Te fundit

18:16

18:04

17:53

17:45

17:38

17:35

17:29

17:20

2023-11-29 17:16:00Politika TEMA

7 Komente

 1. C
  Columbo

  Berisha më kujton kryetarin honorifik të frontit nacional në francë Jean Marie Le Pen.Ka shumë arsye vetjake që këmbngul në vazhdimin e politikës primitive të tijë.

  1. P
   Pashici i Tiranes

   Diferenca eshte se Berisha nuk eshte i korruptuar s keta compania e hajduteve

   1. Z
    Zhzh

    Ore derdimen, ku jeton ti vallë, në hënë, mars a ku dreqin je se mbase nuk të ka ardhur sinjali. Sali Muti është plehra më e korruptuar në këtë vënd or taj..

  2. P
   Plaku Mere

   Ike plaku Mere me gjith TESPIJE .Te fala Sateme .

   1. L
    Lista

    Ta quash ramen pasardhes europian i nanos eshte turp e faqe zeze. Me europian se nano per hir te se vertetes ska shance te jete jo rama, por as veliaj. Keta jane aktore per mos te thene klloune te mire. Si mund te jesh europian kur s’ke gare brenda forces politike qe i perket?! Kur s’ke gare per pushtet, por vjedh zgjedhjet dhe angazhon dhe inkriminon gjithe parlamentin dhe bashkite?! Kur je pale me kriminelet dhe i ben investitore strategjike ata qe porosisin vrasjet si pizza?! Kur s’ka gare as per tendera as per koncesione as per vende pune?! Kur vjedh edhe fondet e BE-se?! Kur korrupton dhe blen cdo media?! Kur blen edhe agjetet e huaj?! Lista nuk ka fund…

    1. L
     Lista e gomarlleqeve

     Te shkruash kunder atyre rreshtave qe ke shkruar ti Zoti Lista e zeze, eshte humbje kohe........njeriu ka sy e veshe.......per mendimin tim, ty ato nuk te funksionojne......mbec me shendet Z. Lista e zeze......

     1. N
      Neri

      S’ke cfare shkruan kundra, pasi jane te gjitha te verteta, edhe kur ke sy e veshe, dhe s’do as te shikosh e as te degjosh

     Lini një Përgjigje

     14:53 Politika 5 komente

     14:27 Politika 8 komente

     14:14 Politika 21 komente

     13:56 Politika 3 komente

     13:28 Politika 3 komente

     13:17 Politika 4 komente

     12:27 Politika 38 komente

     11:20 Politika 26 komente

     10:59 Politika 26 komente

     09:43 Politika 1 koment

     Më të lexuarat

     10:24 Kronika 6 komente

     12:25 Kronika 4 komente

     20:19 Kronika

     10:31 Kronika 9 komente

     12:15 Politika 15 komente

     09:17 Kronika 39 komente

     Blog Tema

     09:39 Blog 8 komente

     18:18 Blog 10 komente

     17:05 Blog