Te fundit

21:00

20:56

20:50

20:40

20:29

20:25

20:20

20:10

2024-03-03 19:40:00Politika TEMA

12 Komente

 1. S
  Sara

  e dime qe mesimet i ke marre perhere nga Beogradi.... ndaj nuk te degjon kush vec atyre truthareve poshte ballkonit

  1. p
   pap

   Gjuha vete ku dhemb dhembi.....!!!!!!

   1. Ç’të bëjë ?!!!

    S’i ndahet xhani nga Beogradi ,KOLLOVARIT .

   2. S
    Sali kufoma

    Mos e kruaj me serbet dhe Putinin ore lamash , se mos ndoshta kane ndonje kopje nga ato dosjete vjetera te UDB se dje KGB se ..dhe ti nxjerin ne shesh ...pastaj je per tu hedhur nga dritarja.....po ty te ka plasur cipa , edhe sikur te te demaskojne , ti do gjesh nje menyre justifikimi ...

    1. T
     TTT

     Mire qe na kujtove Hagen ,populli Shqiptar do kerkoje qe gjykata ne Hage te beje drejtesi per ty krimineli Sali Berisha Non Grata ,se SPAK nuk po vepron per te vene hekurat ty mor vrases ,se mbi supe ke Gerdecin te vraret ne 1997 grusht shtetin 1998 , 21 Janarin me 4 te vrare ,

     1. M
      Mali më falë Flamuri pa bishtë

      Sali je më të vërtetë specie e veçantë dhe më kujtojnë kur dilte në dritare Si motra jote Sudja dhe i fliste protestuesve po na kënaqë së tepërmi se e ke zëvendësuar me plotë krenari dhe të themi të drejtën po na kënaq shumë po pate mundësi se të ka dalë kurrizi dhe na kujtojnë aktorin tek filmi kurrizore na përshëndet edhe në mëngjes se vetëm ashtu do të kënaqemi dhe do të marrim energji për të shkuar në punë jepi nonë grada ypë xhaxhi ypë

      1. H
       Hopa Sali hidhu nga kati 8 se nuk ka thell

       Haaaaa o komunist i qelbur ti nuk e kupton sa i prapambetur je ti mendon vitin e qorrave 1991 kur berrtisje liri- demokraci haaaa o debil jemi 2024 nuk funksionone me vocabulaire narko shteti , krimi e debilizmat e ster perseritur per 30 vjet nga ty sot duhet programe kulture demokratike qe ti si komunist nuk e ke .

       1. a
        american23al

        Ky bastard uletine dhe nuk e di cfare thote nga marazi se nuk ja var me njeri se bashku me zagaret e vet…

        1. c
         ce

         14 maji ishte dita me e zeze e jetes tende, kur ti more humbjen apokaliptike si Napoleoni ne Vaterlo, dhe ate humbje nuk do ta rikuperosh kurre derisa te mbyllesh syte o Imam haxhi sali dede dumbaba me 40 hajdute.

         1. S
          Shkembi

          Na cave bythe me keto ultimatume. Shko ne gjykate jep shpjegon e per Argiten e Zenin

          1. T
           Tetova

           HAM, ham, ham ham ..... ham Plakooo, Ngordh

           1. A
            Arbeni

            sali maloku na hëngësh të butin o kërmë e shtrëmbëruar e bër si pikëpyetje.

            Lini një Përgjigje

            19:10 Politika 2 komente

            18:40 Politika 20 komente

            18:10 Politika 12 komente

            17:40 Politika 2 komente

            17:00 Politika 11 komente

            15:10 Politika 11 komente

            14:55 Politika 6 komente

            14:25 Politika 12 komente

            13:37 Politika 64 komente

            12:25 Politika 5 komente

            Më të lexuarat

            22:10 Kronika 1 koment

            11:04 Blog 80 komente

            09:19 Kronika 3 komente

            09:10 Kronika 7 komente

            17:02 Ekonomia 21 komente

            10:12 Politika 30 komente

            Blog Tema

            18:59 Blog 2 komente

            17:48 Blog 2 komente

            12:05 Blog 9 komente