Te fundit

18:50

18:40

18:28

18:18

18:10

18:02

17:57

17:48

2024-02-29 19:19:00Politika TEMA

8 Komente

 1. B
  Besnik

  Po Olldashin, ku e ke zoteri?

  1. F
   Fredi Beleri profet

   Ka, si nuk ka?! Quhet Ferid Shehu, alias Fredi Beleri. Është Navalny Alla shqiptar. Shqiptar Analfabet, trupeshk dhe i uritur, por i etur për lavdi. I mjaftuan nja dy vite emigracion si bari, një të larë me ujin e Janullës dhe pasi i lexuan historinë e lavdishme si grek 15000 vjeçar, e morën me vete që t'a çvirgjëronin me gjak shqiptari në Peshkëpi. Dhe në fund u bë përfaqsuesi më i denjë i një shteti me identitet dhe seriozitet të ngjashëm, që një kodosh në histori për të tallur topet, i vuri emrin Greqi. Aq i rëndësishëm është sot fshatari analfabet dhe i uritur i viteve 90 i Progonatit, sa që ka vënë poshtë karit, kryeministrin dhe shtetin grek, i ka futur topet në gojë Janullës, ka shurruar në gojë aftësitë e BEsë, dhe ka nxjerrë në rrugë me minifund të prostituojnë dhe shkërdhehen dy ish presidentët shqiptarë, me çdo lloj kari të ndyrë qeni.

   1. s
    shqiptar

    Sa te dhjesesh ka pasur.Te gjithe hajdutet xhepistet e kontrabandistet e denuar ne periudhen e diktatures e qe pas 90-te moren statusin e te perndjekurit politik te tille kane qene

    1. P
     Portokall

     Ylli koqja...po Pashko cne? Dhe miqte e famuljaret ishin me te kur Pesos aksidentin...ti meriton tr hidhesh ne gjyq por ne Shqiperi nuk funksionon asgje...

     1. V
      Vranakonti

      Te gjithe keta qe permendi zoti Pata,i ka vrar Sali Berisha se i kishte kundershtar.Saliu ka qene dhe eshte vampir. Syt e tij rrjedhin gjak.

      1. a
       american23al

       Sali Berisha nuk mund te krahasohet as me Putin, sepse Putin per mire apo per keq punon per Rusine ndersa bastardi Berisha shet edhe gruan jo Shqiperine per pushtet..

       1. L
        Luiza

        Nje nga Aleks Navalny-t e Shqiperise eshte gazetari heroik Zamir Dule. Ju lutemi ndihmoni te shpetoje nga vdekja qe ia shkaktoi SHIK-u i kryekriminelit dhe kryehajdutit Sali Vuk Berisha.

        1. k
         km

         Te vesh perpara figures se Navalnit porteetin e Azem Hajdari?Injorancen,ose perdhosje per Navalnin.A Ka patur Navalnit kartele si skizofren me te cilen u lirua nga sherbimin ushtarak i detyrueshem?Do te thuash se mashtroi?Pra sipas teje Navalnit eshte ose skizofren ose mashtrues.Pi kontrabandist armesh dhe droge a ishte Azemi?Po' Navalnit?Atehere Edhe ti qe shkruan kete artikull i mashtron njerezit.

         Lini një Përgjigje

         19:02 Politika 30 komente

         17:07 Politika 7 komente

         14:16 Politika 53 komente

         14:18 Politika

         14:08 Politika 3 komente

         13:55 Politika 4 komente

         13:24 Politika 1 koment

         13:07 Politika 1 koment

         12:55 Politika 1 koment

         12:42 Politika 27 komente

         Më të lexuarat

         18:59 Politika 54 komente

         22:10 Kronika 1 koment

         11:04 Blog 75 komente

         09:19 Kronika 3 komente

         09:10 Kronika 6 komente

         10:12 Politika 25 komente

         Blog Tema

         17:48 Blog

         12:05 Blog 15 komente

         11:04 Blog 75 komente