Te fundit

19:43

19:39

19:30

19:19

19:11

19:01

18:52

18:42

2023-12-04 19:47:02Politika TEMA

23 Komente

 1. t
  tpc

  Dopjo raki e nje salce kosi per Shehin.

  1. D
   Drejtesi selektive

   - Mos abuzoni me alkolin si ky clochard. - Pse Edi Rama eshte pergjegjes per zjarrin ne parlament çfare thua o paçe pilaf , normale qe mazhoranca kerkone te perfitoje nga idiotsia e kundershtarit ?. - Eshte nje gjykate kushtetuese pse nuk i drejtohen per shkeljet e pretenduara ? . - Keta i jane drejtuar kushtetueses per portin e Durresit . - Eshte nje teater per te intimiduar SPAK dhe ka dhene rrezultate dhendri doli nga burgu vete Berrisha po injorone vendimin . - Nese une do beje te njejtin veprim si Flamuri pa shkop Noka, te shkoje te dera e parlamentit te mare nje tufe letra ti ve flaken dhe te kerkoje te djege parlamentin do arrestohem do denohem do burgosem per terrorizem ? Kuptohet qe do arrestohem do burgosem tani nese ligji eshte nje per te gjithe, pse ky udbash nuk arrestohet nuk denohet kjo eshte drejtesia Shqiptare ..

   1. c
    cika

    i nerum krye.ar partise se lozhurave (lzh); deklataren tende askush nuk e merr pa seriozitetet; duk nga tymi te thellosh analiyzen

    1. P
     Pal Melyshi

     Doli Dash Ŕrangalla , Dash Rakia , Dash Magazinjeri i Pyjores se Tiranes , spiuni i sigurimit dhe spiuni personal Sali NonGrates. Kete lloj modeli , kete llum u solli Saliu Sshqiptareve o popull. Si njeti pa turp parazit 30 vje del dhe jep men dashi. E bejnne me radhe dje ishte bamir Hasudja ,sot Dash Nofllashtrembti........turp dhe kaq.

     1. P
      Pal Melyshi

      Doli Dash Ŕrangalla , Dash Rakia , Dash Magazinjeri i Pyjores se Tiranes , spiuni i sigurimit dhe spiuni personal Sali NonGrates. Kete lloj modeli , kete llum u solli Saliu Sshqiptareve o popull. Si njeti pa turp parazit 30 vje del dhe jep men dashi. E bejnne me radhe dje ishte bamir Hasudja ,sot Dash Nofllashtrembti........turp dhe kaq.

      1. P
       Pal Melyshi

       Doli Dash Ŕrangalla , Dash Rakia , Dash Magazinjeri i Pyjores se Tiranes , spiuni i sigurimit dhe spiuni personal Sali NonGrates. Kete lloj modeli , kete llum u solli Saliu Sshqiptareve o popull. Si njeti pa turp parazit 30 vje del dhe jep men dashi. E bejnne me radhe dje ishte bamir Hasudja ,sot Dash Nofllashtrembti........turp dhe kaq.

       1. D
        Doda

        Rama nuk merret me te semure

        1. p
         pilo Lala

         Plonci ne pjate dhe gota e zgjidh kete pune te nderlikuar.

         1. l
          llazi usa

          Eee more Dash, qe je kare e dime, po jo kaq shume.

          1. F
           Fole dhe ti mer thuthuq !?

           O pijanec muti.Turp qe je Tironc,ti mer kokrra kurves,edhe si njeri,por edhe ne politike.Po ca mutin ke me Ramen,kur shashkat i hedh Berisha,zjarrin Muti berishes,thuuthuqi dhe valla me ty,Paloqja,apo Gaz pederasti !?.Je vertet sumqim or legen burre.Ptu te qifsha rracen,mer mut.Pijanec i rendomte.Kurre nuk u bote burra,sepse nuk kishit faj,Sala ju perdhunoj edhe si individ,por ju shkerdheu edhe robt e Shpi’s.

           1. T
            Tironsi i Vorrit Bomit

            Bo bo prape ky hajvani , lepirsi i Saliut per 33 vjet. Shume bukur degjonja kete se vec kot ja fut po ec mbushi mendjen qe eshte safi trap zalli. Gati dopi o Dash eja merre...

            1. T
             Tironsi i Vorrit Bomit

             Bo bo prape ky hajvani , lepirsi i Saliut per 33 vjet. Shume bukur degjonja kete se vec kot ja fut po ec mbushi mendjen qe eshte safi trap zalli. Gati dopi o Dash eja merre...

             1. T
              Tironsi i Vorrit Bomit

              Bo bo prape ky hajvani , lepirsi i Saliut per 33 vjet. Shume bukur degjonja kete se vec kot ja fut po ec mbushi mendjen qe eshte safi trap zalli. Gati dopi o Dash eja merre...

              1. T
               Tironsi i Vorrit Bomit

               Bo bo prape ky hajvani , lepirsi i Saliut per 33 vjet. Shume bukur degjonja kete se vec kot ja fut po ec mbushi mendjen qe eshte safi trap zalli. Gati dopi o Dash eja merre...

               1. X
                XYZ

                Po boll u tallet me kete popull 33 vjet ku e gjeni kete vemje te shpifur o gazeta Tema. Po ketij i ka mbaru karburanti ka kohe......pse talleni se e merr serizish aq budalla eshte.....fergese dhe ndonj dopio boll e ka..

                1. X
                 XYZ

                 Po boll u tallet me kete popull 33 vjet ku e gjeni kete vemje te shpifur o gazeta Tema. Po ketij i ka mbaru karburanti ka kohe......pse talleni se e merr serizish aq budalla eshte.....fergese dhe ndonj dopio boll e ka..

                 1. X
                  XYZ

                  Po boll u tallet me kete popull 33 vjet ku e gjeni kete vemje te shpifur o gazeta Tema. Po ketij i ka mbaru karburanti ka kohe......pse talleni se e merr serizish aq budalla eshte.....fergese dhe ndonj dopio boll e ka..

                  1. X
                   XYZ

                   Po boll u tallet me kete popull 33 vjet ku e gjeni kete vemje te shpifur o gazeta Tema. Po ketij i ka mbaru karburanti ka kohe......pse talleni se e merr serizish aq budalla eshte.....fergese dhe ndonj dopio boll e ka..

                   1. X
                    XYZ

                    Po boll u tallet me kete popull 33 vjet ku e gjeni kete vemje te shpifur o gazeta Tema. Po ketij i ka mbaru karburanti ka kohe......pse talleni se e merr serizish aq budalla eshte.....fergese dhe ndonj dopio boll e ka..

                    1. r
                     rezari

                     Do njerez te rinj fytyra te reja po vete ke 30 vjet qe nuk shkulesh nga kolltuku.

                     1. T
                      Tironsi i Vjetër

                      Wow, doli përseri në ekran ky mashtruesi, gënjeshtari patologjik. Ky Dashi është ndër njerëzit më të desocializuar që ka vendi i ynë. Ka 33 vjet që ha dhe jeton qyl, nga xhepat e varfër të popullit, pa i thënë njeri "puna e mbarë". Rracë e ndyrë!

                      1. B
                       Bojkot politikanve 32 vjet jo me tv ????

                       O raki o raki ???????? po kete mjeker qe ka ber sa i bukur je o daci, daci legeni fajin e kan se ke ti por ata qe te therasin ne emision televiziv. Ke len e disa qime po sa i bukur je be me raft pika ????

                       1. T
                        Timi

                        Tani qe Dashi u bo me mjeker e musteqe , ka fillu me e njofte Berishen . Deri dje i bonte fresk . Duhet zhduk nga skena politike kjo lloj race politikenjsh .

                        Lini një Përgjigje

                        19:00 Politika 2 komente

                        18:50 Politika 2 komente

                        18:12 Politika 20 komente

                        18:00 Politika 16 komente

                        17:40 Politika 18 komente

                        16:59 Politika 11 komente

                        16:47 Politika 2 komente

                        16:38 Politika

                        16:00 Politika 3 komente

                        14:50 Politika 5 komente

                        Më të lexuarat

                        12:41 Politika 46 komente

                        19:59 Kronika 8 komente

                        11:35 Politika 23 komente

                        09:31 Politika 5 komente

                        10:26 Sociale 24 komente

                        09:16 Politika 10 komente

                        Blog Tema

                        18:18 Blog 1 koment

                        21:40 Blog

                        19:50 Blog 3 komente