Te fundit

16:39

16:26

16:23

16:18

16:07

16:05

16:00

15:54

2023-12-05 15:19:00Politika TEMA

2 Komente

 1. D
  Dyri

  O budalla rob. O koqe kandari. Po c fryhesh si gjel kot. Po kush te beson e te ndjek prapa ty o idiot. Po ti nuk ke tru e mend as sa nje gjimnazist.

  1. M
   Me avash shoqe

   Basha kokrra e hajdutit i zhytur ne mutin e korrupsionit dhe te krimit deri ne fyt, takon ndonje perfaqesues te Institutit Demokratik dhe na e paraqet sikur ndodhet i ftuar ne Shtepine e Bardhe. O toc, perfaqesuesit e ketyre Instituteve presin cdo dite me dhjetra kerkues qe u lepihen per te bere nje foto dhe vetem kaq. Keta perfaqesues kane ne dore vetem celsat e kashtes.

   Lini një Përgjigje

   15:07 Politika 9 komente

   14:03 Politika 5 komente

   13:13 Politika 1 koment

   11:55 Politika 21 komente

   11:41 Politika 30 komente

   11:30 Politika 2 komente

   10:19 Politika 2 komente

   10:06 Politika 27 komente

   09:44 Politika 2 komente

   09:37 Politika 1 koment

   Më të lexuarat

   12:04 Sociale 23 komente

   20:50 Sociale 7 komente

   09:05 Kronika 1 koment

   10:18 Rajoni 16 komente

   17:00 Politika 11 komente

   18:10 Politika 12 komente

   Blog Tema

   12:18 Blog 1 koment

   11:41 Blog 1 koment

   09:34 Blog 1 koment