Te fundit

01:10

22:41

22:25

22:10

21:58

22:00

21:50

21:40

2024-04-18 09:31:20Politika TEMA

8 Komente

 1. Z
  ZOT fali ! Nuk dine cfare bejne !

  Macja SASHA me BANJO personale !!!!!!

  1. j
   jevgu

   Mero kena i kerkese qe ket ftyren e kti t smuri mos me e publiku mo. Sa kom hap faqen filloj tu lef qeni dhe erdhi ke koma djatht tu u prish.. Falimnerit ne avanc lol

  2. T
   Texas

   Eeeeeeeee , prandaj eshte ndare me Baxhell Moniken se po ja dredh me qenushken .A Like Like se per pidh qeni dot nuk Like

   1. u
    u shofshin si rrace !

    .... dhe ju qajne hallin shqiptareve !!!!!!!!!!

    1. B
     Berti

     E rrofsh sa malet o trimi trimave Avokat Romeo Kara. Ilir Meta ka vrarë njerez, vjedhur dhe plaçkitur, vetë dhe me organizaten kriminale të tij dhe prapë as prokuroria dhe as ai popull nuk ka nxjerrë ndonjë gjë që të ngjisë kundër tij. Janë vetëm 3 burra trima qe veçojnë, dhe që e meritojnë tu përmendet emri, legjendari Romeo Kara, Halit Valteri dhe Idajet Beqiri. Faleminderit juve. Ju uroj nga zemra dhe jam krenar që jam bashkekombasi juaj.

     1. A
      Asd

      Shume sakte. Bashkohem plotesisht me mendimin tuaj!

      1. D
       DinPak

       Shto edhe gazetarin Adriatik Hoxha.

      2. J
       Jonuz.lika.mesues.pensionist

       Korrupsioni..në..Shqipëri..është.ne.shkallen..me.te.larte..tekpafytyrsia.e.partiakve..dhe..e.pushtetarve..parulla.epasurimit.eshte..o.sot..o.kurr..sa.jemi.nekrye.te.popullit..per..ta..xhvat..sa..te..mundim.drejtesia..duhet..te.veproj.shpejt.eme.efiktivitet..lironi.popullin.te..marri..fryme.nga..keto..bajga..gomari

       Lini një Përgjigje

       09:16 Politika 12 komente

       09:12 Politika 1 koment

       09:11 Politika

       22:00 Politika 6 komente

       20:19 Politika 4 komente

       20:09 Politika 3 komente

       19:40 Politika 9 komente

       19:20 Politika 4 komente

       18:50 Politika 25 komente

       18:41 Politika 2 komente

       Më të lexuarat

       09:31 Politika 24 komente

       17:40 Kronika 10 komente

       09:44 Politika 49 komente

       11:41 Politika 14 komente

       16:15 Kronika 19 komente

       09:38 Rajoni 22 komente

       Blog Tema

       18:08 Blog

       10:40 Blog 6 komente

       18:59 Blog 6 komente