Te fundit

15:20

15:09

15:07

15:00

14:47

14:36

14:33

14:27

2023-11-30 12:02:00Politika TEMA

5 Komente

 1. K
  Koli

  Italiane na sillni se ata dine te vjedhin...

  1. L
   Lumi

   Komisioni Nderkombtar i Kontrollit si para 111 vitesh.

   1. a
    am

    Përderisa ke politikanë si berisha dhe mul noka do kesh komision ndërkombtar kontrolli sepse domethënë që je popull pa ndërgjegje.

   2. L
    Loti

    Ku e gjetet kte kokepakrehur ?

    1. A
     Ambasadori

     Ky eshte nje tjeter puthadore, i bindur ndaj porosive te BE per te mos shqetesuar Ramen. Kete e kam nga burime te brendshme te Ambasades se BE ne Tirane

     Lini një Përgjigje

     11:42 Politika 15 komente

     11:23 Politika 22 komente

     10:53 Politika 74 komente

     10:22 Politika 31 komente

     09:49 Politika 2 komente

     18:43 Politika 59 komente

     17:54 Politika 43 komente

     17:16 Politika 7 komente

     14:53 Politika 5 komente

     14:27 Politika 8 komente

     Më të lexuarat

     20:00 Rajoni 99 komente

     17:42 Politika 19 komente

     10:49 Rajoni 14 komente

     10:31 Sport 4 komente

     20:18 Bota 6 komente

     09:15 Politika 20 komente

     Blog Tema

     12:22 Blog

     11:37 Blog 2 komente

     21:10 Blog