Te fundit

09:05

08:58

08:44

08:38

08:27

08:17

22:41

22:29

2024-02-22 11:52:00Politika TEMA

27 Komente

 1. e
  ela

  GAZETARE QE SHESIN DHE MENDEREN PER PARA

  1. K
   Kendveshtrim

   Ha mut mero sa te duash. Kur u shpall non leshi shume edhe ne Shqiperi e besuan Ahmeriken, por çdo dite qe kaloi u kthjelluan gjerat. Fakti qe blinken nuk ju dha asnje proe kongresmeneve ishte sqarimi i pare. Marrezia e kimetes duke sulmuar pa dorashka , hapur Doktorin i dha miletit te kuptoje se diçka nuk shkon. Non leshi Britanik e beri qesharake gjithe çeshtjen. Kapakun ja vuri SPAK me drejtesine e re. Afera mgonigal ishte qershia mbi torte. pas kesaj Nuk mbeti njeri pa e kuptuar se gjithçka ishe e stisur. Pra edhe autori ka te drejte qe te JETE GABUAR DHE TASHME ESHTE SQARUAR. Nuk eshte gabim te Sqarohesh.

   1. d
    denoncim

    "Kendveshtrim" nga kendi i bashkimin te dy katetetve 0-30°, ose me thjeshte, kendveshtrim nga lugu bythes Sheqeres qe nuk i dihet atesia e te birit. Qenka e stisur se ne nuk kemi patur as sy as veshe as shkaterrime, as vjedhje dhe as viktima nga kryekrimineli Sali Berisha. Ju qe dilni krahe tij jeni kriminela dhe duhet sharra e hekurt qe tu zhduk me fare e me fis se drejtesia po vonon. Keshtu si veruat krijoni hakmarrje qe s'duhet te vonoje. Te pa cipe,pa nder, pa respekt, pa dinjitet dhe pa asnje norme morale njerezore. Vetem me permbysje behet me keto gjallesa te pa skrupullta. S'e kem pare ne ç'ka bere Sali berisha me banden e tij per 32 vjet?! Paguan mercenaret me miljardat e vjedhura per te dale xhiro ne protesta dhe ata te molotoveve kane pagese dyfish. Kriminel dhe krime. S'duhen lejuar as te komentojne keta.

    1. K
     Keshilltari

     Ik byrazer tek psikiatri se qeke keq fare. Po ta mbash vrapin atje ama se ndoshta te ben derman para se ti besh ndoj te pabere vetes apo familjes.

    2. I
     Injoranti nuk ka brire

     18 kulla kapitaliste, prone e familjes te sekretarit te PPSH-se dhe ti pjerdh me lepirje bythe ndaj kriminelit qe e therret "doktori" (i bythes)!

     1. I
      Injoranti qe ben te zgjuarin

      Kush e tha kte punen e kullave apo “E ka thene Gazeta” ? As SPAK nuk e akuzon dot o palle se nuk do ja kishte pertuar deri tani. Kullat e Berishes po i shikon sot çdo shqiptar . Apartamenti i tij po del çdo dite ne media . Vetem te verberit nuk e kane pare se ku jeton doktori.

      1. p
       per Idiotin e Shiqere Birish Sal es

       or bole, ve bast qe ti nuk njef as baben tat, nderkohe lepin bithen e katnar Birishes, ah ah ah

    3. M
     Met Saliu

     Cjane keta karagjoze pa dinjitet,sigurisht qe paguhen majmerisht nga krimineli Berisha

     1. E
      Eris

      Jane hedhur agjenturat serbe, greke e ruse, per te shpetuar sherbetorin e tyre , antishqiptar , duke investuar para pa fund , per te blere gjithshka dhe destabilizuar vendin.Edhe vajtja e Gjekmarkajt ne Greqi dhe deklaratat prej tradhetari atje ne kete kuader leviz. Gjerat nuk jane aspak te rastesishme. Jane tmerresisht te pabese .

      1. A
       Aktiviste, petrita lule

       Agjenturat e Enverit akoma ti o qyqar? Me mire hap syte e shiko AKTIVISTET e partise qe punojne edhe kur MILETI FLE.

     2. P
      PN

      Kendveshtrimi, e meritoke plotesisht titullin kelysh kurve, ...

      1. e
       el

       ....nuk ka sekret per shqiptaret kush eshte berisha e familja e tij....mund te kete shume e shume "bema" qe publiku nuk di ...por nuk shton gje....Ai e ka arritur gjendjen e ngopjes me kohe

       1. P
        Portokall

        Lek I madh gjithandej...per te gjithe kryeministrat nga 92 shi...te gjithe kane paauri marramendese

        1. K
         Komi

         Po ik atc se na cate trapin me berishen. Rama me veliajn balluken etj po bejne kerdine ne emer te demokracise, me keq se sala po abuzojne dhe e shofin qarte te gjithe.

         1. P
          Popull

          ...ajo dihet nje bastard krimi...nje serbomalazez i udb...qe shkaterroi kombin....cju permban gjendja civile ; non gratave,dhe bajgave qe shkojne pas bythes se Berrishjaneve....populli te beje Referendum per keta qelbesira ,ti zhduke nga kombi Shqip.....me 3000 shpellaret..

          1. D
           Demokrati i tradhetuar

           Ai qe humb besimin tek Amerika ben gabim eshte njelloj si te humbish besimin tek zoti. Sali nje malokqe erdhi ne Tirane me valixhe druri , me mentalitet provinciali dhe pabesi mashtroi Ameriken pasi ishte fallso demokrat i kamufluar , genjeu 33 vjet Shqiptaret , i vodhi , i vrau , etj. Dale Ssli i tha Amerika je mashtruesi me madh ne Glob hajduti me i madh ne Glob , vrasesi me i madh ne Glob. Bere shtet me katundsre e tu shpellare e spiuns sigurimi , te UDB ,se dhe KGB se , do pergjigjesh Ti ,Famija jote , katundaret tu , bashkepuntoret e tu ne grabitjen e Shqiptareve . SALI SALI LOJA JOTE ME SIGURIMIN DHE SPIUNAT E SIGURIMIT MORI FUND FUND JOT ERDHI.Rrofte Shqiperia

           1. D
            Demokrati i tradhetuar

            Ai qe humb besimin tek Amerika ben gabim eshte njelloj si te humbish besimin tek zoti. Sali nje malokqe erdhi ne Tirane me valixhe druri , me mentalitet provinciali dhe pabesi mashtroi Ameriken pasi ishte fallso demokrat i kamufluar , genjeu 33 vjet Shqiptaret , i vodhi , i vrau , etj. Dale Ssli i tha Amerika je mashtruesi me madh ne Glob hajduti me i madh ne Glob , vrasesi me i madh ne Glob. Bere shtet me katundsre e tu shpellare e spiuns sigurimi , te UDB ,se dhe KGB se , do pergjigjesh Ti ,Famija jote , katundaret tu , bashkepuntoret e tu ne grabitjen e Shqiptareve . SALI SALI LOJA JOTE ME SIGURIMIN DHE SPIUNAT E SIGURIMIT MORI FUND FUND JOT ERDHI.Rrofte Shqiperia

            1. D
             Demokrati i tradhetuar

             Ai qe humb besimin tek Amerika ben gabim eshte njelloj si te humbish besimin tek zoti. Sali nje malokqe erdhi ne Tirane me valixhe druri , me mentalitet provinciali dhe pabesi mashtroi Ameriken pasi ishte fallso demokrat i kamufluar , genjeu 33 vjet Shqiptaret , i vodhi , i vrau , etj. Dale Ssli i tha Amerika je mashtruesi me madh ne Glob hajduti me i madh ne Glob , vrasesi me i madh ne Glob. Bere shtet me katundsre e tu shpellare e spiuns sigurimi , te UDB ,se dhe KGB se , do pergjigjesh Ti ,Famija jote , katundaret tu , bashkepuntoret e tu ne grabitjen e Shqiptareve . SALI SALI LOJA JOTE ME SIGURIMIN DHE SPIUNAT E SIGURIMIT MORI FUND FUND JOT ERDHI.Rrofte Shqiperia

             1. D
              Demokrati i tradhetuar

              Ai qe humb besimin tek Amerika ben gabim eshte njelloj si te humbish besimin tek zoti. Sali nje malokqe erdhi ne Tirane me valixhe druri , me mentalitet provinciali dhe pabesi mashtroi Ameriken pasi ishte fallso demokrat i kamufluar , genjeu 33 vjet Shqiptaret , i vodhi , i vrau , etj. Dale Ssli i tha Amerika je mashtruesi me madh ne Glob hajduti me i madh ne Glob , vrasesi me i madh ne Glob. Bere shtet me katundsre e tu shpellare e spiuns sigurimi , te UDB ,se dhe KGB se , do pergjigjesh Ti ,Famija jote , katundaret tu , bashkepuntoret e tu ne grabitjen e Shqiptareve . SALI SALI LOJA JOTE ME SIGURIMIN DHE SPIUNAT E SIGURIMIT MORI FUND FUND JOT ERDHI.Rrofte Shqiperia

              1. D
               Demokrati i tradhetuar

               Ai qe humb besimin tek Amerika ben gabim eshte njelloj si te humbish besimin tek zoti. Sali nje malokqe erdhi ne Tirane me valixhe druri , me mentalitet provinciali dhe pabesi mashtroi Ameriken pasi ishte fallso demokrat i kamufluar , genjeu 33 vjet Shqiptaret , i vodhi , i vrau , etj. Dale Ssli i tha Amerika je mashtruesi me madh ne Glob hajduti me i madh ne Glob , vrasesi me i madh ne Glob. Bere shtet me katundsre e tu shpellare e spiuns sigurimi , te UDB ,se dhe KGB se , do pergjigjesh Ti ,Famija jote , katundaret tu , bashkepuntoret e tu ne grabitjen e Shqiptareve . SALI SALI LOJA JOTE ME SIGURIMIN DHE SPIUNAT E SIGURIMIT MORI FUND FUND JOT ERDHI.Rrofte Shqiperia

               1. D
                Demokrati i tradhetuar

                Ai qe humb besimin tek Amerika ben gabim eshte njelloj si te humbish besimin tek zoti. Sali nje malokqe erdhi ne Tirane me valixhe druri , me mentalitet provinciali dhe pabesi mashtroi Ameriken pasi ishte fallso demokrat i kamufluar , genjeu 33 vjet Shqiptaret , i vodhi , i vrau , etj. Dale Ssli i tha Amerika je mashtruesi me madh ne Glob hajduti me i madh ne Glob , vrasesi me i madh ne Glob. Bere shtet me katundsre e tu shpellare e spiuns sigurimi , te UDB ,se dhe KGB se , do pergjigjesh Ti ,Famija jote , katundaret tu , bashkepuntoret e tu ne grabitjen e Shqiptareve . SALI SALI LOJA JOTE ME SIGURIMIN DHE SPIUNAT E SIGURIMIT MORI FUND FUND JOT ERDHI.Rrofte Shqiperia

                1. H
                 Ha ha ha

                 Siç duket ty ste beka as amerika derman me !

                2. T
                 Treni

                 Po pra, shyqyr që kanë ardhur këta nomadëd digjital që të na thonë sa e bukur është Shqipëria. Mjerë ne, lerë e rritur këtu që nuk e paskemi ditur.

                 1. M
                  MARLUX

                  Ky Peter Lucas me kete luahtje behet i pabesueshem. Siduket i ka bere nje pagese teper te majme Saliu qe ai te beje kete kthese drastike. E c'i kushton ne fund te fundit. Boston Herald nuk eshte aq i lexuar, pra edhe ata pranojne ndonje leke per te botuar brrockulla dhe ta shesin ketu si dicka te madhe, se u butua ne nje gazete amerikane per hallet e Saliut.

                  1. B
                   Bali

                   Ose i kishte Bere nje PAGESE TE MAJME Edi me sorroistet ?! Kjo e dyta duket me e besueshme miku im se ne pergjithesi njeriu PENDOHET.

                  2. k
                   kane ndodhur pa tregohen

                   Provoni te botoni ato hyjnizimet qe Mero Baze leshonte rreke per Saliun kur i rrinte ne preher e do harrohet Lukas e te gjithe tjeret pastaj.

                   1. L
                    Lakuriq me gjethe fiku

                    Kte e ka paguar edi rama per librin rrumpalla

                    Lini një Përgjigje

                    11:42 Politika 3 komente

                    11:33 Politika 5 komente

                    11:32 Politika 9 komente

                    11:27 Politika 18 komente

                    11:20 Politika 3 komente

                    11:10 Politika 2 komente

                    11:06 Politika 7 komente

                    10:42 Politika 2 komente

                    10:25 Politika

                    10:21 Politika 53 komente

                    Më të lexuarat

                    09:09 Bota

                    16:07 Bota

                    17:29 Sociale

                    19:10 Dossier

                    17:20 Politika

                    10:52 Bota

                    Blog Tema

                    20:10 Blog

                    20:00 Blog

                    10:25 Blog 1 koment