Te fundit

23:43

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:39

21:40

2023-12-04 09:58:05Politika TEMA

19 Komente

 1. V
  Veza

  Ju foni djegur te gjithe me benzine duke filluar me nongraten dhe familjen e tij ne fillim....

  1. V
   Vlonjati 12

   Provo te rrethosh Kryeministrine e do shkosh ne te sateme ti dhe ai qi qendron pas teje .

   1. D
    Doktori

    Mir jua bejn kur se plasni kermen ne birucë.

    1. S
     Salkari

     Ky eshte trim me flet si ai dhjaksi i Astirit Balliu junior ...qe do i kalonin fadromat mbi trup ....te tilla dhe ky qori ...ik o gabel . ka perfunduar ajo pune , Salehu do ta rasin brenda ne pleqeri ...kurse ty trim nuk shkon per protesta te Kryeministria , por shkon te gjesh rocke , te shklerdhehesh lulishteve ...mos haro mer dhe Bardhin ....

     1. g
      gjergji

      THJESHTE MERZISIN POPULLIN ME KTO BUDALLALLEQE .FUTINI NE BURG KTO INJORANTE ,QE NUK SHOHIN DOT ME SY PERPARIMIN E SHQIPERIS.ALTERNATIVA TJETER:DERGOJENI ATO NE GREQI SE PAKU KAN NJE KREMINISTER APO KRYETAR BASHKIJE GREK QE ATO VETE DESHROJNE TI UDHEHEQIN. Mundesia me e mire per pastrimin e kombit shqiptar

      1. B
       Bureto

       Vërtet qytetarët mezi presin, po ju pse e zgjasni kaq shumë thirrjen dhe datën për të bërë hatanë?! Nuk dini atë shprehjen që qeni që leh nuk të kafshon?! Mesa dimë ti mo karafil, që hiqesh i përndjekur (nuk je vetëm, ke dhe Tom Alizotin, atë rrotcarin deputet të Beratit) nga regjimi komunist (!) dhe në ndërkohë, si zvaranik i lëpin peapanicën një komunisti antikomunist, pra nga ata më të zinjtë (kjo sipas Havel), më 14 maj të këtij viti ke qenë kandidat i Sa-lehut për kryetar bashkie në Vorë. Sa vota more atje? Ani, aq sa ishin mbase të bëjnë punë. Pse nuk i thlrret dhe me ta bësh Ramziun nga frika juaj të pshurret në poture?

       1. N
        Nard N….

        Shyqyr qe dole ore ish kanditati i Nevojtores per kryetar bashkie ne Vore , na kishte mare malli me te pa nga mbrapa se je shendoshur shume nga suma ,ti antare i Nevojtores bashke me Gazmenden , Edusha Paloken ,Zeneshken e Non Grates ,ate Lushnjarin qe ngeli me kastravec ne dore e ne sume , jeni bere si shume antare ne by… qi….

        1. T
         Ton

         Ha pi rri...koka sa nje shinik...opozite leshi...me kta injorante nuk vini kurre ne pushtet....po diti matematiken e Klases se trete ky une e heq koken....o Berishe cna bere...

         1. E
          Emiljano

          Ja dhe ky kari kishte ngel pa dal ne tv dhe tani do behet qameti.Po ik o rotkari dhe ha nje cap buke se nuk e qi karin njeri per ty,na mbyten lepiresat

          1. L
           Lani

           Mosbindhe civile?! Ky soj nuk besoj se është se është bindur ndonjëherë.

           1. C
            Ceni Boston

            Sillni disa hallexhin nga rrethet e te hane dhe dis tymuese qe te mos dine ku jane ! Po pushteti merret me vote dhe jo me "karragjoslleqet " e berishes dhe juve haleve qe i shkoni nga mbrapa.

            1. D
             Dardani i Ri

             Sali Berisha është i vdekur, vetëm llapa e helmuar i punon akoma. Një i vdekur si kryekrimineli e kombit tonë Sali Shpellar Berisha me xhihadistët e tij, mund të bëjë dëme por, Ramen nuk e rrëzon dot kurrë.

             1. C
              Columbo

              Votuan në Kuvendin e rithemelimit ( 1000 veta)., vetëm stafi selis blu.Sot PD e Berishës është kthyer në një parti private., ku asnjëri s' guxon të hyjë ( veqse të njohurve të tyre)

              1. L
               Lomy

               Xhepist ordiner! Gjelle qensh!

               1. a
                aqif

                Sume mire e keni menduar, po njerezit ku do i gjeni . . .

                1. d
                 denis

                 O ditezi injorant te vrafte Zoti sa gomare qe je.

                   1. S
                    Sali Berisha i Ri.

                    Ja dhe një tjetër pjestar i Hamasit, do të djegë gjithçka si udhëheqësi i tyre shpirtëror. Po kush je ti more spurdhjak që trimërohesh kështu, preshin në byth i fusni kur ta shifni në rrugë. Këta të gjithë janë të çmëndur. Nuk vijnë dot në pushtet me zgjedhje, duan të vijnë me rrugë kriminale.

                    Lini një Përgjigje

                    09:40 Politika

                    09:30 Politika 2 komente

                    09:22 Politika

                    09:21 Politika 18 komente

                    22:56 Politika 12 komente

                    19:29 Politika 16 komente

                    18:58 Politika 7 komente

                    18:31 Politika 44 komente

                    17:30 Politika 6 komente

                    16:13 Politika 3 komente

                    Më të lexuarat

                    11:53 Blog 53 komente

                    11:40 Sport 23 komente

                    18:51 Politika 21 komente

                    17:42 Politika 24 komente

                    10:21 Kronika 7 komente

                    10:28 Dossier 32 komente

                    Blog Tema

                    20:28 Blog 9 komente

                    20:17 Blog 18 komente

                    15:13 Blog 2 komente