Te fundit

20:09

20:03

20:00

19:53

19:50

19:43

19:39

19:30

2023-12-04 20:50:00Politika TEMA

35 Komente

 1. T
  T

  Nje ish krimb i Saliut si ky Agron Shehaj nuk mund te jet alternativ pushteti.

  1. V
   Vranakonti

   Jemi te bindur,se nqs,Agron Shehu bene nje parti tjeter me te larguarit nga PD-ke,do te fitoi bindshem se do mbeshtetet edhe nga ata deputet qe sot jane me Berishen dhe me Gazmend Bardhin. Do jete nje parti shume premtuese dhe do mbeshtetet edhe masa e gjere,baza e PD-ke.

   1. -
    -T- mese i skate.

    -T- i bie kokes me komenet qe jepe. Me shume te drejte ajo qe thua..Te gjithe ata qe kane bashkepunuar me Penecilinen Sali ! te gjithe jane bashkefajtore ne PD... Ha thua se nuk e njifnin se kush ishte Ai ishi qe fluteronte nga gezimi kure u pranua Anetare i PPSH...Ai qe fluteronte nga gezimi te bente nje foto ne Voloreke me Varken ku gjendeshin kermillat kriminele pasues.. Mos te flasim per krimet e tjera qe jane me qindra..deri ne djegjen e te gjithe shqiperise,,mos themi shfyrosjen e te gjithe njerezimit ne shqiperi..

    1. D
     DMK

     Po nuk thoni shyqyr doli nje qe ska marrë koncesione PPP as investitor strategjik është pasuruar me punen e tij Nuk është akuzuar asnjeherë për korrupsion Apo do rrini gjithë jeten me liderin global me Saliun që flet përçart me liken që i bie me të fortit, me lali çerrin që ka horizontin e një taksixhiu??! Jepini të drejtë ta provoj dhe Goni të shohim diçka ndryshe

    2. D
     Drejtesi

     Vazhdo,shumë më mirë t'i se shumë të tjerë!

     1. p
      pilo Lala

      Ah Gone, Gone E nise mire kur konkurove per postin e Kryetarit PDse, por kur u fute ne kazanin e Foltores, aty e dhj.eve Ti ishe kunder Bashes, ate linje te mbaje, nuk kishe pse shkoje me Berishen. Nuk duhet ta kishe bere ate gje, ti nuk je i korruptuar, atje vajten hajdutet.

      1. D
       Drejtesia e munguar

       Bravo Pilo! Mirë ja thua. Gabimi tij duke u futur në foltore tregon në fakt një naivitet të theksuar te të bërit politikë. Dmth në politikë Gonia është një 0 Mr xhufkë. Një person që ngjall pikën e shpresës. Biles do ishte mirë që Gonia të vazhdojë jetën jashtë politikës se cfarë bëri në politikë ishte e turpshme.

      2. .
       .

       Merr edhe ate dashnoren Ori Nebiaj me vete. Bosi call centerave. Dogji breza te tere te rinjsh duke i lene parazit qe dine te bejne vetem alo balo.

       1. T
        Toni

        Sa kot je o komentues.

       2. Analist

        Ne djall te gjithe me ne krye kriminelin non grata sali Bisha bashke me familjen.

        1. .
         .1389

         I pakorruptuar! Pagoi 300K llullit ta bente deputet dhe llumi ja dha Trump per nje foto!

         1. D
          DMK

          Nësë merr në partinë e tij intelektuale dhe nga shoqëria civile njerëz të paster do ketë mbështetjen e shumë shqiptarëve të lodhur nga hajdutët e 32 viteve të ashtuquajtur demokraci

          1. T
           Tirona

           Ky i është futur politikës për të mbrojtur parat e pista që bën dhe që i pastron me anën e gjoja të kompanisë së tij por që pronarë janë Non gradat , tani mesa duket ky nuk e ka të gjatë si politikanë i dështuar kërkon të hapi një parti të re .Jua pret mendja që ky spurdhjak të jetë lieder

           1. N
            Niku

            He me te lumte, se ajo i duhet Shqiperise, nje parti tjeter. 63 partite e tjera nuk i mjaftojne.

            1. A
             Artibr

             Ky eshte nje lajme i mir shyqyr qe doli nji i pd te bej nje parti se shqiperia ka nevoj per njeres te punetor si agroni un nuk e njoh mir por aqe sa e kam degjuar me duket njeri me ideh dhe serjoz si deputet ka rézuar 2 ministra damjan gjiknuri dhe olta xhaxhka uroj dhe shpresoj qe kete njeri qe rezoj 2 ministra te pozites pd e ka hedhur se nuk e mbeshtesin risin po duhan kalbesin suksese z shehaj.

             1. D
              Daullxhiu

              Gone mund te kesh mendime te mira, po le gabuar me foltore/nevojtoren. Politikani aq e ka, po gaboi njehere, vete ne gop te semes. Politika eshte besim, humbi besimi ste pjerdh me njeri

              1. Z
               Zaza

               Agron lavatrice e familjes berisha. Te shpetoi dicka Habitem me lex biberin l

               1. T
                TIRONA

                E veshtire,por historia kerkon nje sakrifice te sinqerte,te ndershme ,larg hajduteve plehra qe sajuan gjykata,prokurori,gazetare,tv ,30-vjecare. Kjo nuk besoj se vjen me.Dega e shtrember e shkerdhatokrateve ,hajdute,rrugace duke rrembyer pronat e ligjeshme nuk kthehet dot mbrapsh. Minimumi qe mund te behet: Eshte zbatimi me korrektesi pa zvarritje pa evuivokee i ligjeve per kedo pa Dallin.

                1. M
                 Mos shko atje or trim.

                 E hongri edhe “trimi” i Vlores, vre pune tjeter se politika nuk eshte per ty or gjale.

                 1. H
                  Himarioti

                  Wow, çfarë risie! Ah, tani duket se shpëtoi kombi i ynë! Merre edhe atë Kuçkalarin apo Kokalarin si e ka ajo nga Amerika dhe, bëhesh tamam. Po atë zhelen shkodrane, (Jozefinën) do t'a marrësh? Ti je kartë e djegur në Foltoren e kryekriminelit të kombit tonë, Sali Shpellar Berisha, askush nuk të beson.

                  1. E
                   Emigranti

                   Ti hyre ne PD direkt deputet duke paguar postin dhe ke bashkepunuar me perulje ndaj Salih kriminelit e Lulzimit,pjelle e Salihit. Ç‘fare alternative do te jeshe ti mashtrues?

                   1. L
                    Lab gjysem opinge

                    Gon shehaj kryetar partie : te fitoje ne zgjedhje pak si e pa besushme sepse ka milituar ne foltore i ka bere fresk Sali kriminelit qe jo vetem kriminel po edhe super hajdut e si i tille duhet te luftoje fort kunder Sali mutit se Ramen e dime qe eshte kundra edhe pse nuk mund te krahasohet me me nongraden Sali .

                    1. D
                     Deda...

                     Zotëri, je me balë të zezë... E kupton or cun, ke qenë me PD-en që asgjesoi te djathten tradicionale...

                     1. V
                      Victor

                      Mos e nis fare sepse tani dukesh si nje dordolec

                      1. V
                       Vigjilenca

                       Mos tento të bësh diçka se je i humbur. Je i humbur se nuk u pozicionove korrekt ndaj Sb. Po më mire kështu se na të njohëm më parë se kush je, kështu që na kurseve kohë Boll kemi humbur kohë me të paudhë si ju.Harram e paçi çfaredo i keni rrëmbyer këtij vendi!

                       1. C
                        Coll center

                        Nuk të vjen njeri mbrapa sepse së pari je pak si i metë dhe e dyta, ke bërë shkollën e babë Saliut.

                        1. A
                         Ali Peza

                         Jepi Agron,ti je e ardhmja e te djathtes se vertete.Shpejt do te bashkohen te gjithe me vizionin,drejtesine dhe korrektesine qe te karekterizon.

                         1. A
                          Asd

                          Kush jane te korruptuarit sipas teje Agron? A ke ndonje qendrim per rolin dhe demet qe i kane bere shoqerise Berisha, Rama, Meta por edhe te tjere qe kane udhehequr pilitiken shqiptare?

                          1. p
                           psikologu

                           Qe te kesh vizion per te drejtuar nje vend nuk duhet vetem te kesh para apo dhe te jesh edhe njeri i mire ne jete,por duhet te kesh me kryesoren te jesh njeri karizmatik,pra te jeshe nje figure politike qe te kesh nje fuqi bindese kur flet kur vepron mençurisht,te jesh sherues i atij qe te ndigjon me fjalen tende dhe te beshe mrekulli! Me thuaj ke te nga keto cilesi ti ore Agron qe te bene te besosh ne ate çka do te thuash dhe te besh! Ne gjuhen popullore thuhet rendomte:S'ke bythe per kesisoj gjerash ti or Vlonjat qe me teper ngjan si Lushnjar! Ndaj nje keshille njerezore:Ose eshte dikush qe kerkon te te fute ne grope duke perfituar nga naiviteti juaj ose perendia perpara se te te marre parate te merr mente siç ia morri edhe prijsit tuej legjendar duke e katandisur te flase me vehte rrugeve te Tiranes me nje kembe ne rruge dhe nje ne trotuar duke menduar gjithe kohes se perse çalon,ku ne fund te fundit ishte njeri karizmatik dhe doli nje tjeter njeri me i mençur me i artikuluar,me bindes dhe me real ne vepra se ai qe e fshiu nga kjo arene gjakatare! Nje keshille miqesore ,mos u be gaz i botes ,se nuk tremben sorrat nga nje dordolec pa stature por veçse i bene te gajasan se sa poshte ka rene kjo shoqeri! Nuk ke kellqe per kesisoje punesh ore laluc prej Vlore sepse peshon 32 kile me gjithe bile !

                           1. B
                            Bureto

                            Psikologu, Ok! Sidomos me aludimin se, nga opozita me kohë, duhet të dalë një më i mirë (më i zoti) se Rama, paçka se nuk e citon këtë me emër.

                           2. P
                            Pilua

                            Ketij i gjuante me shpulle rroja i PD,sa here qe kerkonte te hynte se nuk e mbante mend qe ishte anetar dhe deputet!Dhe korigjoeni titullin se ai po krijon nje parti te re! Ai po krijon nje partiçke te re se fjala parti eshte e madhe!Kete fytyre plastike mund ta shfrytezoje ndonje regjizot kinematografie per te riluajtur rolin e çaplinit sepse sa e shikon te ndjell nje fare adrenaline si gjynafqare!Biografia e tij le shume per te deshiruar ku thuhet,Gjyshi Sulo ka vdekur ne burg,ku flasim ketu jo per 1990 -ten por per 2919 ku jetojme sot!Idiotizma mediatike.Agron Shehajt nuk i kerkon bilete akoma fatorino e urbanit se e quan adoleshent!Ndaj mos u tallni me njoftime te tilla.

                            1. E
                             Erdogan

                             O Agron o Lab mistrec, ke gelltitur nje luge me corbe te prishur, ndaj gjithe jetewn vetem per te vjellur ke. Ke ngrene corben e saliut! E hengre se te pelqente sigurisht se me zorr nuk ta dhe njeri. Mirpo ishte e prishur! Tani mbaje me shendet dmth mbaje tu pjerdh gjithe diten, zagar vlore!

                             1. S
                              Sabri kuta

                              Ka vende plote Futi edhe ti nje parti e jemi ne rregull Te na rrojn partit pastaj

                              1. T
                               Ton

                               E hengri corben dhe ky

                               1. S
                                Shabon Qosja

                                Amon kush ka pastru leket me ket' raketikun, qe n'a serviret si biznesmen dhe deputet.

                                Lini një Përgjigje

                                20:20 Politika 1 koment

                                19:47 Politika 23 komente

                                19:00 Politika 2 komente

                                18:50 Politika 2 komente

                                18:12 Politika 20 komente

                                18:00 Politika 16 komente

                                17:40 Politika 18 komente

                                16:59 Politika 11 komente

                                16:47 Politika 2 komente

                                16:38 Politika

                                Më të lexuarat

                                12:41 Politika 46 komente

                                11:35 Politika 23 komente

                                09:31 Politika 5 komente

                                10:26 Sociale 24 komente

                                09:16 Politika 10 komente

                                10:16 Politika 7 komente

                                Blog Tema

                                18:18 Blog 1 koment

                                21:40 Blog

                                19:50 Blog 3 komente