Te fundit

22:42

22:30

22:20

22:10

22:00

21:50

21:39

21:30

2023-12-09 15:49:00Politika TEMA

50 Komente

 1. z
  zeni

  Vazhdo o fshiste se kane per ta qire argiten dhe supermbesen mos u bej merak, mos u merzit

  1. D
   Dardani i Ri

   Unë i jap të derejtë kryekriminelit të kombit tonë,, Sal Shpellar Berisha, kur sulmon SPAK. E gjithë bota i njeh dhe i di krimet e Berishës dhe SPAK nuk reagon. Duket se ka vetëm vesh për të dëgjuar kriminelin Berisha por, jo guxim për të vepruar kundër tij.

   1. H
    Hardhek Shkodrani

    Je i krym, Sal. Po t’cmend Edi Rama, tallet me ty e tan karat qe t’vine mbas. Kujtu se u ba deti kos. Bijte e eterve do ju kthehn ne origjine. Njaq ishte. Ju ka rrejt mendja. Shifni demokratet e Shkodres sone, pill t’motres jan msheh. I pame kush ishin. Loliii Lukaaaa, mos e lsho Dor Kajellin!

    1. H
     Hardhek Shkodrani

     Je i krym, Sal. Po t’cmend Edi Rama, tallet me ty e tan karat qe t’vine mbas. Kujtu se u ba deti kos. Bijte e eterve do ju kthehn ne origjine. Njaq ishte. Ju ka rrejt mendja. Shifni demokratet e Shkodres sone, pill t’motres jan msheh. I pame kush ishin. Loliii Lukaaaa, mos e lsho Dor Kajellin!

     1. D
      Drejtesia

      Ti do ti hash mutin Spakut! Je i merdhif dhe te kane lene trute! Te eshte futur lepuri ne bark. Kriminel

      1. Y
       Y

       Sulmi eshte mbrojtja me e mire

       1. M
        Mandi

        o Zot sa rrot kari qe eshte kjo kurve vucidoli!

        1. F
         Franci

         Perse vazhdon te heshte Spak kur kryekrimineli i etiketon organizate kriminale ??? E pranon valle kete etiketim perderisa vazhdon te heshtë ? Ai vazhdon te mos paraqitet ne Spak ! Mos ju ka trembur deri ne palce që u dorezuat para tij. Atehere me e ndershme eshte te jepni doreheqjen e te shkriheni ,e te krijohet nga e para me njerez te rinj e trima e jo me njerez qe i shpeton shurra djathtas e që behen trima duke bërë kerdine kur nuk kercenohen majtas. Po vdisni nga frika nga kërcënimet e një gerdalle të mbaruar qe po jep shpirt.

         1. D
          Daullxhiu

          Shko ne burg ti kerma plak, spakut ti hash mutin.

          1. T
           Toni

           Ky plak matuf, komunist e hajdut, duhet mè e dergu ne azil! Injorant dhe zemerkeq !

           1. N
            NYC

            Ti hash ate qe s’ thuhet o njeri I ndyre Kur do zhdukesh ti dhe pjella jote nga ekranet

            1. H
             H

             Jam Fierak,po shikoj SALIUN ne takim me berishiste e tij ne Fier,nuk po shikoj asnje Fierak,ka mbledhur nga dy tre vet per fshat,qe te gjithe mbi 60 vjec.

             1. D
              Dani USA

              Po je burre me bole shko me talebanet e tu dhe shko tek dyert e spakut atje zbato ato mbrockullat qe thua dhe ne palament atje trego se sa te vlene lekura.

              1. O
               Opinion

               Ka të drejtë që thotë dhe sillet në këtë mënyrë.SPAK i cili rri e vështron kërcënimet dhe veprimet e tij si tuaf dhe i pafuqishëm,ndërkohë që ka të sotmen dhe të kaluarën e kësaj monstre duket që ka frikë dhe jo vetëm,është i kompromentuar dhe i shitur në gjenezë.Është më e pakta që duhet të bëjë ta rrasë dhe ngjeshë në kokërr të burgut! E pra nuk ka të drejtë kur thotë që është SKAP dhe jo SPAK!Tung!

              2. Z
               Z

               Saliu po luan komedine e radhes ne Fier,ka mbledhur disa pleq te rrufjasur qe flasin rroma pertoma,dhe Saliu po i ndigjon me "seriozitetin"me te madh.

               1. Z
                Zot na fal cfare ke krijuar !

                Eh Vampir po te vjen fundi ndyfesire.

                1. k
                 kete kisha tani per tani

                 Do ja jap pergjigjen spak-ut me gjithe mend saliu edhe sikur ta pushkatosh se ai vdekjen pret. Me ate burreri te çburrerruar qe ka ai, te ben gjemen: te ha mutin e te le bythen.

                 1. X
                  Xhezo Smokthina

                  He, te lumte kazma, jepi, shkaterro, shaj, shpif dhe fshihu prapa ferres si MALOK dhjaks dhe i dredharak qe je.

                  1. A
                   Artan

                   Ti do i hadh mutin spakut trap Hajdari i vicidolit sa_ha-leja kurva kopili i Karaxhicit

                   1. D
                    Demokrati i viteve të para

                    Si nund ta etiketojë organin e drejtësisë,organizatë kriminale, ky kriminel i Shqipërisë , që ka veshur me mijëra nëna me shami të zeza duke i vrarë fëmijët e tyre. Ky përbindësh jeton vetëm për mungesë varri. Oh xit na ruaj trutë e kokës ke këtë kriminel serbo rus.

                    1. T
                     Tutu

                     Lidheni pdikopatin..se do kafshoje ndonje rruges …!!

                     1. D
                      DRENICA E KUQE

                      Krimineli Sali Berisha-Fazlliç, qe vetem krimet e veta s’i sheh!!!... DRENICA E KUQE

                      1. D
                       DRENICA E KUQE

                       Krimineli Sali Berisha-Fazlliç, qe vetem krimet e veta s’i sheh!!!... DRENICA E KUQE

                       1. L
                        Luani

                        Non grate te rruan trapin. Spak te mos e fusi ne burg por ti sekuestroje pasurite e familjes non grata dhe ta lere te telendiset duke uleritur si bishe qe po i afrohet ngordhja.

                        1. r
                         robi

                         shume shpejt do shprehet dhe tallagjarja e foltores se vicidolit, Ina zhaba qe te gerric ne bythe kur flet , sikur eshte ne qiellin e 7te, te kem dy bythe nje ta mbaj , nje ta caj.

                         1. J
                          Jari N

                          O Medja o TEMAAAA, po ça merreni me një matuf të pjerdhur, një katil që i ka duart me gjak si kasapi i bagëtive, lereni Non Gradën të merret me të e me ata që i shkojnë mbrapa SPAK se e rregullon Pinoçetin Sali.

                          1. N
                           Na mbyten komutnistet

                           Po ti qenke KRYEMATUF vete a i vrare. Vaj medet kur flet edhe ti per non „GRADA“ .ik o qyqar futi nje xhiro nga varri i Enverit .

                          2. I
                           Italiani

                           Po ky spo i jep pergjigje per vete Do i japi per te tjeret Car gallate ka ktu Gjithsecili menjen e vet

                           1. D
                            Demokrati idealist

                            Ti o sali kërma o malok i ndyre SPAK-u do të ti vër topet në big,prandaj ti turfullon si qen i tërbuar i lidhur me zinxhir.Ku e gjen të drejtë ti or maskara të quash SPAK-un organizatë terroriste!?SPAK-u do të të ngul gurët e varrit ty o shtazë e egër.Nuk ta ka frikën askush,sokëlli sa të duash.Ti je në listën e të vdekurve tani.

                             1. U
                              UÇK

                              Sali ti je kriminel Ti e ke familjen kriminele Ti e ke partinë kriminele Sali ti je fashist Ti e ke familjen fashiste Ti e ke partinë fashiste

                              1. B
                               Bageti e bujqesi

                               Ka ngelur vetem ti shash nga grate e nga motrat.....beje se jane ne gjume te perhershem pasi rrogat e majme i marrin edhe po te mos bejne gje kurse nga te sharat e nga fyerjet as skuqen e as zverdhen.....nuk u ben pershtypje.

                               1. S
                                Spakë trimërohu

                                Ke të drejtë që çirresh pa mbarim kundër Spakut duke e strukur n bunkerin e mbyllur dhe që nuk keni këllqe që tij përgjigjeni prandaj ai dhe këndonë si gjeli në majë të plehut paçka se është veçse një kufomë

                                1. Z
                                 Zefi

                                 Do i hashe m_ _ _ _ SPAKUT o bastard, o malok. Por ske faj ti kane gaj ata qe ste marin zvarre e te varin , qelbesire. Kur te ngordhesh ti atehere do te bej hajer ky vend.

                                 1. M
                                  Muzaka i Ri

                                  Jepe kriminel jepe, nënën bejua,kur nuk kan bythe te te marin te rrasin Brenda, mire ja u bene.

                                  1. G
                                   Genti35

                                   Po normal qe Berisha flet keshtu, kur SPAK shikon ender telenovela turke.

                                   1. T
                                    T

                                    Ik mor klysh komunisti serb kurv .

                                    1. T
                                     T

                                     Mareveshje midis Saliut dhe Spakut,Saliu e sulmon medemek e kam armik,kurse Spak nuk e prek Salen qe mos te duket armik i tij.

                                     1. N
                                      Noci

                                      Kane faj ata qe nuk te rrasin nje arrest shtëpiak e do shpetonte ca kohe ky popull nga nje lugat .Nuk e di çfarë parashikon ky se i thote mendja se do marre pushtetin dhe ja ben qejfin vetes po askush nuk i bashkohet ne luften e tij me mullinjtë e eres.Askush do te thote edhe elektorati i tij qe me sa duket fiton çdo dite.Po mundohem te kujtoj sondazhin e fundit ku PS PSD marrin mbi 86 deputete sot dhe e dyta deklarata e Blinken qe tha SPAKu eshte i yni pra i SHBA armikut te Berishes

                                      1. D
                                       Dardan

                                       Sa te jene Arben Llallat ne SKAP, Perbindeshi i Vicidolit, Sali Sheqere Vuk Berisha, do te kendoje si gjel mbi pleh.

                                       1. S
                                        Stof Doku

                                        O Spak nje pyetje nga shpirti nese nje fakir fukara nuk do t’ju bindeshe ligjit c’fare mund te ndodhte ? Nje maskara goje qelbur kriminel me damke si Sali haljeja ju shan e ofendon dit per dite ju ben kriminela vetem nga grate ka mbetur per tu share e ju e duroni , si eshte e mundur , pse keto standarte per ju a ka ligj qe nuk beni punen .

                                        1. D
                                         DMK

                                         Lajmi i publikuar sot 4 pasdites 40 komente Lajmi i djeshëm për të arrestuarit e bashkisë Tiranë 15 komente!! Media e pavarur

                                         1. Z
                                          Zgjohuni

                                          Per gjithe karat komentues! Po ju more bole , vertete e besoni se kte vjedhjen me djegesat e kane bere Mertira , gugalla , apo kto drejtoret e Bashkise se tiranes. Po Veliaj more palloshe , nuk pska ditur gje ashtu si Rama !? Pi zgjohuni more karabushe se qelbet dynjane. Ky eshte Spaku !!!!

                                          1. M
                                           Mbeshtetesi...nga prapa

                                           O sali mavria,,ku i Ke camet dhe kosovaret e fierit o ditezi,qe dikur te vrisnin per ty,,Jo se te donin Fort,,, por me siglen e PD mund te vidhje dhe te mereshe me trafiqe pa' pasur probleme me shtetin,,,sot te kan braktisur se ti je limon i shtrydhur,,dhe nuk kan interes me,,,partia e interesi,,,

                                           1. a
                                            american23al

                                            Sali Berisha ky trathetar i kombit shqiptare kerkon qe t’a ktheje Shqiperine ne nje xhungel te krimit dhe kaosit, per nje gje kritikoj SPAK qe le kete maskara te neveritshem te beje te fortin, kjo eshte dobesia e shtetit…

                                            1. E
                                             EHS

                                             Te na rruac o Sali se mezi te kemi

                                             1. D
                                              Demokrati idealist

                                              sali ( nuk meriton t’ja shkruash emrin me S) SPAK do të ta qi Lirinë,pavarësisht se ti ulërinë si bishë e plagosur dhe e etur për gjak.Çarku të ka mbërthyer fort për këmbësh nga ku nuk shpëton dot or kriminel gjaksor e i korruptuar.I ke shkaktuar shumë tragjedi kombit or qelbësirë.o hale,por tani të ka ardhur fundi.Më në fund do japësh llogari për gjithçka të keqe që ke bër.

                                              1. G
                                               Goni

                                               Kriminel i felliqur . SPAK do te coj ty perbindesh , hajdut i damkodur pas hekurave . Po te vjen fundi ty maskara . Ytttt rrace e poshter familje hajdutesh.

                                               1. V
                                                Virusi

                                                Ky maskara burre s'duhet te dale me ne media. Per publikun ky eshte person plot negativitet dhe urrejtje. Nuk i duhen shoqerise.

                                                1. Q
                                                 Qytetarja

                                                 Po pse qeka kriminale Kush nuk eshte kriminale sipas jush Ajo qe lufton kriminelet qe kane livadhisur hapur ne kohen tuaj eshte kriminale

                                                 Lini një Përgjigje

                                                 10:37 Politika

                                                 10:20 Politika 2 komente

                                                 09:21 Politika

                                                 20:27 Politika 13 komente

                                                 20:03 Politika 8 komente

                                                 18:51 Politika 5 komente

                                                 18:43 Politika 6 komente

                                                 18:17 Politika 1 koment

                                                 18:06 Politika 26 komente

                                                 17:45 Politika 3 komente

                                                 Më të lexuarat

                                                 09:10 Kronika 31 komente

                                                 09:25 Sociale 23 komente

                                                 10:50 Politika 39 komente

                                                 17:40 Bota 19 komente

                                                 14:39 Kronika 11 komente

                                                 15:40 Kronika 17 komente

                                                 Blog Tema

                                                 20:50 Blog 11 komente

                                                 20:10 Blog 11 komente

                                                 19:00 Blog 13 komente