Te fundit

08:12

22:55

22:40

22:25

22:16

22:10

22:10

22:05

2023-12-02 16:20:00Politika TEMA

11 Komente

 1. Q
  Qytetari jo dicidal

  Po pse o ,si Enveri do te veroi edhe Saliu. Enveri ishte ai qe i dergonte femijet ne aksione se bashku me femijet e popullit,madje nuk hipnin as ne sedilet e gabinas se "Skodave" ,por ne karroceri . Enveri ishte ai "diktatori " qe djalin e dergoi ixhinjer ne UMB Durres,e ne pune sipas profileve. Jo, or jo ,Saliu eshte babaxhan baba. U dhuron toka, u firmos bisnese sipas porosise se vajzes ecila mer % -ndjen, pa djalit i hap edhe " fabrike" > Ja tani Vajzes po i le trashgimni edhe Partine " Foltoren" edhe pse eshte pa vule' Bravo, o Sali... !

  1. Y
   Ylli I pordha e me rigon.

   Agjentin e Beogradit e zevendeson mbesa e Beogradit.Ajo i ka bere edhe disa ndere që ja kan kerkuar dojat e nenes dicka te Vogel "Te bëjnë ato dosjet e clirimtarve te Kosves që this paraqesin si terorist.Detyre te cilen e ka kryer me nder.Pse te osman marijuana edhe P.D-n ?

   1. K
    Ksenofoni

    Gabim o shoku Sali, shume gabim. Duhet te kishe nxjerre Lirien ne skene, si dame maç, por edhe mbase na rregullon maredheniet me Mongoline.

    1. C
     Columbo

     Ja ka bllokuar SPAK 5 milion euro.Ka arrdhur koha që ti përvishet punës dhe goca Kryeministrit.Mbaroj jeta luksoze për fëmijët e politikanëve tanë.

     1. D
      D

      Familje mafioze,qe te gjithe non grata,njeri arrest shtepije,kryekrinineli Sali mut Berisha detyrimin paraqitje. Qe te gjithe jan bere qesharak dhe lengaraq.

      1. T
       T

       Eh mer Sali ja arrite dites qe te kthehesh ne klloun para shqiptareve.

       1. V
        Vjosa

        JU lutemi mos i nxirrni me foto keto fytyra të shemtuara e të urryera. Keta janë krye hajutet që shkaterruan Shqiperin per tu pasuruar dhe bëjnë jete sheikesh dhe sfidojne DREJTESIN.

        1. S
         Sllobodanka

         Argita Berisha Malltezi ka marre detyra konkrete per te trasheguar postin e te atit si kreu i agjentures serbo-ruse ne Shqiperi.

         1. R
          Resmina

          Bobo dhe fytyrat ql i rrinë pas, të kallin poshtersinë që kanë brënda. Shif turij e budikardit të shofësh shpirtin e e birishës, shif lirin që qesh apo qan hajde mere vesh, shif argitën ku i shoqi ndiqet nga drejtesia, qesh se babai si kapedani shikon ëndrra ku duhet ti hajë mileti. Korba kjo familje, që neverin e njetëzve e msrin si kompliment për një plak zevzek.

          1. D
           Dymi

           Gazo, nuk je ti që do mbetesh pas Sa-lehit. Mblidhe mendjen! Atë do ta trashëgojë familja, Argita. Ta dhanë sot një sinjal.

           1. T
            Tahir Gashi

            Bravo Daktorri. Keshtu eshte e sigurt qe nuk i ngacmon me njeri ! Argita do te jete mburoje per familjen e vet dhe Xenin plus do ta kete me te lehte te pastroje lekun e korrupsionit tend! Nje nder te vogel Argita, ma vesh vellaun pulic e vota jeme eshte per ty! Argita, Xeni

            Lini një Përgjigje

            15:40 Politika

            15:30 Politika 4 komente

            14:49 Politika 3 komente

            14:31 Politika 18 komente

            14:20 Politika 3 komente

            14:10 Politika 42 komente

            14:00 Politika 2 komente

            13:50 Politika 5 komente

            13:10 Politika 10 komente

            12:52 Politika 28 komente

            Më të lexuarat

            12:41 Politika 50 komente

            11:35 Politika 23 komente

            09:31 Politika 7 komente

            17:33 Politika 7 komente

            10:26 Sociale 27 komente

            09:16 Politika 12 komente

            Blog Tema

            18:18 Blog 2 komente

            21:40 Blog

            19:50 Blog 3 komente