Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-12-05 15:27:00Politika TEMA

4 Komente

 1. E
  E hengre Bardha ta futi Basha ne SHBA

  Kur ju çoni ne gjykate kushtrtuse çeshtjen per emigrantet po per problemet qe ju pretendoni qe mazhoranca i shkel pse nuk i drrjtoheni gjykates kushtetuese ?. Bardha ta rrasi Basha dhe Rolandi ne SHBA te kane denancuar si bashpuntor te non grates . E hengre shoqe e hengre nje bashkpunim me trapin qe vrau ne Elbasan per bashkpunom ne vrasje dhe hopaaaaa.

  1. s
   shoku i zenit

   Bardhishka e non grates perveq denimit nga amerika ka dhe nje gjak ne elbasan qe po pregaditen rrethanat per bardhishken. Bardh mos u merzit ruaj koken se per bythen e ke ne zanat dhe te premtoj se ne burg e ke pa rracion si pederast i ri

   1. T
    T

    Hahahahaha bor bardha po ik moj ditzeze ishe mire pa politike e gjeje ndonje dashnor .po tani ngele pa gje .yt peshtirsire .

    1. N
     Noci

     Ne vitin 91 dhe pak vite me pas Berisha me kete pune eshte marre,djegje e deri ne vrasje.Tani e dijme se po i vjen fundi i braktisur nga te gjithe dhe me vetem 20 apo 30 veta.Bardhi e ka filluar fundin shume me shpejt se drejt asaj eshte nisur

     Lini një Përgjigje

     15:19 Politika 2 komente

     15:07 Politika 9 komente

     14:03 Politika 5 komente

     13:13 Politika 1 koment

     11:55 Politika 21 komente

     11:41 Politika 30 komente

     11:30 Politika 2 komente

     10:19 Politika 2 komente

     10:06 Politika 27 komente

     09:44 Politika 2 komente

     Më të lexuarat

     11:49 Sociale 18 komente

     10:40 Sociale 19 komente

     11:35 Blog 22 komente

     12:02 Ekonomia 37 komente

     15:28 Kronika 17 komente

     10:25 Blog 21 komente

     Blog Tema

     20:20 Blog

     12:16 Blog

     11:35 Blog 22 komente