Te fundit

15:44

15:50

15:33

15:20

15:10

15:07

15:09

14:58

2023-03-18 14:56:00Politika TEMA

5 Komente

 1. D
  Dyshja salih mutaj ka hedhur ne Loje Spak

  Dyshja Kriminale AntiShqiptare saleh mutaj , kan hedhur ne Loje e urdheruar te bejne Zhurme me gjasme Hetime nga Kampi PS-s per perfitime ne zgjedhje e 14. - Shteti duhet te kerkoj Shperndarjen e Spak menjiher si nji Kollon e Pest brneda Shtetit Shqiptare i cili i sherben bande e qareve Anti Shqiptare . Duhet te mblidhet Parlamenti Urgjend dhe kerkoje zbythjen e Agjentit Antishqiptare Spak .te gjithe me Vila ne Lalz fisqiret AntiShqiptare dhe Qeverria ben sehir !!!!!!!!!!!!

  1. R
   Real

   Dhe shalegjati mbane radhen e arrestimeve per personat qe e pengojne ne hajnine e tije

   1. t
    tata luigji

    Dumani i shupenzes ndoshta ka dore ne kete arrestim, i ka shkelur ne ndonje problem andej nga familja

    1. J
     Jorgo

     Foli dhe Burri i Shefkies se perjashtuar nga Vetingu... Po ju jeni ne koven e non-grata's mor

     1. 1
      1

      Kushdo nga politikanet qe arestohet fjala e pare qe thone eshte:Gjyq politik.Veprimi dyte qe bejne shtrohen ne spital nga zemra.Populli i thjeshte shkon ne gjykate kokulur dhe pranon fatin e tij me dinjitet

      Lini një Përgjigje

      10:00 Politika 39 komente

      12:16 Politika 2 komente

      12:06 Politika 35 komente

      11:58 Politika 12 komente

      11:46 Politika 40 komente

      10:50 Politika 38 komente

      10:27 Politika 10 komente

      10:25 Politika 3 komente

      10:10 Politika 35 komente

      09:38 Politika 14 komente

      Më të lexuarat

      12:04 Sociale 20 komente

      20:50 Sociale 7 komente

      09:05 Kronika 1 koment

      10:18 Rajoni 10 komente

      17:00 Politika 11 komente

      18:10 Politika 12 komente

      Blog Tema

      12:18 Blog 1 koment

      11:41 Blog 1 koment

      09:34 Blog 1 koment