Te fundit

17:00

16:48

16:39

16:26

16:23

16:18

16:07

16:05

2023-12-05 09:44:00Politika TEMA

2 Komente

 1. D
  Demokrati idealist

  Po ai qen malok i ka duart e lara me gjak shqiptarësh.Ai duhet të përgjigjet për krimet e tij monstruoze kundër popullit shqiptar.Ai ka mbi kurriz zgjedhjet e 26 Majit 1996,firmat piramidale ku shumë njerëz shitën çfarë kishin bile dhe shtëpit.Për 3000 vrasjet e vitit të zi 1997,për hapjen e depove të armatimit,për rrëmbimin dhe vrasjen e patriotit shqiptar Remzi Hoxha,për furnizimin me naftë të ushtrisë së Millosheviçit që vriste boshnjakët dhe kroatët kur OKB i kish vendosur embargo regjimit fashist sërb.Ai qen maloku duhet të përgjigjet për vrasjet në bulevard të 4 demostruesve dhe plagosjen e shumë të tjerëve kur protesta sapo kish mbaruar.Ai duhet të përgjigjet për vdekjen e 26 qytetarëve në Gërdec së bashku me sypeshkaqenin shkëlzen berisha dhe për shumë krime të tjera.

  1. S
   Skraparliu

   Une o zoti Mero kam nje koment per kreun e SPAK ALTIN DUMANI n.q s. do isha une nje qytetar i thjeshte dhe nuk do shkoja te paraqitsha ne gjykate n.q.s. e lexon z.ALTIN DUMANI TI DHE GJYKATA DO ME KISHIT BERE SYNET PER SE DYTI,Kjo eshte drejtesia qe ne duam duhet te keshe PARA PUSHTET.

   Lini një Përgjigje

   09:37 Politika 1 koment

   09:28 Politika 5 komente

   09:23 Politika 3 komente

   09:19 Politika 3 komente

   09:18 Politika 9 komente

   09:15 Politika 8 komente

   22:20 Politika 25 komente

   22:10 Politika 2 komente

   22:00 Politika 10 komente

   21:37 Politika 7 komente

   Më të lexuarat

   12:04 Sociale 23 komente

   20:50 Sociale 7 komente

   09:05 Kronika 1 koment

   10:18 Rajoni 16 komente

   18:10 Politika 12 komente

   09:52 Bota 9 komente

   Blog Tema

   12:18 Blog 1 koment

   11:41 Blog 1 koment

   09:34 Blog 1 koment