Te fundit

16:50

16:45

16:39

16:40

16:30

16:28

16:11

16:03

2024-02-29 17:07:24Politika TEMA

7 Komente

 1. Y
  Y

  Ja dhe nje shok i Gjekmutit,i ka nxjer Saliu nga hunda,kan nje prerje!

  1. p
   pap

   I ke rene pikes, vetem se ky ka nje ndryshim, nuk i lyen floket me llak... :) Vemje te peshtira!!

  2. Z
   Zaza

   Akoma me keta derdimene te non grata. Sapo parlamenti europian hoqi te drejten e vetos per zgjerimin. Analiste qe nuk informohen

   1. K
    Ka per te tere

    Po cfare lesh haleisti eshte Neritan Alabaku nje ish punetor i Uzines Partizani ne Tirane qe mbushte sobat e gatimit me balte dhe tulla nga brenda, kokrra e bythelepiresit dhe pas viteve '90 u be "demokrat" me Partine e kapitenit te ish Sig. te Shtetit Sabri Godo. Mbaroj shkollen e larte me korespondence pa dhene asnje provim por paguante dhe merrte provimet. U be i pasur ne periudhen kur ishte Z/Minister i ekonomise (?????) i caktuar nga Partia Republikane ne pazaret me Sali Kriminelin dhe ka doren e zeze ne privatizime ne fushat naftembajtese, tek ARMO etj duke firmosur per Rezart Tacin

    1. R
     Republikani Godos

     Ky nuk eshte shok i Gjek mutit , por i Fatmir Gerdecit , megjithese nuk e kam pare qe te rrije me Fate kurvarin , po di qe ka qene udheheqes i PR. Nuk e di angazhohet me me 'te apo jo .

     1. k
      km

      Ka nje rruge per zgjidhen e problemet.Ne menyre te zbutur e t'ha varlei:- te ndertohen mardheniet te mira ,Jo shkopij ne rrota.Por qeverria shqiptare ,Sic flet thartuar grueqira,duhet te flase hapur per dy ceshtje:-1-grueqira te heqe ligjin e luftes me Shqiperine,sepse kjo perfshi Edhe Europen.2-te kerkojne shperndarjen e organizates terroriste Vorio epir,dhe te kerkojne gjykimin lo e ceshtjes came.Ne gjyqin e hages nuk Ka pse te shkohet per detin Jon,por per denimin e terrorizmit dhe genocidit grek ndaj popullsise came. Ka fakte,deshmitare,dokumenta per sa me siper.Nese Europa mbeshtet Grueqiren,CNA duhet nje Europe e Tille?Turqia kina Sic Jane gati per vendet e Ballkanit,do te jene Edhe per Shqiperine.Sigurisht,perparesi Ka SHBA dhe nato.Por duhet kuptuar mire,neni 5 i NATO-s bije poshte,humbet vlerat me ligj lufte te nje vendi te NATO-s ndaj nje tjetri ..

      1. V
       Vlonjat

       Analist ordiner, konkuron me nje analist tjeter edhe me thinja por shkurtabiq ...babarumi.

       Lini një Përgjigje

       14:16 Politika 53 komente

       14:18 Politika

       14:08 Politika 3 komente

       13:55 Politika 4 komente

       13:24 Politika 1 koment

       13:07 Politika 1 koment

       12:55 Politika 1 koment

       12:42 Politika 27 komente

       11:57 Politika 49 komente

       11:27 Politika 11 komente

       Më të lexuarat

       18:59 Politika 54 komente

       22:10 Kronika 1 koment

       11:04 Blog 66 komente

       09:19 Kronika 3 komente

       17:55 Sociale 33 komente

       09:10 Kronika 4 komente

       Blog Tema

       12:05 Blog 15 komente

       11:04 Blog 66 komente

       10:15 Blog 2 komente