Te fundit

22:41

22:25

22:16

22:10

22:00

21:50

21:48

21:40

2023-12-04 17:40:00Politika TEMA

18 Komente

 1. H
  Hoxha Tahsimi

  Ne rregull ky qytetari i Gjadrit, Edi e Baromi jane nje.

  1. I
   I

   Cudi si nuk e njihka liderin boteror

   1. W
    WWW

    Lideri global po i shpjegon me duar e me kembe nje personi qe as nuk e ka idene kush eshte

    1. A
     Aventurat e corapekuqit neper bote

     Ishte nje jave e keqe per liderin rajonalo-globalo-boteroro-universal. Ne fillim e vendosin me jevgjitet ne fund te radhes, pastaj as nuk e njohin kush eshte neper takime. Me e keqja, e ngaterrojne edhe me Begajn e shkrete. Kjo s'durohet.

     1. L
      Loloja me gishta

      O hajvan, sigurohu nje here qe tjetri te njeh kush je para se te hapesh llapen. Fillon e derdellit me gishta perpjete edhe pa e ditur a te njohin apo jo

      1. C
       Cun

       Ska gje se jane njohur me njeri tjetrin kur u mblodhen mes jevgjve per foto ne Dubai

       1. G
        Gjynah

        Te mjeret ju "gazetare" qe rrini duke ruajtur kete brekdhjere te droguar cdo minute te dites

        1. K
         Kin

         "Nuk e ka idene kush eshte Rama"...Cfare ka per t'u cuditur ketu qe nuk e paska idene kush eshte Rama? Kush e njeh kete pordhe te humbur ballkanase pervec fqinjeve brekgrisur te Shqiperise dhe 2-3 europianeve te rendesishem qe kane detyren dhe taksiratin te merren me vendet e korruptuara e te skamura ballkanase sa here qe plas sherri ose behet skandal korrupsioni e duhet te vijne te terheqin veshet e pallosheve mendjefyell te Ballkanit.

         1. J
          JOOO

          Nuk njohu liderin global???? Nuk e besoj kurren e kurres. Edvin Bej Kristaq Ramuti eshte me i rendesishem se Biden, Macron, Scholtz e Sumak, te marre te katert bashke, ne meter katror.

          1. T
           Turp

           Si e ofendoni keshtu liderin global, o vemje te zeza?

           1. X
            Xhezo Smokthina

            Afrika ka 54 shtete. 45 shtete afrikane kanë një popullsi më të madhe se Shqipëria. Kenia ka një popullsi prej 55 milion banorë. Kjo tregon se ka logjikë që sekretari i jashtëm i Kenias të mos e ketë dëgjuar kurrë emrin e Edi Ramës. Por ne nuk kemi më të voglën arsye të ndihemi të fyer; vërtetë ata mund t'na e kalojnë si popullsi dhe në ekonomi, por ne i lëmë në bisht për treguesin më të rëndësishëm, pordhët. Aq pordh sa eksportojmë ne vetëm tre shtete na e kalojnë, Rusia, Koreja e Veriut dhe Kuba.

            1. M
             MEMEDHETARI

             Une ketu po shikoj nje cudi: Gabimin e ka bere i huaji - ju po i hani "ate qe nuk hahet" Edi Rames!!!... Epo ju qofshi!...Dhe ju befte mire,se harrova...

             1. z
              zeni i Slobodankes

              bythqiret e Salih Ram Berishe komentojne ...hahahahahaha

              1. L
               Llaf nga mrena

               Do i ket vjedh ftesen Baromit ky trapi

               1. c
                capi

                O Korir cfare i ke bere vetes. Larg qoft perfundon ne kampin e Gjadrit te kalbi brenda Rama.

                1. O
                 Ouuuu

                 Si mor nuk e njohu. Po a ia beri ate levizjen me gishta qe kapin ajrin me grinte? Si Mikelanxhelo qe do te kapi ndonje tender?

                 1. S
                  Strategu

                  E pra shoke, fyerja eshte e rende sa s’ka ku vete me. Pe-lesh, bej gati floten!

                  1. K
                   Klodi

                   E ku esht cudia ketu?!!!, po veten e vet a njeh ai katrani?,,,,

                   Lini një Përgjigje

                   16:59 Politika 11 komente

                   16:47 Politika 2 komente

                   16:38 Politika

                   16:00 Politika 3 komente

                   14:50 Politika 5 komente

                   14:23 Politika 1 koment

                   14:10 Politika 3 komente

                   13:42 Politika 2 komente

                   13:33 Politika

                   13:25 Politika 33 komente

                   Më të lexuarat

                   09:20 Politika 10 komente

                   10:03 Sport 34 komente

                   11:59 Sociale 47 komente

                   09:14 Politika 4 komente

                   17:05 Politika 10 komente

                   19:19 Politika

                   Blog Tema

                   19:00 Blog

                   14:30 Blog 13 komente

                   19:44 Blog 7 komente