Te fundit

22:41

22:29

22:20

22:12

22:00

21:50

21:40

21:39

2023-03-18 09:29:47Politika TEMA

9 Komente

 1. a
  asnji cudi se kujt i referohet Cari me Syze

  ky zorraxhia surrat lesh vallahi duket si bytha me lesh e albinit

  1. S
   Sara

   mos i shiko surratin o Lali /(se dhe ti s'e ke me te bukur) po cfare thote....

   1. s
    shoqeria e nastradinave

    Sara , me vjen keq ,por ke nji perfytyrim shpiferishte te gabuar . Surrati i ktij ,shume shume i ngjan boleve te dikuj tjeter ,por asnjiher me te miat , mesa e njoh un veten . Cfar thot ky sharlatan ,mundet ta degjojne vetem (........................)

   2. S
    Sara e Fuges qe paguhet me sufllaqe

    O Sara ose o mut se ka mundesi je mashkull nga keta bajgat e Fuges. Po ky po flet dhe per qytetin ku jeton ti o surrat mut. Per 200 mije leke te vjetra ne muaj e ke shit bythen qe te komentosh me emra te ndryshem o te shkerdhefsha robt

   3. R
    Rorirota

    Sa pa vizion është ky shoku, se ka model Albin mashtruesin. Mos shpenzoni votën kot me këta larashë! Ndryshimet në Tiranë, vetëm nga Edi Rama dhe Erion Veliaj janë bërë, duam apo s’duam ne kjo është e vërteta. Kryebashkiakët e PD-së, merri me rradhë: Sali Kelmendi -një vrimë në ujë, gjithë Lanën e bëri m… Brojka-mender një m… Kush ka qënë tjetër se s’i mbaj mënd, ky i fundit Luli gjumashi, asgjë fare, aaa po TRAMIN hahaha… Edi pastroi Tiranën, edhe pse shumë herë u sabotua nga Sali Kërma që kishte pushtetin qëndror. Ja dhanë votën për të vrarë njerëz se pak kish vrarë gjatë piramidave që i ngriti vetë. U pasurua familja sa s’di ku t’i çojë lekët. Erion Veliaj punëtor, ndryshimet në Tiranë s’kanë të krahasuar. Sa për ndërtimet, ore pse ju pëlqejnë grataçelat në Nju York e Dubai, dhe në Tiranë nuk i doni? Anadollakë kryebashkiakë nuk i duhen Tiranës, i duhen vizionarë! Urime punëtorëve e vizionarëve, jo gjumashëve dhe shpërndarësve të negativitetit, këta e infektojnë shoqërinë edhe po fituan BB.

    1. R
     Rorirota

     Sa pa vizion është ky shoku, se ka model Albin mashtruesin. Mos shpenzoni votën kot me këta larashë! Ndryshimet në Tiranë, vetëm nga Edi Rama dhe Erion Veliaj janë bërë, duam apo s’duam ne kjo është e vërteta. Kryebashkiakët e PD-së, merri me rradhë: Sali Kelmendi -një vrimë në ujë, gjithë Lanën e bëri m… Brojka-mender një m… Kush ka qënë tjetër se s’i mbaj mënd, ky i fundit Luli gjumashi, asgjë fare, aaa po TRAMIN hahaha… Edi pastroi Tiranën, edhe pse shumë herë u sabotua nga Sali Kërma që kishte pushtetin qëndror. Ja dhanë votën për të vrarë njerëz se pak kish vrarë gjatë piramidave që i ngriti vetë. U pasurua familja sa s’di ku t’i çojë lekët. Erion Veliaj punëtor, ndryshimet në Tiranë s’kanë të krahasuar. Sa për ndërtimet, ore pse ju pëlqejnë grataçelat në Nju York e Dubai, dhe në Tiranë nuk i doni? Anadollakë kryebashkiakë nuk i duhen Tiranës, i duhen vizionarë! Urime punëtorëve e vizionarëve, jo gjumashëve dhe shpërndarësve të negativitetit, këta e infektojnë shoqërinë edhe po fituan BB.

     1. M
      Moisi Golemi

      Ik o qorr, ha m¥t bashkë me Albinin.

      1. M
       Ms

       Po ik o zi, bjeri pas vehtes tënde!

       1. Vetefundosje organizate terroriste

        E thjeshte o Qorri kalo malin dhe shko te bolsheviku vetefundosjes . Pak kemi vuajtur nga Enveri dhe Saliu dy komunist bolshevik tani na duhesh edhe ti o bole fishkur

        Lini një Përgjigje

        09:24 Politika 14 komente

        21:30 Politika 15 komente

        19:47 Politika 24 komente

        19:37 Politika 27 komente

        19:10 Politika 26 komente

        18:17 Politika 10 komente

        17:50 Politika 36 komente

        16:50 Politika 6 komente

        16:42 Politika 72 komente

        16:20 Politika 17 komente

        Më të lexuarat

        09:09 Bota

        16:07 Bota

        17:29 Sociale

        10:52 Bota

        19:10 Dossier

        17:20 Politika

        Blog Tema

        20:10 Blog

        20:00 Blog

        10:25 Blog 1 koment