Te fundit

17:59

17:57

17:49

17:32

17:22

17:14

17:05

16:59

2024-03-02 20:10:20Politika TEMA

3 Komente

 1. A
  Arbeni

  Do një mut të hash maloku mutit.Po je i zoti fitoji votat dhe dashurinë e shqiptarëve.Ti je një kartë e djegur dhe shumica e shqiptarëve të do në burg si i korruptuar dhe armik i votës së lirë. Fuck you malok gjaksor !

  1. r
   robi

   fytyra e foltores se vicidolit apo imazhi i saj eshte tallagjarja e Tiranes Adriana nockederrja, shpifarakja me e madhe e planetit qe do ti vinte tritolin kullave ne Tirane largqofte po te vinte ne pushtet.

   1. V
    Vala

    A s’na ha mune o kufome e pakallur! Rama do dorehiqet kur ta urdheroje populli, por jo pa zbardhur e gjykuar krimet e tua, te Shkerdhenit e Argites. Nuk pjerdh Kush nga klithmat e tua.

    Lini një Përgjigje

    19:59 Politika 2 komente

    19:50 Politika 15 komente

    19:41 Politika 6 komente

    16:22 Politika 22 komente

    16:05 Politika 4 komente

    15:27 Politika 8 komente

    14:00 Politika 7 komente

    13:33 Politika 2 komente

    13:22 Politika 1 koment

    12:40 Politika 11 komente

    Më të lexuarat

    21:22 Politika 42 komente

    09:10 Kulturë 9 komente

    18:09 Blog 25 komente

    19:47 Politika 53 komente

    09:17 Bota 11 komente

    19:19 Bota 9 komente

    Blog Tema

    17:05 Blog

    10:04 Blog 13 komente

    09:06 Blog 2 komente