Te fundit

22:20

22:12

22:00

21:50

21:40

21:39

21:30

21:20

2023-12-02 17:56:07Politika TEMA

15 Komente

 1. k
  konviktori

  Po ku ke moral ti ore Bamke qe ke dale nga sqetullat e tij!PD-ja eshte nje m.t i madh dhe te gjithe ju, jeni copat e saj,ku padyshim qe copa me e madhe eshte Saliu!

  1. K
   Kalec Dega

   Mjere Shqiperia dhe presidentet e saj...Rrofte Baromi!

  2. 0
   007

   O Popull dilni e degjoni se ka dale Bamir Topi ka kohe qe nuk del , mirpo i ka vene syte bylmezi vendit te Saliut ne krye te P.D - se. Ky inorant gjentik analfabet funxional u be njehere Presidenti i Boleve te Saliut tani i eshte mbushur mendja trapit se behesh ka.ollaj sic dhe u be President. Ky me sekserin e emrimeve e drejtesi policin Sali Shehu dhe Gabelin Cim Hajdari qe boni prokuror ka ambicje. Turp dhe vetem turp , shko bojatise floket o Pederasti Topi.

   1. V
    Vranakonti

    Nuk ja mban bytha Saliut te futet ne greve urie,se e ha te semes.

    1. J
     Jo ne greve se na duhet ta kemi kunder syrit te ke

     Mire e ke thene sot; por puna eshte se si do shohim estrade ne populli nese futet plaku ne greve urie. Ai e di kete dhe do vazhdoje te luaje estraden e tij falas per ne fukarenjte.

     1. e
      emigranti

      vete ai jo po do ju mbushi mendjen budallanjeve demokrate

      1. B
       Bamir Topi eshte mire te mos flase !

       z.Bamir Topi si i lindur dhe ritur ne Tirane ! Ti ha thua se nuk ja dije preardhjen saliut se nga te cilat rradhe vinte si Sekretare i PPSH dhe njeriu me i besuar ne Familien e i ish Dikatorit Hoxha ! bashkepunove gjoja si Demokrate dhe gjoja si Familie e presekutuar..dhe perfitove ato qe edhe sote te ka bere njeri te pasur ,gjofshin ato Pasuri te trasheguara nga Familia jote qofte nga te ardhurat nga Politika... Prandaj edhe juve zoteri mos kujtoj se je i paster sic mundohesh te prezantoshe veten ! Ik futja nje Pace se ajo te ka munguar tere Jeten dhe ja ke haritur qellimin...sa per Popullin apo Demokracine ! edhe juve zoteri e kishit vetem per Iteresat personale dhe Familiare .

       1. Z
        Zaza

        O bamir tu ka bo ves rrena. Po behu pendito per saliun se keni bere bashke zgjedhjet e majit 96 torturove njerez ne baldushk ti dhe erzen brecani pendohu per 21 janarin o rrote Po ik bo dhe libra me te paverteta ti nuk ke qene parlament 97 2001 se i himbe thelle zgjedhjet ne petrele Ik bame rri rehat

        1. A
         Asd

         Po flet Bamke Qylollari.

         1. P
          Populli

          O Top, perpara se te japesh mend, te lutem jep nje pergjigje per 21 Janarin 2011: te ty e drejtoi Berisha ate gishtin tregues "Horr Bulevardi"? Por vec horrllekut (te cilin mbaje per vete, se nuk na duhet dhe aq shume sadoqe nuk jemi dhe aq komb imoral sa te kemi ne krye nje horr bulevardi!), a shkon dot ne SPAK te deklarosh cfare nuk pe dhe pse nuk e pe ate dite te zeze kur shteti, me ne krye ty, pushkatoi, me ushtri, nje popull te tere?!?! Per kete fol Top, se per kete ishe President, jo per topet e tjera.

          1. C
           Colo

           Bamke Topja ........Je nje lloj me Salen dhe Liken. ......Hajdut

           1. E
            E verteta

            Berisha eshtë një Esad Pashë i dytë por Ty je njeriu me qesharak, për zotin e madh e kam me gjithë mend. Ty je fenda e politikës shqiptare, çuditem që del ne ekran, por Ty natyrisht që se kupton, se ndjen sepse je një copë qenef Tirone

            1. A
             Ambiguitet

             Bamir ish miku yt Zaçe tregonte histori kur kalove nga Kakavija dhe ja dhe doren ne kufi. Te kujtohet besoj, po do detaje ti jap une. Mos dil me ne tv se vetem me politikanin burrin dhe intelektualin ske lidhje

             1. D
              Demokrati idealist

              Sipas meje B Topi ka qenë një politikan i moderuar dhe i matur,asnjëherë nuk ka qenë ekstremis si sali malok qenefi. Edhe për 21 Janarin 2011 haleja i komit e quajti rrugaç bulevardi,sepse ai përkrahu kryeprokuren të cilën me një veprim rrugaçi e quajti lavire bulevardi,kur në të vërtet ishte ai vet një lavire kriminele.Ai qenef sali haleja duhet plasur në burg ,duhet çuar tek vëndi i qenit.

              1. ¿?

               Akoma me kete Bamir Topen merreni ju, mo?

               Lini një Përgjigje

               17:32 Politika 16 komente

               16:58 Politika 5 komente

               16:20 Politika 11 komente

               15:40 Politika

               15:30 Politika 4 komente

               14:49 Politika 3 komente

               14:31 Politika 18 komente

               14:20 Politika 3 komente

               14:10 Politika 42 komente

               14:00 Politika 2 komente

               Më të lexuarat

               09:09 Bota

               16:07 Bota

               17:29 Sociale

               10:52 Bota

               17:20 Politika

               19:10 Dossier

               Blog Tema

               20:10 Blog

               20:00 Blog

               10:25 Blog 1 koment