Te fundit

19:43

19:39

19:30

19:19

19:11

19:01

18:52

18:42

2023-12-04 20:52:00Politika TEMA

13 Komente

 1. s
  shkodrani

  Ky Margarit China kshu nga ngjyra duket si kusheri me Mandi Nishtullen. Puro grek.

  1. V
   Vranakonti

   Ky Margarit Cina na rrofte bythen se nuk na duhet betimi i Belerit,ai te futet ne burg se eshte kriminel dhe hajdut. Greku nuk ka pune fare me njerzit ne shqiperi. Beleri do denohet me te derejte nga drejtesia shqipetre.

   1. a
    american23al

    Perkrahaj e nje terroristi dhe krimineli nga shteti Grek duke ju kundervene organeve te pavarura te drejtesise , tregon mire fytyren e ketij shtei fashist dhe jo europin..

    1. A
     Arjani dhe Manjani

     Meqe e duan kaq shume le ta proporzione per ktryetar bashkie ne Athine

     1. S
      Saranda

      Margarit Shonasi eshte nje bastard shqiptar, sikurse shqiptaret vendas qe vehten e quajne arvanot dhe i jane sulur Shqiperise. Po vetem mutin do ti hane Shqiperise kurse vet arvanitasit bastard e gjakshprishur do te vuajne nen sundimin e greqirve sllavo aziatik.

      1. P
       Pleqesia Himare

       Or Margarit a na han mune ti e soji yt qe palloheni me burra

       1. V
        Vangjeli

        Gremisu more paliKar e vajos sumen per çkepje me burrat e Syrizez, mos harro dhe infermjerin

        1. E
         Erdogan

         Edhe Cerciz dhe Bajram Xristopoulos (Topulli "shqip") vetem Emrat ndryshuan se per Mbiemrat qe tregojne Kombesine Greke Epirote te tyre nuk e ndryshuan dot. Sa per Vorio Epirin e Kastriotit ate e dine edhe Breshkat vetem Veziret,Pashallaret,Bejleret,Agallaret,Hoxhallaret,Muhipet,Dervishet etj nuk e Njohin. Margaritis Sqinas e ka per Nder o turq qe mbajtet ne kembe nje Perandori te tere ate Osmane. Beleri emertim ky turk nga Bej mundcta kete prejardhjen nga Pro-Gonati (Srergjysh shqip) por nuk u turqizua si you per interes.

         1. j
          jam grekqiri gabel

          Erdogan kari. Të ka dhjerë papuja sot në gojë apo akoma?

         2. a
          aleks

          skane faj keta bythezinjte, ka faj spaku qe nuk i fut nja 10 vjet ketij belerit se na çane b***n me kete labin kokelope qe u be grek, ptuuuu race bastarde

          1. J
           Janulla spiuni i asfalise greke

           Ik ore debil , mos na be presion psikologjik , e dime qendrimin e EU dhe ate te Gjermanise …..ti si lamash nuk ke te drejte te ngreshe zerin se je zv president dhe jo zedhenes i Qeverise Helene , leri presionet se nuk shkojne me ….nuk eshte ngateruar asgje kund Qeveria Shqiptere dhe shqipteret ….ju respektoni drejtesine e cdo vendi dhe mos diktoni se cmund te bejme ….akoma jane ne burg tifozet kroate ….apo ste vjen mire o lamash qe deri dje ishe tellall i BE se dhe sa te ngriten ne detyre u bere si jevgut qe e ben mbret …..kuptoeni me ne fund kushdo qe te ishte ne vend te Belerit do dilte , eshte krimineli Beleri qe nuk del , e dini dhe vete sa i perlyer eshte ….nuk keni shanc te nderoni vendimin e drejtesise kush do qe te jete …mblidheni mendjen dhe mos ngateroni EU enkas per qellimet tuaja shoviniste …qellimet tuaja nuk kane fund , mbas Belerit e ka radhen Deti Jon , mbas detit Vorio Epiri …..po te doni coini te gjitha temet ne Gjykaten e Hages , nga Cameria dhe deri te me e fundit …..per pronat came nuk ekziston , per Belerin zhurme e madhe ……nuk i lertypim me bllofat tuaja te peshtire , ka zot vendi dhe ka Kryeminister gji*ant , jo lamashe dhe qelbesira si Sali Berisha dhe Meta , Luli dhe kush do tjeter …..

           1. j
            jam grekqiri gabel

            Shikoni surretërit e tyre, tipikë grekë të lashtë... ????????????

            Lini një Përgjigje

            20:50 Politika 35 komente

            20:20 Politika 1 koment

            19:47 Politika 23 komente

            19:00 Politika 2 komente

            18:50 Politika 2 komente

            18:12 Politika 20 komente

            18:00 Politika 16 komente

            17:40 Politika 18 komente

            16:59 Politika 11 komente

            16:47 Politika 2 komente

            Më të lexuarat

            12:41 Politika 46 komente

            19:59 Kronika 8 komente

            11:35 Politika 23 komente

            09:31 Politika 5 komente

            10:26 Sociale 24 komente

            09:16 Politika 10 komente

            Blog Tema

            18:18 Blog 1 koment

            21:40 Blog

            19:50 Blog 3 komente