Te fundit

08:12

22:55

22:40

22:25

22:16

22:10

22:10

22:05

2023-12-02 18:05:12Politika TEMA

12 Komente

 1. H
  Haka Tekizoti

  Hipokrizia është ushqim i dashur vetëm për idiotët dhe të tillë ka akoma. Listën e kini te mender Rithemelimi.

  1. Z
   Zagali

   Nqs, Argita eshte pjese e PD-ke,le te shkoi me PD-ke zyrtare, te Lulit dhe jo me partine foltores qe udhehiqet nga babaj saj. PD-ke zyrtare nuk e njeh partine e Saliut si PD-ke se nuk eshte e rgjistruar gjikundi. Ajo eshte parti e foltores qe eshte e regjistruar ne deren e nevojtores.

   1. q
    qim pyka i hasit

    Pyet bashen i cuce mos pyet berishen, ai e ka filluar theqafjen dhe besoj ju te gjith si familje

    1. l
     lani

     turpi i Shqiperise FUCK OFF WHORE E berish mutit

     1. P
      Pal Melyshi

      Pervec 1001 arsyeve pse duhet te largohet Berisha e para eshte : Se beri President nje trap zalli si pua jote o hajvan samari.

      1. R
       Rezi

       Vdis Po deshe! Të bëjë leksion kjo, analistat të vihen në punë! Prandaj e ftoi Grida, ishte parapërgatitje për këtë dalje në publik. E zgjuar Grida, si e pavarur me demek.

       1. S
        Svetllana

        Nje femer dinjitoze, trashegimtare e denje e misionit qe ka marre persiper dhe po e kryen me vetmohim e qendrese heroike qysh ne rinine e tij, i ati, lexhendari i Vicidolit, Sali Sheqere Vukmanovich Berisha.

        1. A
         Arbeni

         Ajo eshte parti e foltores qe eshte e regjistruar ne deren e nevojtores. Bravo Zagali !

         1. R
          Rrnofte LEXHENDA ! dhe ZAGARET

          Vampiriresh pjell Vampirela dhe jo Bazhella. Tete Persona Plus.

          1. P
           Populli ju do ne Litar

           Te shkreten deeee...bukur ta paska qendisur babi letren se te jete per ty ti nuk di nga lidhet GOMARI vetem nje gje e ben shume mireti te xhvatesh njerezit dhe dipllomen per kete e ke dhe ti edhe buri jot nuk behen dot te gjithe miliardera si ju dhe kjo eshte aftesia juaj lene trashegimi nga babai.Pale na e quan vehten edhe shtrese e mesme o plehre ? Po kush eshte ai popull budalla qe ju beson juve si familje pas gjithe kesaj historie 33vjecare ,kryetar i gjthe bemave eshte babai jot bashke me ju te gjithe cju mban pragu ja tek kuptohet nga gjuha qe flisni “na mbeshtesni o popull te korigjojme gabimet tona “ po ata qe vdiqen u vrane u shkaterua gjithe ajo industri i nxoret njerzit nga puna sa u detyruan moren rrugen e kurbetit si do ti korigjoni me nje llaf “na falni qe ju vrame dhe ju shkretuam”? .Ju te gjithe si familje duhet te jepni llogari per te gjithe te keqiat qe keni bere ketij vendi dhe popullit mbi te gjitha. Me qe ke mbajt gjithe kete fjalim ne kuvend ti. duhet te ndeshkohsh shume rende se me ndergjehje vazhdon e genjen sikur ke perpara bageti dhe jo njeres

           1. P
            Populli ju do ne Litar

            Te shkreten deeee...bukur ta paska qendisur babi letren se te jete per ty ti nuk di nga lidhet GOMARI vetem nje gje e ben shume mireti te xhvatesh njerezit dhe dipllomen per kete e ke dhe ti edhe buri jot nuk behen dot te gjithe miliardera si ju dhe kjo eshte aftesia juaj lene trashegimi nga babai.Pale na e quan vehten edhe shtrese e mesme o plehre ? Po kush eshte ai popull budalla qe ju beson juve si familje pas gjithe kesaj historie 33vjecare ,kryetar i gjthe bemave eshte babai jot bashke me ju te gjithe cju mban pragu ja tek kuptohet nga gjuha qe flisni “na mbeshtesni o popull te korigjojme gabimet tona “ po ata qe vdiqen u vrane u shkaterua gjithe ajo industri i nxoret njerzit nga puna sa u detyruan moren rrugen e kurbetit si do ti korigjoni me nje llaf “na falni qe ju vrame dhe ju shkretuam”? .Ju te gjithe si familje duhet te jepni llogari per te gjithe te keqiat qe keni bere ketij vendi dhe popullit mbi te gjitha. Me qe ke mbajt gjithe kete fjalim ne kuvend ti. duhet te ndeshkohsh shume rende se me ndergjehje vazhdon e genjen sikur ke perpara bageti dhe jo njeres

            1. P
             Populli ju do ne Litar

             Te shkreten deeee...bukur ta paska qendisur babi letren se te jete per ty ti nuk di nga lidhet GOMARI vetem nje gje e ben shume mireti te xhvatesh njerezit dhe dipllomen per kete e ke dhe ti edhe buri jot nuk behen dot te gjithe miliardera si ju dhe kjo eshte aftesia juaj lene trashegimi nga babai.Pale na e quan vehten edhe shtrese e mesme o plehre ? Po kush eshte ai popull budalla qe ju beson juve si familje pas gjithe kesaj historie 33vjecare ,kryetar i gjthe bemave eshte babai jot bashke me ju te gjithe cju mban pragu ja tek kuptohet nga gjuha qe flisni “na mbeshtesni o popull te korigjojme gabimet tona “ po ata qe vdiqen u vrane u shkaterua gjithe ajo industri i nxoret njerzit nga puna sa u detyruan moren rrugen e kurbetit si do ti korigjoni me nje llaf “na falni qe ju vrame dhe ju shkretuam”? .Ju te gjithe si familje duhet te jepni llogari per te gjithe te keqiat qe keni bere ketij vendi dhe popullit mbi te gjitha. Me qe ke mbajt gjithe kete fjalim ne kuvend ti. duhet te ndeshkohsh shume rende se me ndergjehje vazhdon e genjen sikur ke perpara bageti dhe jo njeres

             Lini një Përgjigje

             17:56 Politika 15 komente

             17:32 Politika 16 komente

             16:58 Politika 5 komente

             16:20 Politika 11 komente

             15:40 Politika

             15:30 Politika 4 komente

             14:49 Politika 3 komente

             14:31 Politika 18 komente

             14:20 Politika 3 komente

             14:10 Politika 42 komente

             Më të lexuarat

             12:41 Politika 50 komente

             11:35 Politika 23 komente

             09:31 Politika 7 komente

             17:33 Politika 7 komente

             10:26 Sociale 27 komente

             09:16 Politika 12 komente

             Blog Tema

             18:18 Blog 2 komente

             21:40 Blog

             19:50 Blog 3 komente