!! Mos lejoni te tilla pacavure perkthimesh se jane turp per nje gazete si Tema!

    Lini një Përgjigje

    13:00 Lifestyle 2 komente

    12:10 Lifestyle 2 komente

    22:00 Lifestyle 3 komente

    21:40 Lifestyle 1 koment

    17:15 Lifestyle 6 komente

    17:03 Lifestyle 4 komente

    14:44 Lifestyle 1 koment

    13:23 Lifestyle 1 koment

    11:59 Lifestyle

    10:45 Lifestyle

    Më të lexuarat

    11:53 Blog 53 komente

    11:40 Sport 23 komente

    17:42 Politika 24 komente

    18:51 Politika 21 komente

    10:21 Kronika 7 komente

    10:28 Dossier 32 komente

    Blog Tema

    20:28 Blog 9 komente

    20:17 Blog 18 komente

    15:13 Blog 2 komente