Te fundit

20:25

20:20

20:10

20:07

20:00

19:48

19:40

19:31

2024-02-20 18:40:16Politika TEMA

6 Komente

 1. S
  Sara

  T(h)IKA eshte thike pas kurrizit te shqiptarizmes dhe demokracise Z. Kryeminister

  1. Q
   Qafkuqi

   Do shqepemi me telenovela turke.

   1. E
    Evropiani nga Shqipëria

    Tashti do mbushen ekranet me historitë e sulltanëve dhe haremeve. Bashkë me BB do shkoi për l... edhe ajo pak kulturë që ka mbetur.

    1. A
     Ardes

     Bravo Edi Rama...ec para...leri non gratat ne hall te vet ,,,,bastardet e kombit...

     1. T
      Trupi ne Tirane, koka ne An-kara

      Te gjitha keto marreveshje kane vite qe po zbatohen, por ja sot pas pilafit Ed Droga po i firmos. Rruga per ne BE dhe Amerike kalon nga Sulltani i Madherishem i Azis, Tahyp Erdogan.

      Lini një Përgjigje

      18:34 Politika 10 komente

      18:28 Politika 16 komente

      18:22 Politika 26 komente

      18:17 Politika 23 komente

      18:04 Politika 6 komente

      17:59 Politika 4 komente

      17:51 Politika 6 komente

      17:42 Politika 25 komente

      16:13 Politika 5 komente

      15:38 Politika 29 komente

      Më të lexuarat

      22:10 Kronika 1 koment

      11:04 Blog 80 komente

      09:19 Kronika 3 komente

      09:10 Kronika 7 komente

      10:12 Politika 30 komente

      17:02 Ekonomia 22 komente

      Blog Tema

      18:59 Blog 2 komente

      17:48 Blog 2 komente

      12:05 Blog 9 komente