Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-03-18 10:25:30Politika TEMA

3 Komente

 1. P
  Po te mos ishte enveri nuk do kishim saliun nga sh

  ku mbarohen paret e familjeve hajdute berisha meta.krimineli sali ka 2 vjet qe endet rrugeve duke lehur me nje tufe injorantesh e rojesh dhe asnje nuk i kerkin llogari se ku i gjen paret

  1. D
   Dardan

   Merita Berisha duhet ta heqe mbiemrin Haklaj se e ndyen kujtimin e deshmoreve te Tropojes.

   1. B
    Bureto

    Nëse besojmë në ato që thotë ky (unë nuk e besoj, se minimalisht budalla nuk është), atëhere do na duhet të kuptojmë se, siç ka thënë Noli në parlamentin e viteve 1922-1923: "Në politikë, nuk ka të rinj e të vjetër, por ka 'të rinj të vjetër' dhe 'të vjetër të rinj'!". Në rastin e Bylykbashit i bie që të futet në rastin e parë. Gjynah për PD dhe demokratët e ndershëm që besojnë ende në fosilen Saleh, dhe ata dhjetra e qindra, që për 30 vjet, janë të klonuar prej tij.

    Lini një Përgjigje

    10:10 Politika 35 komente

    09:38 Politika 14 komente

    09:29 Politika 9 komente

    09:24 Politika 14 komente

    21:30 Politika 15 komente

    19:47 Politika 24 komente

    19:37 Politika 27 komente

    19:10 Politika 26 komente

    18:17 Politika 10 komente

    17:50 Politika 36 komente

    Më të lexuarat

    09:14 Blog 17 komente

    10:06 Dossier 15 komente

    09:10 Politika 9 komente

    11:02 Bota 11 komente

    09:39 Politika 11 komente

    09:30 Politika 13 komente

    Blog Tema

    17:49 Blog 2 komente

    17:29 Blog 15 komente

    16:36 Blog 6 komente