Te fundit

23:43

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:39

21:40

2023-12-05 09:28:00Politika TEMA

5 Komente

 1. X
  Xhafa

  Ti do ta luftosh korrupsionin ?! Sa paguan ti ankorimin e Jahtit në Monako ? (210'000 £) në vit!!!

  1. p
   pilo Lala

   Luli eshte e ardhmja jone, eshte shkelqimi i nje ylli ne ngjitje. Mos na i shkerd.hejne ne Amerike, zot ruaje te virgjer kete pamje hyjnore.

  2. x
   xhoxhi

   Ikë more lolo.Ti do luftosh korupsionin?Ti do rëzosh Ramën?Broçkulla.Ti nuk thua një fjalë për të syrgjynosur plakuan,ti ke frikë të shkosh në parlament,ta dogjën kariken etj etj dhe na shkon në Amerikë dhe na bën foto me kongresmenin!!!Pa luftuar deri sa të qërohet ti nuk do jesh kurë njeri për politikë.Të gjithë i vini anës dhe askujt nuk ja mban tia zërë rugën plakut.Pse nuk mer guxim ta ofendosh plakun siç bçn ai me ty?Nuk e bën se je edhe ti mut si plaku.Ti je ai që je sepse të mbajti plaku se për mënd je fyçkë...

   1. Texas

    Lulka mos eshte gje uuuua mami?

    1. A
     Arbeni

     Bir Selman i nënës kë të qaj më parë shkoi kjo punë.

     Lini një Përgjigje

     09:23 Politika 3 komente

     09:19 Politika 3 komente

     09:18 Politika 9 komente

     09:15 Politika 8 komente

     22:20 Politika 25 komente

     22:10 Politika 2 komente

     22:00 Politika 10 komente

     21:37 Politika 7 komente

     20:52 Politika 13 komente

     20:50 Politika 34 komente

     Më të lexuarat

     11:53 Blog 53 komente

     11:40 Sport 23 komente

     18:51 Politika 21 komente

     17:42 Politika 24 komente

     10:21 Kronika 7 komente

     10:28 Dossier 32 komente

     Blog Tema

     20:28 Blog 9 komente

     20:17 Blog 18 komente

     15:13 Blog 2 komente