Te fundit

21:50

21:40

21:36

21:30

21:20

21:10

21:00

20:56

2023-02-03 18:46:00Politika TEMA

18 Komente

 1. O
  ORBITA

  Po ky palla i bënë karshillëk SPAKUT....Hahahaha.O grupi nuk të pijnë ujë këto

  1. P
   Patritizma

   E duam te gjithe Ameriken por ama te dalesh ne fotografi te flamuri amerikan ku ke qene edhe minister i qeverise shqiptare per kersheri mendoj se eshte injorance e plote. A nuk mendon se nuk je prane flamurit shqiptar? Respekte per Ameriken por cdo gje ka masen e vete. Mbase jam gabim

  2. a
   astriti

   diskutohet qe ta cojne ne mars .ne hene skishin qene dakord se banoret e henes i kishin ndjere fishekzjaret e gerdecit dhe kishin frike se mos conte pervojen e tij aty .ata te marsit nuk e kane marre vesh akoma .keshtu shpresojne .e vetmja kerkese e tij eshte te marre dhe ortakun me vete por ka problem .se ortaku eshte nongrata.ne keto momente ai po negocion per ta zgjidhur kete problem .eshte dhe problemi i antareve te partise republikane se a do ta peballojne largimin me nder te krye arit.

   1. S
    Shefik Ormëni

    Shikoni se mos ndoshta pyet për vlerën e satelitëve për t'i bërë ndonjë të pabërë Skënderbeut!......

    1. F
     Fajin e ka drejtesia qe nuk e rras brenda

     po te jene fotot e tanishme,te dhjevsha ameriken e fbi e cia qe nje kriminel i gerdecit ,i akuzuar apo i pandehur,lejohet te shkoje ne usa

     1. T
      TR

      Ai nuk kerkohet ne USA me daku. Duhet te merret vendimi nga institucionet shqiptare. Ky eshte per tja qi robt aty te hoteli ku shkon cdo vit te mengjesi i lutjeve ne DC

     2. .
      .

      Mbase edhe e bën të marrin me vet edhe Ramen, Saliun dhe Meten dhe të ikun në Marse veq të na zhduken nga syte.

      1. c
       ceni boston

       Vizita e fundit e Fates ne USA.Gezoju Fate gezoju edhe ca kohe se vendin po ta bejne gati. Hiqet si mik i amerikaneve, hajduti me nje parti pa anetare. Ka erdhur i ftuar nga ndonje organizate jo qeveritare per Mengjezin e Lutjeve qe eshte se shpejti. Kete pune ben cdo vit, vjen si Xhol dhe futet andej ketej per foto opportunity sic quhet ketu ne Amerike.Ri me celular ne dore ku te takoje ndonje figure publike ose politikan dhe shpenzon parate e Gerdecit qe bien ere gjak per te sigurur disa takime me shtengim duarsh a thua se ky langoja po ben politiken e shtetit.

       1. k
        kirurg

        Ndoshta është pikërisht Mediu që u ka dhënë informacione amerikanëve për nongratën, prandaj e tolerojnë atë!

        1. T
         Tironsi i Vorrit Bomit

         Fatmir Medihoxha jevgu i Rrogozhines , djali i Faturinos se Trenit turni i trete , rritur duke fjetur neper vagona, Spiun i Sigurimit ashtu si parardhedi i tje Spiuni I Sigurimit Sabri Godo e mori Salu e beri Kryetate te P . Republikane Spiuni dhe Jevgu perf. Pronaret te Perndjekurit i Rregjimit Komunist. Vetem ne Shqiperine tone ndodhin keto cudira . Veprat e Saliut e beri Deputet Minister....Po Kurven Vllehe El Faren e more me vete o Fate. Po krushkun Fiqon e Vores..po ndonje jevg tjeter nga Rrogozhina more fare e keqe...

         1. T
          Tallavaja

          Ke harruar te jatin nenkryetar i deges se brendeshme te Fierit qe merrej me zbatimin e internimeve. Ke harruar qe mbaroi cpim-kerkim ne Gjeologji dhe nuk punoi asnje ore ne profesion e u be politikan. Ne fjalimet qe mbante i meshonte "ne e djathta shqipare". Sabriu i tha njehere: ku ka te djathte ketu o Medi ziu, ti nuk ke breke ne bythe. Por u be me breke ne bythe duke vjedhur. He me ta lumca, sa mire e kuptoi dhe zbatoi demokracine.

          1. M
           Mero gazetari

           Keshtu sic flet ti vetem tirons nuk je. Pellazg shpellash ndoshta, megjithese edhe ata kane qene me te edukuar se ty, soj muti.

          2. g
           gjergji..

           ky eshte nje cope idioti.. keshtu ben kur vjen ketej i pret tere diten senatore ose kongresment per nje photo.. cope idioti.. cfare nuk ju thote .. e zot kush ha buke atje..

           1. G
            Gerdeci

            Medihoxha shet pordhe ka te drejte shtet pe leshi ne kohen atij trimit Enver Hoxhes sikur asnje jete te mos kishte humbur ja kishin futur te pakten nje 7 vjiet ai i poqi te gjalle 26 burrae , gra e frmije ai tall bythen me familjaret , ai kerkon ta rjepish te gjalle

            1. S
             Skraparliu

             Fato te rrofsha bythen jepi mos u lere kusur lekeve te shqiptareve,deri tani ke ikur nje here ne muaj ne amerike tani ike dy here rrogen ta paguan lindita te plote se po vuan shume per shqiperine u kepute duke levizur sa andej ketej ky eshte shteti qe kemi ndertuar qe politikanet tane po i lerjone nenen ketij vendi haram i paci ilace i blefshi.

             1. s
              spaku pordhacaku

              Ju dhjefsha mu ne drejtesi qe keni bere....cohu o popull i fjetur, cohu...cohu e meri zvarre plerat qe tallen me ti...cohu shqiptar prej gjumit cohu...........

              1. X
               Xhaxhai nga Amerika

               Sa shume e duan keta Ameriken. Çfare derdimenash me kujton Meten me flamur Amerikan estrade fare me rende se ai i Çurçillit Nuk ka epitet se mund ti percaktoj karakterin ketyre

               1. J
                Justice

                I’m sick

                Lini një Përgjigje

                17:35 Politika 22 komente

                17:00 Politika

                16:50 Politika 1 koment

                15:30 Politika 30 komente

                15:10 Politika 4 komente

                14:41 Politika 14 komente

                14:31 Politika 54 komente

                13:50 Politika 40 komente

                13:00 Politika 24 komente

                12:25 Politika 12 komente

                Më të lexuarat

                22:10 Kronika 1 koment

                11:04 Blog 80 komente

                09:19 Kronika 3 komente

                09:10 Kronika 7 komente

                17:02 Ekonomia 21 komente

                17:22 Politika 8 komente

                Blog Tema

                18:59 Blog 2 komente

                17:48 Blog 2 komente

                12:05 Blog 9 komente