Te fundit

10:57

10:55

10:46

10:43

10:40

10:37

10:28

10:25

2024-02-20 18:34:52Politika TEMA

10 Komente

 1. H
  Haaa protesta e Flamurit pa shkop

  Haaaa me 100 debil te mbledhur nuk e shpetoni dot non graten dhe Bejlerin O Mul gomari nuk bejne partit protesta por sindikatat

  1. S
   Shkembi

   O debil shpellar, me ty Rama fshin bythen e s’te ka fare ne defter.

   1. I
    Ilir kok lopa

    Langaraq, e lat vendin pa opozit, po ben i gjati ça ti doj kari...kush vete me ju galloshe te perdorura

    1. A
     A.D.

     FLAMUR STANISHIC VULIN UDB-A E MPREHU SHPATEN LEH SI QEN PO TA HA K…AKEN !

     1. D
      Dardani i Ri

      Andej nga krahina e im, Mul i thonë mushkës. Dru me pre, o Mul mushka.

      1. E
       Emigranti

       Na hengsh rakun o muleeeeee.o kokre katunarit.

       1. U
        Usa

        Ju shpellare thate:o sot o kurre?cu ba?apo e leme per neser pasneser? Mbas dy vjetesh....jeni ftoh,Rama eshte edhe 12 vjet te tjera....nuk merret populli me non gratat....rrofte Usa..

        1. U
         Ushtari.

         O mulo po ndajeni mendjen ta dime se Edi Rama nga sot e tutje nga kush nuk do te shpetoje nga bardha apo nga ty.Se bardha po bertet me te madhe Edi nuk do shpetoj nga ai ti po bertet si ai.Shpejt se ta kaloj bardha e po ngerdheshet me shume poshte ballkonit.

         1. V
          Vigjilenca

          Ju ka ikur koha, por bëni sikur nuk e kuptoni! Sa mjeranë qe jeni dhe pse keni vjedhur shumë! Jeni llum i shoqërisë, jashtëqitja e saj dhe brezat që do të vijnë do ta dënojnë marrëzinë tuaj.

          1. A
           Arbeni

           Ik o pirdhu malok injorant.Dru me pre o katundar dhish.

           Lini një Përgjigje

           18:28 Politika 16 komente

           18:22 Politika 26 komente

           18:17 Politika 23 komente

           18:04 Politika 6 komente

           17:59 Politika 4 komente

           17:51 Politika 6 komente

           17:42 Politika 25 komente

           16:13 Politika 5 komente

           15:38 Politika 29 komente

           15:15 Politika 11 komente

           Më të lexuarat

           11:52 Bota 13 komente

           18:59 Politika 54 komente

           12:03 Politika 17 komente

           11:05 Kronika 11 komente

           22:10 Kronika 1 koment

           17:55 Sociale 30 komente

           Blog Tema

           10:15 Blog 1 koment

           15:30 Blog 6 komente

           15:00 Blog 7 komente