Te fundit

16:46

16:45

16:39

16:40

16:30

16:28

16:11

16:03

2024-02-29 14:08:00Politika TEMA

3 Komente

 1. P
  Pensionisti i Porcelanit

  Jo, te gjithe i dhane te drejte burrit te madh te shtetit shqiptar, Enver Hoxhes.

  1. V
   Vranakonti

   Enver Hoxha ishte i pari qe mendoi per mbrojtjen e atdheut. Ai, çeshtjen e mbrojtjes e quajti nje çeshteje e te gjitheve,i gjithe populli ishte ushtar dhe investoi shume ne armatimin me arme nga me te ndryshmet,krijoi nje ushtri moderne per t'u pergjigjur ne çdo moment te nje kercenimi te mundshem. Por ate armatim,miliarda eurosh ,ishte fati i djajve,me djallin e madh Sali Berisha qe e shkaterruan perfundimisht,e shiten per skrap dhe futen ne xhepat e tyre miliada euro,me te cilat kane mbushur bankat e botes. Prandaj Saliu, familja e tij dhe horrat qe e shoqerojn therrasin e berrtasin nga maja e pallatit duke mbrojtur veten se nuk kane bere asgje. Kemi shpres te SPAK-u se nje dite do marin hakun dhe t'i japin popullit ate qe u rrembeu Sali Berisha me shoke.Sot shqiperia eshte me ato pushke me gjalme qe kane perdorur partizanet ne LANCL-re.

   1. z
    zhigolo

    kjo Dakord jam por druaj se Sali tradhëtari mos na i shet për skrap.

    Lini një Përgjigje

    13:55 Politika 4 komente

    13:24 Politika 1 koment

    13:07 Politika 1 koment

    12:55 Politika 1 koment

    12:42 Politika 27 komente

    11:57 Politika 49 komente

    11:27 Politika 11 komente

    11:16 Politika 7 komente

    10:57 Politika 15 komente

    10:37 Politika 1 koment

    Më të lexuarat

    18:59 Politika 54 komente

    22:10 Kronika 1 koment

    11:04 Blog 66 komente

    09:19 Kronika 3 komente

    17:55 Sociale 33 komente

    09:10 Kronika 4 komente

    Blog Tema

    12:05 Blog 15 komente

    11:04 Blog 66 komente

    10:15 Blog 2 komente