Te fundit

01:10

22:41

22:25

22:10

21:58

22:00

21:50

21:40

2023-11-29 18:43:05Politika TEMA

59 Komente

 1. q
  qim pyka i hasi

  Shkelzenit po ti vjen goditja mor kar, ti nuk ke force te pjerdhesh pa ndihmen e albana vokshit ik ciu se nuk te pjedhe njeri me

  1. V
   Vezet Rehas

   Do dal dhe une ne Protest, per Kurvat si Argita dhe Byth@iri Shkelzen. Ja @ifsha Grun Motren dheMamin kush te degjon Ty Bastard.

   1. S
    Sali Ram Kulla

    Lufte per te mbrojtun familjen teme.

    1. X
     Xhezo Smokthina

     Mosbindja civile dhe revolucionet lindin si nevoje për ndryshime sistemesh, nuk prodhohen artificialisht nëpër zyra burokratesh partiak, për nevojat e dikujt qe t'i shmanget drejtësisë për mënxyrat që ka bërë gjatë qënies në pushtet. Tek e fundit njerzit nuk janë aq budallenj që të mos dinë se në demokraci edhe opozita është pjesmarrëse sinjifikative në jetën shoqërore dhe politike të vëndit dhe si e tillë ajo ka përgjegjësi institucionale për keq qeverisjes e vëndit. Opozita duhet të ndryshojë vehten për t'u bërë e besueshme në popull, jo të krijojë artificialisht trazira në vënd dhe t'i paraqes ato si përpjekje për ndryshim. Të mos i njohësh vehtes asnjë gabim dhe t'a shikosh te keqen vetëm tek mazhoranca, kjo nuk të shpie askund.

     1. k
      k

      Kuptohet që është malok i trashë nga mendja dhe nga goja. Akoma nuk ka kuptuar se është I vdekur që hecën dhe se askush nuk I shkon mbrapa. I ka mbetur vetëm zotësia per te shpifur, sharë dhe intriguar. Na hongsh mutin o shpellar.

     2. E
      Erdhi polici , shpejt ne wc

      Te shpetojme familjen kriminale Berrisha dhe dhendrin haaaa erdhi polici . Ke mbaruar o i mbaruar

      1. T
       Tarras-Bulba

       Po more qen e bire bushtre, rinia duhet te vetflijohet per te te shpetuar bythen tende dhe te familjes non-grata...!!!??? Ti dhe gjithe ata qe ke ne pragun tend, me Kargiten, Shkerdhenin, Karminen, Bastarden etj, jeni per t'iu shkuar ne litar. Jeni familja me e urryer e ketij vendi. Prandaj mos prit qe rinia Shqiptare te vetflijohet per bythen tende.

      2. K
       Kirurgu

       Akoma se keni fut ket krimb brenda?

       1. P
        Plehre komuniste

        Frikacak ngele duke ju lutur shqiptarve qe te shpetojne nga burgu lepurush . Shko paraqitu para drejtesise frikacak njeri pa moral pa kurrajo. Kriminel nga kush e kerkon ndihmen nga ai popull qe vrave ne 1997 e vodhe me firmat piramidale plehre komuniste

        1. V
         Vranakonti

         Jo more Berish Djalli jo,nuk ka regjim ne shqiperi.Thirrja jote nuk ze vend,nuk te bindet rinia se nuk jane budallenj te besojn nje krimineli si ty. Ti nuk bene beteja per shqiperine,per pluralizmin por per interesat e tua personale dhe familjare.

         1. S
          Shalqi do hamë dhe do japim jetën për saliun

          Krimineli bën thirrje për paketim,debatikasit në aksion për vënien e minave ne shtyllat e tensionit,ti vihet zjarr institucioneve,të ruhet shqup nga Salianji me shkop,dhjeputetët të ngjiten ne dritaret e ministrive,të kapet Edi Rama gjall o vdekur dhe ti dorzohet kriminelit Sali... Lushnjarëve tu dal lepuri nga barku sipas lexhendës,komandant shalqini të prish traktorit....

          1. D
           Demokrati i viteve të para

           Ku janë organet e drejtësisë që ky përbindësh mbasi është thirrur në drejtësia po kërkon herëpashere luftë civile më Shqipëri si dhe presion të jashtëzakonshëm po i bënë organeve të drejtësisë? Po ta bëjë një shqiptar i thjeshtë këto veprime fo të ishte jslbur në burg nga këto organe të drejtësisë.

           1. N
            Noku

            Si duket i ka vajtur haberi se po trokasin prangat per kermen dhe pjellat e kermes. Thone qe zen brecani ka pranuar te behet pentito e te bashkepunoje me spak. Thone. Mos na del ndonje gje nga ndermarja mor aman? Shpirti nga bytha do te te dale kerme! Amin

            1. S
             Sali Kryerkimineli ! eshte ne gjume te thelle !

             Kriminel sali - Spiun Sali- Vrases Sali - Mashtrues Ordinere Sali - nuk ke lene krim Sali pa i bere ketij Populli te shume vuajtur ...pervece Vjedhjeve-djegjeve-deri ne shkaterim komplete te shqiperise ...Tani mjafte po lodhesh ho Sali Kirmineli por jepe dhogari ne Drejtesine shqiptare si cdo Qytetar ...se duart i ke te lara me gjake ,direkt dhe indirekt . Emira do te ishte te te , terhiqnin zvare ho Sali ne Bulevard ...por ja qe ke nje shance se njerezit mbajne shprese tek Drejtesia.... E ke ngrene sa krahu sali ! hapi syte Sali krimineli se nuk je ne hender !

             1. S
              Sali Kryerkimineli ! eshte ne gjume te thelle !

              Kriminel sali - Spiun Sali- Vrases Sali - Mashtrues Ordinere Sali - nuk ke lene krim Sali pa i bere ketij Populli te shume vuajtur ...pervece Vjedhjeve-djegjeve-deri ne shkaterim komplete te shqiperise ...Tani mjafte po lodhesh ho Sali Kirmineli por jepe dhogari ne Drejtesine shqiptare si cdo Qytetar ...se duart i ke te lara me gjake ,direkt dhe indirekt . Emira do te ishte te te , terhiqnin zvare ho Sali ne Bulevard ...por ja qe ke nje shance se njerezit mbajne shprese tek Drejtesia.... E ke ngrene sa krahu sali ! hapi syte Sali krimineli se nuk je ne hender !

              1. B
               Byrektore SHQUP-i

               Për cilën diktaturë flet ti o Sali!!?? Për atë që ti zbrte nga malet e Viçidolit në Tiranë me valixhe druri lyer me bojë vaji jeshile. Falë militantizmit tënd skizofrenik i shërbeve shtetit komunist më diktator në botë. Erdhe në pushtet ku deri ditën e fundit të regjimit komunist dhe pikërisht atë ditë që rrëzohej shtatorja e diktatorit Enver Hoxha ti qarkulloje rreth qëndrës së Tiranës me makinën e Sigurimit të Shtetetit. Ndërsa sot këlyshët e tu janë nga milionerët më të mëdhenj të Shqipërisë. Çfarë mendon ti se se shqiptarët janë ai kontingjenti yt intresaxhinj të ulët apo ata provinciale injorant që të ndjekin ty!? Durimi ka një kufi. Mos u lodh kot! Kupto që çdo gjë e ndyrë sado e sofistikuar qoftë ajo e ka një fund. Pra, ky është fundi yt.

               1. K
                Koli

                Si nje Kurve Plak Serbo - Greke qe eshte,ky e di shume mire si Rrezohet Shteti.Futeni ne Burg,oerndryshe Zjarri do ju dhegi te gjitheve.

                1. N
                 Nul Moka

                 Blloko pikat nevralgjike, nëse do që të marin zvarrë shqiptarët....... . Çmutin ke me njerëzit që kanë halle o kafshë shpelle? Dikush shkon në punë, dikush në shkollë, po ka që shkojnë në spital, si mund të bllokosh rrugët, o injorant!?

                 1. M
                  Mul Mut Noka

                  Ha m. o Birishe ha

                  1. Y
                   Y

                   Ha mut sali haleja ha mut qeni me dizanteri.

                   1. N
                    Nure

                    Krimineli lind dhe mbetet kriminel , po ky qe ben thirrje per mos bindje civile eshte i nje lloji te vecante , ky palaco burre qe nuk ka lene gje pa i bere ketij populli ne keta 32 vite ben thirrje per te shpetuar koken dhe familjen e tij kriminale . Pse more kriminel nuk i merr femijet e tu ti vesh ne krye te mosbindjes civile kur tu dhimbska kaq shume populli , po therret rinine e vendit te te shpetojne familjen . Posht berishizmi , bravo edhe shume demokrateve qe e kuptuan se kush eshte Sali krimi e nuk e ndjekin ne marrezite e tij me perjashtim te nje pjese qorrave dhe disave qe ja u ka vene litarin ne gryke dhe i ka ushqyer gjate pushtetit te tij kriminal .

                     1. a
                      anti anarkisti

                      Berisha, Pjetri dhe Ali Spahia kanë shkuar në Francë në vitin 1994 dhe ilegalisht janë futur në Ambasadën Jugosllave. Në aeroport ata janë përcjellë vetëm nga shoferi i Ambasadës, i cili nuk ishte serb, por shqiptar. Ky person, i cili nuk i njihte ata, kur i ka parë në televizion, ka thënë se i njeh dhe se kanë marrë në ambasadën Jugosllave 17 milion dollarë dhe se janë tradhtarë të kombit shqiptar. Këtë e vërteton edhe diskutimi që është bërë në parlamentin Jugosllav ku Shesheli i kërkoi sqarime Milosheviçit se ku kanë shkuar 17 milion dollarë dhe ky i fundit iu përgjigj : “ Shikoje Shqipërinë si është djegur dhe se si vriten me njëri tjetrin dhe ne mund t’i pushtojmë vetëm me shoqatën e gjuetarëve të Serbisë. SHKRUAR NGA SOT.COM.AL Tash po të njetit duan përsëri duan ti vejnë flakën Shqipërisë.

                      1. a
                       american23al

                       Te keqen e Rames para kriminel e psikopat Berisha…eshte e paimagjinueshme se si ky psikopat mendon e beson ndonje pervec jargaveceve qe ka perreth e i mban me therrime…!I peshtire e pafytyre mbeti kjo moster…..!!!!

                       1. U
                        UÇK

                        Populli i ndershem Shqiptarë nuk i pergjigjet thirrjes se kriminelit Sali per mosbindje civile per interesat personale te hajnit dhe familjes idiote te Sali Karaxhiçit

                        1. F
                         Flori

                         Gopin e liris o sal ,nuk te vjen me njeri per bythen e shkelzenit e arrives ka Arthur koha qe te dali para spakut

                         1. M
                          Maloku

                          Sali Berisha kerkon te dale rinia per mosbindje civile, kunder Edi Rames dhe qeverise se tij. Une do te bej nje propozim qe ne krye te ketyre turmave te jene femijet e Berishes, Shkelzeni Argita dhe me gjithe fisin e tij me kuc e mac, te dalin femijet e te gjithe deputetet qe i vene pas, se ata jane kane pare hajrin pushtetit. Te tjere ska se jane mesuar keta vriten njerezit dhe masakrohen dhe keta marrin te mirat e pushtetit

                          1. s
                           spata

                           Kur te ngordhesh, o kriminel ,kjo rini do vije te pshurri mbi varrin , nese do e kesh ne token shqiptare .

                           1. C
                            Cika

                            Byt.a ime ne rrezik. Ngrihuni, vrituni te shpetoni Giten dhe Xenin. Lerini femijet tuaj rrugeve. Ja ky eshte lider kombi. Iu shofte fara.

                            1. L
                             Li

                             Sa i lumtur jam nga gjendja ku ndodhet ky maskara. Ngeli duke ber gam -gam rrugeve. Sali po të ishte rregjim ky i Rames do kishe ik me vakt atje ku ke derguar të ndjerin Remzi Hoxha . Prandaj nuk i mbush mendjen njeriut me broçkulla po beju gati se nuk i shpeton dot drejtesis me vrasjet qe ke bere. S’ka bir nene qe të shpeton nga daret e SHBA or derr me noçkë.

                             1. A
                              Aron

                              Ky pis dhe fundurine nuk u ngop duke futur kete popull ne lufte civile per bythen e tij, kerkon akoma te haj te rinj per vete dhe familjen e tij. Shqipetare te kujtdo ane, mos u beni pale e ketij fundurine qe nuk i ka plasur kurre per kete popull, vec e shkaterroi dhe e vrau dhe e vodhi. Hidheni kete plehre ne llozhura nje here e mire.

                              1. S
                               Scorpion

                               O pallosh groshe, ik provo hidh ne ere shtyllat e tensionit te larte. Kemi kohe qe nuk degjojme nga keto marrina. Te qifte Kina nonen, fismidhje!

                               1. H
                                Haka Tekizoti

                                Thirrje rinisë të sakrifikohet për qelbësirat e varrmihësit e Atdheut. Ja ku ka arritur çmenduria e këtij frymori, që nuk e meriton të quhet njeri.

                                1. Z
                                 Zaza

                                 Er Zeni brecani i penduar o sali Zeni drejt burgut ka dhe evis martinin ortaku Sali ske nga shko pervecse lufte me mullinj me ere

                                 1. S
                                  Shkodrani

                                  Sigurisht qe ka shume njerez qe kane perfituar nga regjimi i ketij njeriu, qe akoma kerkon te destabilizoje vendin, por jam i sigurte qe shume nga keta, tani absolutisht nuk e pranojne politiken qe ndjek ky njeri, kane ndryshuar kohet, por ky njeri kurresesi nuk ndryshon dhe ska per te ndryshuar deri ne vdekje.

                                  1. S
                                   Sali kufoma

                                   Brecani Ka pranuar te flase,,,,dhe ja pasojat nderzimit te saliut si qen rrugesh,,,,hahaha,,,si the o sali qe nuk di kush eshte brecani,nuk e njoh,,,hajd se te njeh brecanin Ty,,,sa zullume te tjera Ke bere o sali qe ne nuk i dim akoma,,do na i zbuloj brecani,,,

                                   1. S
                                    Shiqere Vucidoli

                                    Hahaha po ky vete do te sakrifikoje ndonje nga pallatet e dhendrrit ?

                                    1. D
                                     Daullxhiu

                                     Kur te shkosh ne burg ti saleh plehu me gjith familje, athere do hidhemi ne lufte kunder edi rames

                                     1. E
                                      Eri

                                      Vdis o robqim se na ke çarë karin 35 vjet, dalshin kusuret e tua në kurriz të Shkërdhenit dhe Argopit.

                                      1. D
                                       Dardani i Ri

                                       Shpellar dhe dru me pre, bashkohuni në mbrojtje të familjes së kryeshpellarit dhe kryekriminelit të kombit tonbë, Sali Shpellar Berisha! Me Berishën përpara, vetëm në ndonjë qenef nga ata të Viçidolit mund të arrini.

                                       1. K
                                        Kopili i Serbise

                                        O kryekari i foltores,po kush je ti mor trap,kush te ka ne refene ty,ky popull ketu ka qene ne kohen e qeverisjes tende,o laper meshkull,dhe te njohin,cfare halje je

                                        1. S
                                         Sali nuk vritet njeri me per ty !

                                         Sali Kryekrimineli ! qe je kriminel kete dime i madhe dhe i vogel....por bere cbere i manipulove njerezimin qe ngelen aty ne 90....se ata qe te njifnin shume mire se kuhs mjuti ishe ,,,ikene ne 90....tani iku ajo kohe,,,, nuk i manipulon dhe nuk i mashtron me njerezit qe te vriten per ty ,, qe te vriten sic jane vrare dikur ne 97.....sote nuk vritete njeri per Familien tende ho ali Krimineli......mesoje kete.....

                                         1. S
                                          Sali nuk vritet njeri me per ty !

                                          Sali Kryekrimineli ! qe je kriminel kete dime i madhe dhe i vogel....por bere cbere i manipulove njerezimin qe ngelen aty ne 90....se ata qe te njifnin shume mire se kuhs mjuti ishe ,,,ikene ne 90....tani iku ajo kohe,,,, nuk i manipulon dhe nuk i mashtron me njerezit qe te vriten per ty ,, qe te vriten sic jane vrare dikur ne 97.....sote nuk vritete njeri per Familien tende ho ali Krimineli......mesoje kete.....

                                          1. G
                                           Grushti ne bulevard.

                                           Sali...ti duhet ne rradhe te pare te mbyllesh ne burg deri sa te vdesesh. Pastaj dubet te kerkosh falje gjithe popullit qe e vodhe dhe e vrave. Dhe duhet te sqarosh se perse nuk tregon per deformimet biologjike ne genin tend familjar ku ke njevajze lezbike dhe nje djale pederast.

                                           1. s
                                            sali,ilir,edvin,nulzim bytha,ridvan bode,fatmut me

                                            Po po o sali,vetem prit se do rrezikojme jeten per shkerdhenin,shpresen,feritin si pdrast,nipat tu dhe dhenduret e nipave te gjithe me hotele dhe prona qindramiliona euro,po shko mor plehre,ké kujton se ben budalla ti mor gjakatar?!! Ne vijen e pare te sakrifices duhet te jene shkerdheni,karmina,femijet e shkerdhenit,argites,shpreses me te dashuren ferit pd-ne,femijet e nipave,etj,atehere ndoshta do iu bashkangjitet dikush atyre por nuk e besoj.Si nuk u gervisht njehere ndonje nga keta qe permenda me siper ne ndonje proteste,por vetem hallexhinje qe nuk kane perfituar kurre nga pushteti yt por dhe nga pushtetet e ilirit apo te edvinit.ju te tre,bashke me pd-rastin tjeter qe u diplomua sepse ishte pd-er i pashem ne hollande kam fjalen per nulzim bashe bythqirin,ndaj jush rinia dhe populli duhet te ngrihen si nje uragan dhe tja u shkerdheje rracen bastarde,mafioze,tradhtare dhe hajdute dhe tja u konfiskoje mbi 30 miliard euro pasuri qe ju i keni vjedhur ktij populli te stervuajtur.Ptyyyyyyy u qifsha genin bastard te gjitheve ju hajdute plehra.

                                            1. S
                                             Shpend

                                             Çmenduria e ketij plaku te marre , minuesi te demokracise , hajduti me çizme dhe shkaterruesi te drejtesise , eshte pa kufi . Pas 30 e ca vite demokracie ky kujton se shqiptaret qe e kane mbeshtetur jane dele dhe do ti shokjne ende mbrapa kesaj monstre qe nuk njeh as ligj e as shtet , por kujton se ai eshte zoti i ketij vendi . Ky kripto komunist extremist me bindje e me veprime , akoma enderon se pushteti merret vetem e gryken e pushkes . Ketij plaku i kane rrjedhur komplet trute e kokes dhe i kane nvelur vetem mesimet e marksizmit dhe te shokut Enver per revolucionin proletar . Nderkohe me stanin e vet , nuk kane asgje te perbashket me proletariatin , se me djersen e tij jane te kapitaliste te medhenj me prona e katandi marramendese . Nga plebej te komunizmit jane kthyer ne oligarket me te medhenj te ketij vendi . Ka ardhur koha qe haka te shkoje tek i zoti dhe krimineli Sali , me gjithe stanin e tij , te pergjigjen para drejtesise .

                                             1. D
                                              DRENICA E KUQE

                                              Ky ‘njeri’ i rrjedhur ka shkalluar teresisht, tok me ata te rrjedhur qe i shkojne pas e luftojne per interesa te ngushta te tij dhe te familjes se tij “shqiptare”, qe ai (Berishiçi) ua jepe nga nje asht per ta lepire, apo ndonje coftine (kerme) per ta ngrene me raki rugove, t’lyem buallice e maze Sharri... Per mos bindje civile, shqiptaret duhet te ftohen kunder pushtuesve e coptuesve te Shqiperise, por, nje tribu i lig si Sali Fazlliçi, nuk e habit me aske dhe asnjerin prej shqiptareve te vertete. Berishiçi me bandat e tij duhet te tregojne sa para kane marre nga UDB “shqiptare” e Prishtines dhe ajo serbe e jugosllave-shqiptare, per ta degedisur popullin shqiptar e Atdheun e shqiptareve ne kete derexhe e ne kete katrahure... Demonkracia e tij eshte pare qe prej 30 e sa vitesh, siç eshte pare e po shihet ajo e shqiptare-jugoviçerve te Prishtines, ne luften e tyre te perbashket e te koordinuar anti shqiptare!... Ky eshte kupidon serbi, greku e gjithafre tjeter, vetem shqiptar nuk mund te quhet, me te gjithe ata e ato qe e mbeshtesin... TURP, Ë!!! DRENICA E KUQE

                                              1. S
                                               STRUGA

                                               Sali mut i mutërve. Qen bir qeni, tradhëtar, hipokrit, besëprerë, plakë që rren sa hap e mbyll sytë, që mendon se shqiptarët janë dele, përgojues, sherrbërës, njeri që se njeh baxhanakun e tij, truprojën e tij Breshkanin- Breçanin etj etj! A doni më shumë o popull, mendoj se Haleja Sali është i mbushur plot me pisllëqe që s‘ka vend për ti numërusr të gjitha.

                                               1. D
                                                Dumi

                                                PO NGORDH QENI .

                                                1. M
                                                 Muli

                                                 Kjo Bishe e terbuar kerkon te perserise tragjedine e 97 -tes. Deri sa drejtesia te vazhdoje te jete ne gjume do te vazhdojme te durojme kete kolere!

                                                2. T
                                                 Trotski

                                                 Bindju Ligjit O Gerdalle e Perdale !!! Nuk ke asnje Shans per te Bubruar.

                                                 1. d
                                                  daku

                                                  Te parin fut Zenin dhe dhin Argita ne greve urie,pastaj ke ate qenin e tij Qim Peken dhe mos harro Arian Qanin!Vetem lUshqimet i'ua sjell Abi!Si mbeshtetje keni Ylli Raqipin me ate skicofrenin Seja meni!Vetem keshtu mund te fitoni o ju ose ky vend! Hajd pra mos u vononi sa me shpejt aq ma mire.Kryetar te greves vendos Mulin ndersa sekretar oragizativ Paloqen. Ju prift e majra.

                                                  1. E
                                                   Elka

                                                   O fshist cfar kerkon ti ,prap gjakderdhje,,e bere ne shkoder,e bere ne gerdec e bere 97,e bere ne 21 janar,akoma do gjak ti kelyshi milloshevicit,kur te nxjeresh familjen tende,ne mosbindje civile e ne perleshje me policine,atehere mund ti besh thirje rinis shqiptare.Ske shanc te arrish dhe te besh rremuja,se nuk te ndjek populli,votojne edin se sduan te fitosh ti qelbesire,qe ja martove nenen ketij populli,ishalla pa beqes te plasin ty brenda dhe xenin e kompani.I ke shum borxhe ketij populli legen burre,i pa bes mashtrus hajdut,tradhrtar spiun e ne fund KRIMINE.zoti te mallkofte gjithe jeten e mos pafsh qetesi dhe ne boten e pertejme

                                                   1. S
                                                    Sal bolja

                                                    Ky eshte askarid.Sali Berisha do jetoje pjesen e fck jetes se tij i tmerrùar.Ndyresire qe kerkon sakrifica nga te rinjte qe te fitoje Zeni e gruaja e tij debile qe te ruj leshin e p.... Fare e ndyre antishqiptare. Trgove fytyren e vertete me Fredos Beleros

                                                    1. P
                                                     Populli do qe te varet ne litar

                                                     O njerez hic mos u trembni nga thirjet e ketij krimineli i ka ardh fundi dhe nepermjet rremujes gjak derdhjes kerkon te shpetoje lekuren dhe familjen HAJDUTE per te gjitha krimet qe kabere.Eshte njeri pa shpirt ekzemplar i pa shoq per deri sa arin dheulerin per mosbindje kerkon gjak derdhje nuk i mjaftuan 33vjet do qe ta shuaj kete vend ,por jemi nevitin 2023 -tre ai duhet te na kete frike ne e jo ne ate ai e ndjen prandaj ulerin

                                                     1. P
                                                      Populli do qe te varet ne litar

                                                      O njerez hic mos u trembni nga thirjet e ketij krimineli i ka ardh fundi dhe nepermjet rremujes gjak derdhjes kerkon te shpetoje lekuren dhe familjen HAJDUTE per te gjitha krimet qe kabere.Eshte njeri pa shpirt ekzemplar i pa shoq per deri sa arin dheulerin per mosbindje kerkon gjak derdhje nuk i mjaftuan 33vjet do qe ta shuaj kete vend ,por jemi nevitin 2023 -tre ai duhet te na kete frike ne e jo ne ate ai e ndjen prandaj ulerin

                                                      1. P
                                                       Populli te do ne litar

                                                       Ti hash MUTIN. RINISE nuk eshte ajo e 90-tes qe e genjeve .Kjo Rini do te vere ty perpara Argiten xenon dhendrin dhe gjithe zagaret qe te vijne nga mbrapa dhei ke majmur me ne krye ate kurven tende “grua Lirise” yyyyyt plehre qe e shkaterove kete vend .

                                                       1. D
                                                        Dardani i Ri

                                                        Ky kryekriminel i kombit, Sali Shpellar Berisha, me një shami hundësh teritor që i ka mbetur, kërkon të pushtojë të gjithë Shqipërinë. Lidheni ore këtë të çmendur. Ka zot kombi i ynë apo jo?

                                                        1. T
                                                         Tirona

                                                         Ky eshte anti shtet. Lufta behet institucionale edhe kur nuk te ecen vula. Strukturat e shtetit kane punen e vet. E drejta gjendet ne rruge dhe ne gjykate.

                                                         Lini një Përgjigje

                                                         17:54 Politika 43 komente

                                                         17:16 Politika 7 komente

                                                         14:53 Politika 5 komente

                                                         14:27 Politika 8 komente

                                                         14:14 Politika 21 komente

                                                         13:56 Politika 3 komente

                                                         13:28 Politika 3 komente

                                                         13:17 Politika 4 komente

                                                         12:27 Politika 38 komente

                                                         11:20 Politika 26 komente

                                                         Më të lexuarat

                                                         09:31 Politika 24 komente

                                                         17:40 Kronika 10 komente

                                                         09:44 Politika 49 komente

                                                         11:41 Politika 14 komente

                                                         16:15 Kronika 19 komente

                                                         09:38 Rajoni 22 komente

                                                         Blog Tema

                                                         18:08 Blog

                                                         10:40 Blog 6 komente

                                                         18:59 Blog 6 komente