Te fundit

15:17

15:00

14:47

14:36

14:33

14:27

14:15

14:06

2024-03-03 10:03:00Politika TEMA

15 Komente

 1. R
  RAIFI

  Pas përbuzjes dhe manopulimit që iu bë Zhelenskit nga Rama e Vuçiq,ai pretendon se do marri municione nga fabrikat shqiptare posa të njëjtat të.pastrohën nga shkallet dhe femrat që i kanë mbuluar.Të gjitha këto të pabëra që po i bënë Rama ,heret apo von do i paguan por ekziston frika se do i paguan edhe populli shqiptar.

  1. V
   Vranakonti

   Ti Raifo,vazhdo bjeri fyellit me nje vrime se i bje bukur. Edi Rama po ecen perpara dhe ka reputacion te madh neper bote,po nderon dhe po çon imazin e mire te shqiperise kudo,ti dhe idhulli yt ne kuvli i bini te njetit avaz. Vazhdoni se "mire" e kini.

   1. M
    Murrizi, etaloni i politikanit tonë.

    Si, nuk i paskan bërë përshtypje vizatimet në faqet e mureve të zyrës së Kryeministrit? Çudi! Sepse Zhelenski është dhe artist! Që nga koha kur shkruhej nëpër faqet e mureve te nevojtoreve publike, shfaqje më të bukur artistike se vizatimet nëpër muret e zyrës nga kryeministri ynë ky vënd nuk ka parë.

   2. R
    RAIFI

    Pas përbuzjes dhe manopulimit që iu bë Zhelenskit nga Rama e Vuçiq,ai pretendon se do marri municione nga fabrikat shqiptare posa të njëjtat të.pastrohën nga shkallet dhe femrat që i kanë mbuluar.Të gjitha këto të pabëra që po i bënë Rama ,heret apo von do i paguan por ekziston frika se do i paguan edhe populli shqiptar.

    1. T
     Tellalli

     Te kesh mendtë e Raifit , edhe nja 100 mijë euro borxh edhe , hidhu nga kati i shtatë i dritares së halesë të Saliut , që të shpetosh nga hallet .

     1. T
      Tellalli

      Te kesh mendtë e Raifit , edhe nja 100 mijë euro borxh edhe , hidhu nga kati i shtatë i dritares së halesë të Saliut , që të shpetosh nga hallet .

      1. T
       Tellalli

       Te kesh mendtë e Raifit , edhe nja 100 mijë euro borxh edhe , hidhu nga kati i shtatë i dritares së halesë të Saliut , që të shpetosh nga hallet .

       1. R
        RAIFI

        Je nivel i ultë nuk merrem me ty.Je pianec i rrugve që sherbehesh nga mbeturinat që ti nipin.

        1. R
         RAIFI

         Je nivel i ultë nuk merrem me ty.Je pianec i rrugve që sherbehesh nga mbeturinat që ti nipin.

         1. R
          RAIFI

          Je nivel i ultë nuk merrem me ty.Je pianec i rrugve që sherbehesh nga mbeturinat që ti nipin.

          1. M
           Mesuesi

           Dakod o Raif , po ç'do të thotë fjala " qe ti nipin" , se nuk lashë fjalor të gjuhës shqipe dhe nuk e ndesha gjëkundi .

         2. T
          Tellalli

          Të kesh mendjen e Raifit dhe nja 100 mijë euro borxh dhe , shko hidhu nga dritarja e halesë të Saliut , nga kati I shtatë .

          1. Roberto

           O Raif Karlloi pse ca e di Zelenskin ti qe ta manipuloje Rama debil si ty??

          2. R
           Real

           Cojini municionet ne Gerdec. Kryehajni i ripjelljes te kerkoje eksperiencen e vellait siamez qe e ka te ngujuar.

           1. D
            Disi

            Dy karagjoze te pa shpirt qe qeshin e zgerdhien. Nderkohe qe njerit po i vritet njerzit nga bombat dhe rraketat e rusve. Kurse tjetrit po i ç’popullohet vendi duke ja lene vendin ne meshire te fatit vetem me popullesi mbi 60 vjeç.

            Lini një Përgjigje

            20:22 Politika 8 komente

            20:10 Politika 3 komente

            19:59 Politika 2 komente

            19:50 Politika 15 komente

            19:41 Politika 6 komente

            16:22 Politika 22 komente

            16:05 Politika 4 komente

            15:27 Politika 8 komente

            14:00 Politika 7 komente

            13:33 Politika 2 komente

            Më të lexuarat

            20:00 Rajoni 99 komente

            17:42 Politika 19 komente

            20:18 Bota 6 komente

            10:49 Rajoni 14 komente

            10:31 Sport 4 komente

            09:15 Politika 20 komente

            Blog Tema

            12:22 Blog

            11:37 Blog 2 komente

            21:10 Blog