Te fundit

14:21

14:11

14:04

14:00

13:50

13:40

13:31

13:22

2023-12-04 22:00:00Politika TEMA

10 Komente

 1. Y
  Ylli

  Filluan keta rrockat e paguar.

  1. Z
   Zot na fal cfare ke krijuar ! Alalmutiste

   Fiĺluan te vjellin Mutin qe kane ngrene ne vite.

  2. k
   kacidhja

   Hajde analist hajde.Arsyetime pa lidhje me realpolitiken.Njeri gozhdes tjetri patkoit.PD po shkon drejt fundit pikerisht prej llojit Brisha keta thone se nje berish tjeter mund ta reformoj.Harrojne se non grata eshte gjithe familja Berisha pra pa asnje te ardhme.Tjerrin llafe kot si analollapazan qe jane.

   1. G
    Gimi

    Ka dalë të përzihet pak me politikë, që kur ti vijë burgu te dera siç i erdhi të shoqit të ketë ç'të dërdëllisë si e persekutuar politike...Plehrë e fëlliqur

    1. !
     !!!

     Une theme te ja veme Lirise me mire ne krye te partise, pastaj Argita, si thua ti Zhej? Te jeni kaq idiote dhe akoma mendoni se partia e Saliut eshte parti demokratike?! Nuk e shikoni apo jeni njerez medioker qe e prute edhe ju Shqiperine ne kete gjendje politike.

     1. P
      Parruca

      Pu pu pu, sa e shemtuar. Me kujton Leporelen. Jo mor Zheji, mundohuni sa te doni, natyrisht sipas pageses, por ti dorezohet PD-ja kesaj mashtrueses, nuk i shkon kush mbrapa. Kjo paraqitje e saj ne kete event, tregon se edhe kesaj po i kercasin prangat. Bravo socialisteve qe si gjithnje jane gjithnje te preferuarit e shumices se shqiptareve pikerisht se nuk tallen me elektoratin dhe ne teresi me shqiptaret.

      1. T
       Trylyly

       Sikur eshte non grata m'duket.Ketu fillon e mbaron Argita si politikane e se ardhmes, gjoja.Nuk e discutojne fare ne arnautistan kete,qe kjo eshte e vdekur politikisht,por si gjithmone,grijne sallate.

       1. A
        Asd

        Shqiperise nuk i duhen më qelbesirat. Argita eshte Nongrata per shqiptaret. Perzgjedhja e saj i sherben vetem klases qe e ka vjedhur Shqiperine deri tani dhe qe ka qellim ta vjedhe edhe ne te ardhmen.

        1. A
         Arbeni

         Mut i ati,mut i biri mut edhe ai që bëri tan.

         1. L
          Lukunia e hajduteve

          Femijet e Sali edepsezit me mire te shkojne andej nga kane ardhur te ruajne dhite se para kane me bollek me djersen e Saliut die pasurine e Sheqeres.Keta gazetaret ose jane te pire ose e vine nga ndonje planet tjeter.Keta jane per ne BURG se kane bere kerdine.Ne nje shtet normal me ligje do te ishin me kose brenda dhe pasuria e sekuestruar.Po te ishte regjimi meparshem do i varroste per se gjalli.Mjaft i pame keta ne tv e gazeta se jane te neveritshem e te shemtuar.

          Lini një Përgjigje

          21:37 Politika 7 komente

          20:52 Politika 13 komente

          20:50 Politika 34 komente

          20:20 Politika 1 koment

          19:47 Politika 23 komente

          19:00 Politika 2 komente

          18:50 Politika 2 komente

          18:12 Politika 20 komente

          18:00 Politika 16 komente

          17:40 Politika 18 komente

          Më të lexuarat

          17:52 Politika 35 komente

          18:23 Kronika 9 komente

          17:29 Politika 12 komente

          20:38 Blog 15 komente

          10:18 Kronika 11 komente

          17:11 Blog 12 komente

          Blog Tema

          14:11 Blog

          11:42 Blog 2 komente

          10:48 Blog 2 komente