Te fundit

20:20

20:10

20:07

20:00

19:48

19:40

19:31

19:23

2023-02-03 19:37:00Politika TEMA

15 Komente

 1. V
  Vito mashtruesi, shoku i Orneles se Varuzhanit

  O burri Lindes, po le nam or burr'! Ke 10 dite neper mediat amerikane dhe s'po na thua pse po lakohesh kaq shume. Bjeri shkurt kesaj historie. Mbeshtet Ditmir Bushatin si kryeminister nga PS dhe gezo eurot me gruan dhe femijet e gruas dhe lere Salen ne hallin e vet. Ta beri gropen Erion Veliaj!

  1. K
   Kalec Dega

   po spe nga mut ne mut do kaloje neper duar Shqiperia!? Enver-Ramiz-Berisha-Meta-Rama-Nano-Bushati...... =lol = E kush e mendoi qe me komunistet do ndryshonte nje dite Shqiperia!?......jemi katanisur si Afganistani e Somalia, lol

   1. I
    I. Hoti

    Pasha njat Zot qenke i zgjuar! Po ku je fshehur deri tash mar Zot ! Na ke humb 30 vite or ti ! tranzicioni i zgjatur ! Dil nga erresira o zvarranik ! Ty te ka linde jo nena jote (te me falin e nderuara) por Salihi prej Bythe ot tai !

    1. D
     Dakord

     Halli i saliut eshte burgu o cope mishi

     1. S
      SPAK

      O qen berishian! Turp! Merret nje burr" me grate!

      1. G
       Gjovalini

       O Vito vetemashtruesi, Edi Rama eshte lokomotive qe nuk ndalon pse lehin qente.

       1. R
        Realisti

        Ti Vito ke trashëguar më së miri cilësitë më të liga të një shqipari të pabesë duke jetuar përditë me thënien Përça e Sundo. Plerë!!

       2. L
        Luani

        Shumë e goditur , e vertete.., mbyllja , puthja me një të vdekur.., i madhë je në të gjiths Sidomos mjeshtri i fjalës..!!

        1. E
         EMIGRANTI

         Varu-leshi (na e) rrofsh se me nje fjale te (ç) mençme e zgjidhe problemin e vendit. A i prure tamam bagetine sonte

         1. A
          AHMETI

          Burri i lindjes,nuk le nam,po nami ne kete vend,eshte kopili i vicidolit,i biri Karaxhicit,dhe burri i lirise,baxhanaku i Xhelilit

          1. k
           kete kisha une.

           Vazhdo rrugen dhe leri qente e rruges, merru me te tjere. Kane 32 vjet ate zakon kane, mos çaj bythen fare; ke popullin me vete. Ata ate zakon kane pasur, bile duhet organizuar njerez qe ti rrahin deri ne vdekje , se vdekjen morale e kane marre.

           1. S
            Soreto

            Historia e Gonigal perleu me mut tere opoziten, nga xha Saliu i pjerdhur tek Alizoti i rrjedhur. Vine ere hale budallenjte.

            1. c
             cEndriFuga e felliqesirave

             Ne Twitter pra Edi Rama se ne publik nuk ka kellqe te dale e as memorje te rrecitoje keto hartime.

             1. T
              Trotski

              Rama ka qene shume i Qarte dhe ka dhene shpjegime te hollesishme.Sali Plehu me shpurren e Tij kerkojne me pa tjeter te gjejne fajsim per nje ngjarje qe nuk eshte shqiptare.Problemi eshte ne Amerike .Mos na çani trapin me budallalleqe.

              1. K
               Km

               Mashtrimet dhe shpifjet nuk Jane fakte,as indicje.Nese Ka drejtesi sot saliu Iliri dhe Monika e kompania do ishin thirrur ne prokurori ,per te depozituar fakte. Nje ceshtje qe hetohet dhe gjukohet ne amerike,eshte problemi amerikan. Kush Ka fakte,dokumenta qe Edi Rama eshte hajdut,vrases,kriminel,i korruptuar ti cojne ne prokurori,ndryshe mbetet ne rrjeten e ligji ,shpifje per shkak te detyres dhe fyerje pyblike Jane shume?Jo te gjithe ne burg.Ka dhe gjobe 1 milioni Euro.Por nuk Ka drejtesi.Po te kishte ,saliu me gjithecka Ka bere ne keto 32 vjet,do ishte arestuar ,si kjo klosi.Po keshtu dhe Iliri,Monika,Lulushe Bilbilush i,etj

               Lini një Përgjigje

               19:20 Politika 11 komente

               18:46 Politika 18 komente

               17:35 Politika 22 komente

               17:00 Politika

               16:50 Politika 1 koment

               15:30 Politika 30 komente

               15:10 Politika 4 komente

               14:41 Politika 14 komente

               14:31 Politika 54 komente

               13:50 Politika 40 komente

               Më të lexuarat

               22:10 Kronika 1 koment

               11:04 Blog 78 komente

               09:19 Kronika 3 komente

               09:10 Kronika 7 komente

               10:12 Politika 30 komente

               17:02 Ekonomia 22 komente

               Blog Tema

               18:59 Blog

               17:48 Blog 1 koment

               12:05 Blog 9 komente