Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:39

21:40

21:30

2023-12-10 14:00:00Politika TEMA

5 Komente

 1. L
  LOL

  ahahahhahahha, demonkkarcia e USA...LOL...po rivalizon me Kinen e Rusine, ka vite ...Obumm a punon per kete pune akoma......

  1. P
   Pensionisti i Porcelanit

   Ambasade pa ambasador, duket qe Shqiperine ia kini lene Perbindeshit te Vicidolit, keryeagjentit serbo-rus, kryekriminelit dhe kryehajdutit Sali Sheqere Vuk Karaxhichit te beje cfare te doje!?

   1. t
    tasi

    Pensionist eshte lene pa ambasador se kane propozue Lul Bashen por ai nuk pranon,se u ka thanun atyne,jo nuk e pranoj , se pastaj ju ta boni siç ia bate Brrishes!

   2. O
    Oh sa kom qesh

    .... me kete ljm te ambasades amerikane po te jesh kaps dhjet per njehere, lirohesh shume shpejt....

    1. d
     demushi

     Ha ha ha ha !keni dashtun me than "Dita e detyrimeve te njeriut"!Per ke njerez behet fjale????????

     Lini një Përgjigje

     12:00 Politika 11 komente

     09:48 Politika 3 komente

     09:20 Politika

     19:31 Politika 16 komente

     18:11 Politika 61 komente

     17:46 Politika 15 komente

     17:23 Politika 3 komente

     15:49 Politika 50 komente

     10:37 Politika

     10:20 Politika 2 komente

     Më të lexuarat

     11:53 Blog 53 komente

     11:40 Sport 23 komente

     17:42 Politika 24 komente

     18:51 Politika 21 komente

     10:21 Kronika 7 komente

     10:28 Dossier 32 komente

     Blog Tema

     20:28 Blog 9 komente

     20:17 Blog 18 komente

     15:13 Blog 2 komente