Te fundit

10:27

10:26

10:13

10:12

10:07

09:57

09:56

09:43

2023-12-04 14:10:00Politika TEMA

3 Komente

 1. U
  Uuuaaaa Bardha po c'pate moj

  Bardha uuuuuuaaaaa moj Bardha ti je nje femer hiç je kot . Ke duart me gjak dhe ke frik mos ta rrasin dhe ty burgun si pjesmares dhe organizator i vrasjes . - Faji nuk eshte joti moj zonje por i karra duzit qe qendrone ne burge dhe nuk tregone bashpunimin tuaj ne vrasje te lumte vrima kur ke gjetur qorra qe mbajne burgun per nje kurrve femer si ty

  1. F
   Faiku

   O pederast bardha, po ti plase për pasurinë e popullit duke gërthitur, këtej shksterron e djeg pasurinë e satëme dhe të tyteti. O ty ta qiftë kina brezat e gjakut që mban ti. O plerë, surrat me maska, nuk ke faj ti o pler, në elbasan një njeri u vra, dhe ti që kryesoje bandën, sot bln deputetin. Digjini sa rama e berisha janë bashkë, pastaj kur ta mari berisha, tja fusë ramës kokën në bythë se e meriton. Muter, rrugeçër, gjith ai fond, kush e paguan o plerë, janë për faqe të zezë pensionistet, ju edhe digjni edhe shpërbleheni.

   1. s
    shpiragu

    GAAAAAAZ,i ke duart me gjake deri ne brryl .VRAVE doktorin diten me diell e ne mes te BULEVARDIT ne Elbasan,kete do ta paguash para drejtesis Te ka fyutur kebet ne nje KEPUC Saliu dhe nuk do te fali kuuuuurr burgun e bodiguardit te tij .Gaz cdo fjal ,cdo deklarat e jotja eshte BAJATE dhe nuk bind as budallajin me te madhe ne bote.KE mbajtur detyren e sekretarit te P D ,mos e harro kurre kete.Kerko cfar ti e konsideron te drejt te mohuar,POR ndiq RRUGEN Ligjore dhe prit te flasi drejtesia.NE te kundert po gabon rend dhe nje DITE do maresh ate qe MERITON .

    Lini një Përgjigje

    13:42 Politika 2 komente

    13:33 Politika

    13:25 Politika 33 komente

    12:28 Politika 10 komente

    11:47 Politika 1 koment

    11:32 Politika

    11:07 Politika 13 komente

    10:56 Politika

    10:45 Politika 1 koment

    10:37 Politika 2 komente

    Më të lexuarat

    13:57 Sociale 19 komente

    13:30 Politika 45 komente

    17:41 Politika 25 komente

    17:07 Kronika 22 komente

    18:37 Politika 25 komente

    17:14 Sociale 23 komente

    Blog Tema

    10:07 Blog

    09:43 Blog

    09:42 Blog