Te fundit

22:29

22:20

22:12

22:00

21:50

21:40

21:39

21:30

2024-03-04 14:36:00Politika TEMA

8 Komente

 1. V
  Vala

  Mblidhni bythen e merrni situaten ne dore legena, se ju vuri nen kembe nje kufome e helmuar.

  1. B
   Babilon

   Do filloje matrapazlliqet Kunati.

   1. C
    Cim Peka

    Kolluri i Saliut

    1. C
     Cim Peka

     Kolluri i Saliut

     1. C
      Cim Peka

      Kolluri i Saliut

      1. P
       PD juniors

       Vëllaaaa i Kulluraj se mos jemi edhe gjë ,haj haj dhe merret vesh !, sepse sipas mbiemrit Dukatas më dukesh, Po pse more ç'e di ti Lalon(po t'a përkëdhel në emër) akoma nuk je bindur ti se ç'sorollop është ai ,akoma nuk jeni zgjuar,apo i keni krritur deri vonë e kini qënë pa gjumë,akoma nuk jeni bindur që ai ishte një palo kokosh shqerak që nuk "cpërfëndi "as një pulë për të bëre vetëm një koqe ve ?! Ju Dukatasit mbaheni dhe si fshat i mënçur..Niveli i Lalos ishte në derë e brënda ,shumë e kishin shprehur diku butë e diku më ashpër Biri i xhaxhit të kam xhan e të bëj rixha ,lëreni të lehë siç ka lehur edhe si sekretar partie edhe si kryetar partie ,lëreni në penxhere dhe shikoni ç'mund të lani nga të pëgërat e tij të pafundme.

       1. J
        Jorgo

        Nuk bohet politike e re me xhaketa te kthyme or Kullur qi ne agora kushton 50 cent evro!Apo jeni me shpres se ka me ju ndihmue vellai i Dora Pakojanit,qirrje Qiriako! Kullur je xhaket e kthyme dhe mos na u hiq si i moderuar!

        1. N
         Nderpriteni pak ushqimin, mos hani ...... mut gjit

         O Kellire, Basha u caktua nga Kuvendi i Shqiperise emrin e tij ne shkrese e vurin qrrja Nikolla sipas porosise se Ed Droges. Fake New's po disinfpormon duke thene qe Basha eshte perzgjedhje e BE, legen i shpuar.

         Lini një Përgjigje

         14:10 Politika 4 komente

         13:03 Politika 9 komente

         12:22 Politika 54 komente

         12:19 Politika 8 komente

         11:13 Politika 3 komente

         10:54 Politika

         10:53 Politika 28 komente

         10:04 Politika 28 komente

         09:17 Politika 55 komente

         09:13 Politika 3 komente

         Më të lexuarat

         09:09 Bota

         16:07 Bota

         17:29 Sociale

         10:52 Bota

         17:20 Politika

         19:10 Dossier

         Blog Tema

         20:10 Blog

         20:00 Blog

         10:25 Blog 1 koment